تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - masoud67 - 28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷ ب.ظ

(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۳ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  سال دیگه میری، پایه ات قوی میشه! Big Grin
میترسم یه سال دیگه بخونم با پایه ای در حد پرفوسورا برم شریف Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - npour - 28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ ب.ظ

(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۳ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  سال دیگه میری، پایه ات قوی میشه! Big Grin

شما خیلی خوب دادین کنکور رو...

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mehdi.m2 - 28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ

دوستان یک سوال بی ربط
دوستانی که در سایت کورسرا(Coursera) عضو هستن اگه با ای پی ایران برم سایتش بلاک می شم یا نه؟

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mehdi.m2 - 28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ ب.ظ

(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اصلا لاگین نمیشی!
از وقتی که خبرش رو شنیدم با ای پی غیر ایران وارد شدم ولی برای دانلود ویدیوها یه خرده مشکل دارم برای همین پرسیدم
مرسی

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 28 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ

آقا گوگل برای شما هم سنگین باز میشه یا فقط برای من اینطوریه؟!Huh

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mehdi.m2 - 28 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ب.ظ

(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  آقا گوگل برای شما هم سنگین باز میشه یا فقط برای من اینطوریه؟!Huh
برای منم طول می کشه
معلوم نیست چه خبره

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - masoud67 - 28 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ب.ظ

(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  میترسم یه سال دیگه بخونم با پایه ای در حد پرفوسورا برم شریف
به قول افشین:
" هر چی هم تسلطمون بیشتر بشه، باز همون شیراز میمونیم Big Grin" داستان اینه داداش! که احتمال کمه، ولی ما ریسکشو میکنیم. یادمه پارسال موقع انتخاب رشته، افشین اتاق ما بود و دانشگاه شیراز رو از انتخاب رشتش حذف کرد تقریبا یه نیم ساعت به پایان وقتش مونده بود! انشاالله افشین این ریسکی که کرده نتیجش رو بگیره ما هم سال دیگه Big Grin البته بیشتر "من" بود تا ما چون شما تکلیفت امسال مشخصهBig Grin
داداش کلی خنده رفت. پس یه تخت اونجا شیراز واسه من نگه دار که ظاهرا تقدیر ما همونجاست.

(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۳ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  سال دیگه میری، پایه ات قوی میشه! Big Grin
شاید ولی نه در اون حد. تا کلید نهایی بیاد ببینم چی میشه.
این جا رابطه عاشق و معشوق برقراره ، رابطه من و شریف.

(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۳ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  من اگه شریف نیارم یه جورایی شکست عشقی میخورم Big Grin
باغبان گر پنج روزی صحبت گل بایدش

بر جفای خار هجران صبر بلبل بایدش

ای دل اندربند زلفش از پریشانی منال

مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش

پی نوشت:
فهمیدی شاعر چی میگه دیگه؟
میگه اگه عشق "شریف" رفتن داری و افتادی توی دام کنکور و نتونستی بری امسال: "مسعود زیرک" تا کنکور بعدی "تحمل بایدش"
دست از طلب ندارم ، تا کام من برآید
یا تن رسد به جانان ، یا جان زتن برآید
Angel

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - npour - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ق.ظ

(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  میترسم یه سال دیگه بخونم با پایه ای در حد پرفوسورا برم شریف
به قول افشین:
" هر چی هم تسلطمون بیشتر بشه، باز همون شیراز میمونیم Big Grin" داستان اینه داداش! که احتمال کمه، ولی ما ریسکشو میکنیم. یادمه پارسال موقع انتخاب رشته، افشین اتاق ما بود و دانشگاه شیراز رو از انتخاب رشتش حذف کرد تقریبا یه نیم ساعت به پایان وقتش مونده بود! انشاالله افشین این ریسکی که کرده نتیجش رو بگیره ما هم سال دیگه Big Grin البته بیشتر "من" بود تا ما چون شما تکلیفت امسال مشخصهBig Grin
داداش کلی خنده رفت. پس یه تخت اونجا شیراز واسه من نگه دار که ظاهرا تقدیر ما همونجاست.

(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
شاید ولی نه در اون حد. تا کلید نهایی بیاد ببینم چی میشه.
این جا رابطه عاشق و معشوق برقراره ، رابطه من و شریف.

