تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - masoud67 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  الان که یه درصد خوشبینانه ای از خودم گرفتم ، احساس میکنم اساسی گند زدم
ریاضی ۳۵
مشترک ۴۱
هوش ۳۰
یعنی شریفی میشیم ؟؟؟
یعنی رفتی شریف به شریفیا بگو: کوفتتون بشه!Tongue ما کنکور دادیم شما هم کنکور دادین!Big Grin
عبارت بالا رو بعد از زدن تستای سال های ۷۸ تا ۸۵ خطاب به نفرات برتر کنکور اون سالها میگفتم!Dodgy
یخته چی ، ناامید شدم. نمیدونم این درصدها (در حالت خوبش) چقدر بالاست. البته این درصدها بر اساس نظرات دوستان توی تاپیکها بود. ایشالا کلید سنجش اومد ، اونوقت معلوم میشه چه غلطی کردمBig Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Riemann - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۷ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  ریاضی ۳۵
مشترک ۴۱
هوش ۳۰
مسعود گرفتی مارو؟
منم این شدم، یعنی مجاز میشم؟
زبان ۴۵
ریاضی ۲۷
مشترک ۲۰ Big Grin
تخصصی +۴۰

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۹ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  با چیزایی که خودت گفتی(چون عتباری بهشون نیست و احتمال داره هر دوتامون غلط زده باشیم)
ریاضی ۳۷
مشترک ۴۱
هوش ۲۰ تا ۷۰ (ولی ۳۵ فکر کنم بشه)
معدل هم ۱۴

آقا من حال درصد گرفتن ندارم ولی تو معدل ۱۴ باهاتون همدردی میکنم...Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۷ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  ولی بچه ها چقدر خلوت شده هااا
پرنده پر نمیزنه

ربطی به خوب دادن یا بد دادن داره ؟( Big Grin )

یعنی ما خوب دادیم؟ Big Grin

کارنامه ها میاد:
رتبه یک درصداش اینجوری شده مثلا:

زبان ۸۰
ریاضی ۸۰
مشترک ۱۹
تخصصی ۲۱

ها ها ها

کلا همه دپرس شدن جرات نمیکنن بیان مانشت!Big Grin ما ۷ ، ۸ نفر هم که اینجاییم یا پوستمون کلفته یا بیخیالیم که من گزینه دوم هستم!Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - masoud67 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  ریاضی ۳۵
مشترک ۴۱
هوش ۳۰
مسعود گرفتی مارو؟
منم این شدم، یعنی مجاز میشم؟
زبان ۴۵
ریاضی ۲۷
مشترک ۲۰ Big Grin
تخصصی +۴۰
منکه از خدامه با این درصدها رتبم خوب بشه. این خوب که میگم یعنی واسه شریف
حالا بذار کلید بیاد بعد درصدهارو بهتر میتونیم روش بحث کنیم Cool

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Riemann - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۷ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  ولی بچه ها چقدر خلوت شده هااا
پرنده پر نمیزنه

ربطی به خوب دادن یا بد دادن داره ؟( [تصویر:  biggrin.gif] )

یعنی ما خوب دادیم؟ [تصویر:  biggrin.gif]

کارنامه ها میاد:
رتبه یک درصداش اینجوری شده مثلا:

زبان ۸۰
ریاضی ۸۰
مشترک ۱۹
تخصصی ۲۱

ها ها ها
تابستون که فروم رو چرخ میزدم، پستهای جناب میر مهدی هم توی پستا دیده میشد که زیر پوستی نظر میدادن(و بعد با اقتدار ۱ شدن)، ولی امسال رتبه های خوب با زبان و ریاضی خودشون رو میکشن بالا. من اگه به همون ۸ تا مشترکی که قطعی بلد بودم قانع شده بودم، ریاضی ها رو میتونستم بیشتر بزنم همچنین زبان، ولی گذشت. تخصصی نرم هم تا ۸۰ درصد هم جا داشت بزنیBig Grin سولای طراحی آسون بودن.
ولی هیچیزی بهتر از تجربه خود آدم نمیشه Big Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Riemann - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  همون دیگه! کلید نیومده چطور درصد گرفتین شما !!!!!!
کلید که بیاد دیگه بدتر! حالا کلید درست میگه؟ مسعود؟ AI؟ افشین؟ حقیقت ؟ .....

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - jparisa - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۰ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  چاییتون سرد شد شما

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چرا اینقد به کامپیوتر حسودی میکنید من نمیدونم Big Grin
Big GrinBig Grin
پس چرا هر چی سرچ میکردم نبود!
اخه چرا به کامپیوتر حسادت کنیم ما خودمون یه رشته توپ داریم
منتظر مصاحبه هاتون هستم TongueTongue

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Riemann - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۲ ب.ظ

دارم فیلم Abra-ham lincoln vampire hunter رو میبینم، خیلی باحاله Big Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - bahar_engineer - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  توی مانشت که کسی به ما ایده نداد !! من می رم تو سایت برنامه نویس اونا خیلی بهتر جواب می دن Tongue

بای بای Rolleyes
درم ببند پشت سرت
شما اگه رو پست های من کامنت نذاری نمی شه ؟!! یه بار دیگه هم خارج از دور حرف زدی بهت چیزی نگفتمااااااااااااااا

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  Big GrinBig Grin

شما لطف دارین. منتظر بچه ها باشین من که نه Smile

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  شما اگه رو پست های من کامنت نذاری نمی شه ؟!! یه بار دیگه هم خارج از دور حرف زدی بهت چیزی نگفتمااااااااااااااا

Confused Rolleyes
خب شما ناراحتی پست نزار من که ناراحت نیستم
منو نخور تو رو خدا Big Grin
آخرین نفری که منو تهدید کرد بدن قطعه قطعه شدشو زیر پل فلان جا پیدا کردن Big Grin Big Grin

فقط مثل اینکه ما غریبه بودیم چرا ایمیل نیومده بود پس با این همه پست؟

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  آبجی این دوستمون شوخی میکنه Shy
کلا این تاپیک موضوعش شوخیه!
شما مطلب جدی رو بهتره جای جدی مطرح کنید.

