تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maziyar_king - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ

اینجوری که داره مشخص میشه و با استنباط از قانون اگه سخت بوده واسه همه سخت بوده شاید نتیجه ها بد نباشه.
فقط خدا خودش رحم کنه ،۶ ماه بهترین پروژه هارو زدم زمین تا برا ارشد بخونم Sad

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - matt2007 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ

باور کنید رتبه های بچه های آیتی بین خودشون حساب میشه بچه های مهندسی هم بین خودشون!
به اندازه کافی داغون هستیم بحثاتون رو ببرید جای دیگه لطفا

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Elena_71 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ

سلام
از دیرو سخت تر بود
ساختمان دیروز در برابر امروز آب خوردن بود!!!
سیستم به نظرم امروز نرمال بود !!
نظریه خوب بود فقط عاخریشو از بس خسته بودم انگار اون تورینگشو ندیدم با میلی مور قاط زدم :دی فک کردم بلد نیسم که پرید!
دیگه چیزه یادم نمیاد
اها زبان ۱متن از زبان تخصصی بود
برنامه سازی که من کتاب پرات رو ۴بار خورده بودم + جزوه نوراله که بجای ۴سوال ۳سوال اومد ۳تاشم ۱دونشو زدم واقعا وحشتناک بود!!

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maziyar_king - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ب.ظ)mahshidq نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید همگی!
اون سوال مدار منطقی که مقاومت و بافر ۳ حالته داشت جوابش میشد abc??

یه تاپیک جدا برای مدار منطقی بسازید اونجا بررسی کنیم.

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - matt2007 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ب.ظ)mahshidq نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید همگی!
اون سوال مدار منطقی که مقاومت و بافر ۳ حالته داشت جوابش میشد abc??

abc نمی شد ...
سوالا رو باید تو تاپیکای دیگه بپرسید اینجا نپرسید
سپاس

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - masoud67 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  امروز مهندسی کامپیوتر خیلی حال داد.

سوال ها جون دار بود.

امیدوار بودم که آزمون "خیلی سخت" باشه که بود،
البته از نظر من "سخت" بود نه "خیلی سخت"

همگی خسته نباشید.
یعنی اگه "توکلی" بفهمه تو همچین نظری در مورد کنکور امروز داشتی، اول تمام طراحای سوالو ترور میکنه و دست آخر خودشو حلق آویز میکنه Big Grin

Re: RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hoomanab - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  در اون حد دیگه نمی شه Big Grin
(تخصصی خوب زدم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد)
ایشالا که همش شک دارهات درست از آب دربیاد که من به شخصه حلالت نمیکنم اگه شک دارهات غلط بشه

خودت چیکار کردی مسعود خان. انتطارات ما ازت خیلی بالاست داداش

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - tabassomesayna - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ

سلام
من به عشق و امید منطقی رفتم سر جلسه وقتی دیدم نمیتونم حل کنم استرس گرفتم Sad
رو ویبره بودم تا آخر..واقعا" راست می گن که قابل پیش بینی نیس کنکورSad

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - unicornux - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ

مشترک گند.
تخصصی ۶۰/

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - masoud67 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  چرا دادا ؟
این حرفت از صدتا فحش ناموس واسه سنجش هم بدتر بود. " البته از نظر من "سخت" بود نه "خیلی سخت""
سنجش میگه : کنکور سخت بود؟؟؟ غیرممکنه ، اصلا راه نداره. کنکورهای ما یا خیلی سخته ، یا در حدی مزخرفه که نمیشه در موردش نظر قطعی داد

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  خودت چیکار کردی مسعود خان. انتطارات ما ازت خیلی بالاست داداش
من از همین تریبون اعلام میکنم که هر گونه انتظاری را تکذیب میکنم

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Pegasus - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ

امروز واقعا زمان با سرعت میگذشت
زبان خوب بود
ریاضی مهندسی یه دونه رو جواب دادم و آمار ۳ تا و محاسبات ۲ تا
مشترکها مشکل بود و مفهومی
درباره مدار منطقی اصلا نمیخوام چیزی بگم Sad
سیستم عامل بهتر از دیروز بود
تخصصی ها هم هوش رو تقریبا خوب زدم اما امان از طراحی الگوریتم
به هر حال مشکل داده بودن و فراتر از انتظارها

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ

سلام عرض می کنم
همگی خسته نباشید

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - rezareza2 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ

من خودم الان ارشدم از این مرحله گذشتم اما الان که اینا رو دیدم، واقعا از ته دل میگم خدا لعنت کنه کسانی رو که اینجوری با جوونهای این مملکت بازی می کنن ..فقط لعنتشون کنه ...
واقعا برگزاری یه امتحان استاندارد انقد سخته ...؟

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - masoud67 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  ایشالا که همش شک دارهات درست از آب دربیاد که من به شخصه حلالت نمیکنم اگه شک دارهات غلط بشه
امیدوارم
تو چیکار کردی
خوب بود ولی نه در اون حدی که میخواستم.
مدار الکتریکی و ساختمان کلا نزدم و آمارهم خوب نبود

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maziyar_king - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ

بچه ها من گرایشم سخت افزاره و سوالای معماری واقعا زمین تا آسمون فرق کرده بود، گرایشای دیگه چجوری بود تخصصیا؟