(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۳ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  من اگه شریف نیارم یه جورایی شکست عشقی میخورم Big Grin
باغبان گر پنج روزی صحبت گل بایدش

بر جفای خار هجران صبر بلبل بایدش

ای دل اندربند زلفش از پریشانی منال

مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش

پی نوشت:
فهمیدی شاعر چی میگه دیگه؟
میگه اگه عشق "شریف" رفتن داری و افتادی توی دام کنکور و نتونستی بری امسال: "مسعود زیرک" تا کنکور بعدی "تحمل بایدش"
دست از طلب ندارم ، تا کام من برآید
یا تن رسد به جانان ، یا جان زتن برآید
Angel

امیر کبیر که بهترهBig Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - masoud67 - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  در جهت کم کردن تحمل شیفتگان Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
منکه نتونستم برم تو. حراست دم در ، کارت دانشجویی میخواست

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - masoud67 - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  منکه نتونستم برم تو. حراست دم در ، کارت دانشجویی میخواست
میگن حراستش هم از اون حراست‌هاست... عین یه دژ مستحکم میمونه
ولی الهی خیر نبینی داداش. داغ دل ما رو تازه کردی. من بالاخره از غصه شریف دق میکنم

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - perlan - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ

(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  این داستان لو رفتن سوالا هم داستانی شده... شیطونه میگه برو بشین درسا رو دوره کن که ما شانس نداریم آخرش باید دوباره کنکور بدیم!
کلا ما تو هر مقطع تحصیلی پا میزاریم ، برای هر چیزی که نیت میکنیم ، کن فیکون میشه!Big Grin
اون از امتحانات نهایی زمان ما... مخصوصا اون فیزیکشBig Grin که رفت مجلس و اینا
اونم از کنکور سال ۸۷ ... اینم از ارشد ۹۲ و ۹۳ ...
یعنی با شرح زندگی سوخته دهه شصتیا که دوستان آشنا هستن... ما ته دهه شصتیا که دیگه داریم خاکستر میشیم!Big Grin

تا قبل کنکور که امیدی به ما نبود و قرار بود بریم سربازی رئیس نظام وظیفه گفت زمان سربازی رو میخوایم زیاد کنیم... روز بعد کنکور که یک کورسوی امیدی دیدن من دارم قبول میشم ، اطلاعیه داده سال بعد قانون سربازی تغییر نمیکنه... یعنی یک وضعیه...!Big Grin
خاطرات آقوی همساده - جلد سوم Big Grin Tongue

من هنوز روزنامه سال ۸۷ رو دارم تیتر اول همشهری: اتفاقی بی سابقه در کنکور سراسری

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hhosseinid - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ ق.ظ

(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  دوستانی که در سایت کورسرا(Coursera) عضو هستن اگه با ای پی ایران برم سایتش بلاک می شم یا نه؟

نه، هیچ مشکلی نیست
البته چند ماهه دیگه سر نزدم ولی قبلش بدون مشکل حتی مدرک هم گرفتم

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mehdi.m2 - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ق.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ ق.ظ)hhosseinid نوشته شده توسط:  البته چند ماهه دیگه سر نزدم ولی قبلش بدون مشکل حتی مدرک هم گرفتم
یک ماهی نمی شه که خبر تحریم اومده
من الان فقط با ای پی خارج می رم

دوستان رو شما رو به گوش دادن به استاد یساری دعوت می کنم!!!!!!

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - h.f.b - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۴ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ ب.ظ)farzad67 نوشته شده توسط:  پست ها شبیه وصیت نامه شده!!!!!!!!!!!!!

آقا نصف شبی پوکیدم از خنده Smile))))

سلام بچه ها
حدود ۲ ساعتی هس که از فرط بیکاری دارم ارسالای شما رو می خونم . به همتون حق میدم هم بد و بیرا بگین به سنجش هم استرس داشته باشید هم ... فقط می خوام بگم امیدتون رو از دست ندید و دست از تلاش بر ندارید تا به هدفتون برسید ...
واسه اینکه فازتون هم عوض بشه یه داستان واستون تعریف می کنم Smile
من ورودی ۸۶ دانشگاه بودم و سال ۹۰ واسه ارشد شرکت کردم و همون سال هم شریف قبول شدم ... تا اینجا همه چی عالی :دی
اما ترم ۳ شریف که بودم ( میشه دی پارسال ) از دانشگاه انصراف دادم ( به خاطر یه سری دلیل که می دونم هیچکدومش واستون منطقی نیس ...) و بازم به خاطر یه سری دلیل امسال شرکت کردم دوباره ( بعد از اینکه نزدیک ۲ سال از درسای کارشناسی دور بودم). دوباره خوندن واسه من خیلی سخت بود ( حتی سخت تر از کسی که واسه بار سوم می خونه !) چون من قبول شده بودم ,شریف هم قبول شده بودم اما ... اما دوباره خوندم ...
اینا رو گفتم واسه اینکه بگم امید و زمان خیلی ازمشکلات رو حل می کنه ... الانم شاید تو دلتون می گید من خیلی دیوونه بود که اینکارو کردم :دی اما هرکی دلیلی واسه کاراش داره و منم اون موقع واسه انصراف دلیل داشتم و الان هم واسه ادامه دلیل ...

ایشاالله به هرچی که صلاحتونه ( تاکید می کنم,صلاحتونه ... ) برسید Smile

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - sharif1394 - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ

سلام بر کنکوریهای سال ۹۳/ دیگه شماها باید رختخوابتون را از کف مانشت جمع کنید و کم کم ریش و قیچی کنکور ۹۴ را بسپارید به ما سال پایین تری ها Big Grin