یه تاپیک برای مطلبتون ایجاد کنید و با بچه هایی که مایل هستن اونجا بصورت جدی بحث کنید.

موفق باشید Shy

داداش شما نمیشد اون اول که جنبه رو پخش میکردن یه ذره کمتر ور داری به بقیه هم برسه Wink Big Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - bahar_engineer - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۲ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  

Riemann جان فیلمت رو با تمرکز ببین خوب، یعنی چی هی میزنی استوپ می آی اینجا Big Grin

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  توی مانشت که کسی به ما ایده نداد !! من می رم تو سایت برنامه نویس اونا خیلی بهتر جواب می دن Tongue

بای بای Rolleyes
درم ببند پشت سرت
شما اگه رو پست های من کامنت نذاری نمی شه ؟!! یه بار دیگه هم خارج از دور حرف زدی بهت چیزی نگفتمااااااااااااااا

آبجی این دوستمون شوخی میکنه Shy

یه تاپیک برای مطلبتون ایجاد کنید و با بچه هایی که مایل هستن اونجا بصورت جدی بحث کنید.

موفق باشید Shy
منم آخرین پستی که گذاشتم راجع به اینکه میرم سایت برنامه نویس با لحن شوخی بود، کلا از برخورد این آقا خوشم نیومد یه جوری کامنت می ده انگار با من دشمنی داره !

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  Big GrinBig Grin

شما لطف دارین. منتظر بچه ها باشین من که نه Smile

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  شما اگه رو پست های من کامنت نذاری نمی شه ؟!! یه بار دیگه هم خارج از دور حرف زدی بهت چیزی نگفتمااااااااااااااا

Confused Rolleyes
خب شما ناراحتی پست نزار من که ناراحت نیستم
منو نخور تو رو خدا Big Grin
آخرین نفری که منو تهدید کرد بدن قطعه قطعه شدشو زیر پل فلان جا پیدا کردن Big Grin Big Grin

فقط مثل اینکه ما غریبه بودیم چرا ایمیل نیومده بود پس با این همه پست؟

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  آبجی این دوستمون شوخی میکنه Shy

موفق باشید Shy

داداش شما نمیشد اون اول که جنبه رو پخش میکردن یه ذره کمتر ور داری به بقیه هم برسه Wink Big Grin
رو که نیست !! احساس مالکیت به مانشت پیدا کردین!

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Riemann - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  Riemann جان فیلمت رو با تمرکز ببین خوب، یعنی چی هی میزنی استوپ می آی اینجا

فیلم کشش نداره! ۱۳۵ گیگ داریم، سخته فیلم خوب پیدا کردن، واسه سانس بعد هم میخوام heat رو ببینیم.
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  فقط مثل اینکه ما غریبه بودیم چرا ایمیل نیومده بود پس با این همه پست؟
مثل این که شما رفتی بیرون و کلی چرخ زدی که صبح تا الان خبری از شما نبوده!

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  رو که نیست !! احساس مالکیت به مانشت پیدا کردین!
این ۳ ۴ نفری که اینجا هستن از همه حالشون خراب تره، شما درکشون کن، درضمن هیچ کسی مالک هیچی نیست.

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mc2013 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ب.ظ

خدا قوت به همه
ما که گند زدیم رفت اومدیم خونه یه سونامی حسابی راه انداختیم
برام دعا کنین حداقل رتبه ام یه چیز بشه که کم کم غیر انتفاعی قبول بشم

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  منم آخرین پستی که گذاشتم راجع به اینکه میرم سایت برنامه نویس با لحن شوخی بود، کلا از برخورد این آقا خوشم نیومد یه جوری کامنت می ده انگار با من دشمنی داره !

رو که نیست !! احساس مالکیت به مانشت پیدا کردین!

حالا اگه مدیرا همچین حسی داشته باشن و تشخیص بدن که حضور من مخربه حساب کاربری من رو میبندن
حالا اگه هم من همچین حسی پیدا کنم دردسری واسه شما ایجاد میشه؟ اگه مدیر شدم حساب کاربری تون رو نمیبندم Big Grin
اصلا من بدم تو خوبی
در ضمن من کلا با کسی که میخواد افسردگی رو تو فضا زیاد کنه دشمن هستم
و همچنین اینجا نقل قول کردن جزء حقوق افراده عضو هست. جالبه مگه نه؟

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  فقط مثل اینکه ما غریبه بودیم چرا ایمیل نیومده بود پس با این همه پست؟
مثل این که شما رفتی بیرون و کلی چرخ زدی که صبح تا الان خبری از شما نبوده!

نه داداش من سرجمع ۱ ساعت رفتم بیرون امروز
بعد هی با خودم میگفتم چرا از مانشت ایمیل نمیاد. بچه ها کجان؟ نگران بودم که ایمیل اومد و فهمیدم مثل اینکه یه جا مشکل داشته و ایمیل ها نمیومده Wink