تالار گفتمان مانشت
بررسی سوالات پایگاه داده IT سال ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷
اشتباه در سوال پایگاه داده (سوال ۷۶ دفترچه C) - mehdi.m2 - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ ب.ظ

دوستان این سوال که مربوط به نیم پیوند (semi-join) بود چهار عبارت از نیم پیوند داده بود گفته بود چندتا درست هستن
گزینه ها این طوری بودن
فقط ۲ درست است
۲ و۳ درست هستن
۱و۳ درست هستن
هر سه مورد درست هست

در حالی که چهار مورد بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: اشتباه در سوال پایگاه داده (سوال ۷۶ دفترچه C) - mani_it - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  دوستان این سوال که مربوط به نیم پیوند (semi-join) بود چهار عبارت از نیم پیوند داده بود گفته بود چندتا درست هستن
گزینه ها این طوری بودن
فقط ۲ درست است
۲ و۳ درست هستن
۱و۳ درست هستن
هر سه مورد درست هست

سه مورد بود......اولی تعریف سمی جوین بود

اشتباه در سوال پایگاه داده (سوال ۷۶ دفترچه C) - fatemeh_5831 - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ

فکر کنم سوال مشکل تایپی داشت
مورد اول جزء سوال بود. گفته بود اگه semijoin رو اینجوری نشون بدیم. تازه مواردشم شماره نداشت

RE: اشتباه در سوال پایگاه داده (سوال ۷۶ دفترچه C) - aria - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ب.ظ)mani_it نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  دوستان این سوال که مربوط به نیم پیوند (semi-join) بود چهار عبارت از نیم پیوند داده بود گفته بود چندتا درست هستن
گزینه ها این طوری بودن
فقط ۲ درست است
۲ و۳ درست هستن
۱و۳ درست هستن
هر سه مورد درست هست

سه مورد بود......اولی تعریف سمی جوین بود
همین طوره که دوستمون گفتن من هم اول اشتباه کردم بعد درستش کردم وهر ۳ درست بود

RE: اشتباه در سوال پایگاه داده (سوال ۷۶ دفترچه C) - virtual girl - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ

اونوخ این هر سه مورد که درستن منظورش کدوم ۳ مورده دوستان ؟ توی سوال که ۴ مورده منظورش گزینه های ۱و۲و۳ ؟؟؟

RE: اشتباه در سوال پایگاه داده (سوال ۷۶ دفترچه C) - mohammad.ardeshiri - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ب.ظ

نصف سوال چاپ نشده بود نصف وقته مارو هم گرفت یه کم وجدان ندارن .............. رفته سوال رو از نت گیر اورده print screen کرده نصفشم تو print screen جا نشده
واقعا واسه خودم متاسفم باید جواب سوالای کسی رو بدیم که حتی نیم ساعت واسه طرحشون وقت نزاشته

RE: اشتباه در سوال پایگاه داده (سوال ۷۶ دفترچه C) - saturn2200 - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ب.ظ

سوال ۷۶ اشتباه تایپی داشت
مشخص نکرده مورد ۱ و ۲ و ۳ کدوم هست
کجا باید اعتراض کنیم!؟

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk

RE: اشتباه در سوال پایگاه داده (سوال ۷۶ دفترچه C) - virtual girl - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ب.ظ

عی بابا ! من یکی یکی گزینه ها رو تست کردم فک میکنم اون semi join اول درست بود ولی یکی از اون join ها تعریفش نادرسته ! بعدم الان گزینه ی چهارم منظورش چی بود از هر ۳ گزینه ؟؟

RE: اشتباه در سوال پایگاه داده (سوال ۷۶ دفترچه C) - aria - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ

مورد اول که تعریف نیم پیوند بود تو سوال نوشته بود تعریف نیم پیوند به شکل زیر تعریف شده بعد از اون هم ۳ تا مورد بود که هر سه تا درست بود

اشتباه در سوال پایگاه داده (سوال ۷۶ دفترچه C) - ezra - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ب.ظ

من این سوال رو جواب ندادم

دنبال نماینده سنجش هم گشتم نبود !

باید این سوال حذف بشه !!! اگه نشه سازمان سنجش رو از روی کره خاکی حذف میکنم ! [تصویر:  250506_157fs409780.gif]

اشتباه در سوال پایگاه داده (سوال ۷۶ دفترچه C) - shahram.nasaji - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ب.ظ

من هم این سوال را جواب ندادم به خاطر ناقص بودن سوال !!
با وجودیکه خیلی سوال راحتی بود میشد ازش نمره گرفت !!
این سوال باید حذف بشه !!

اشتباه در سوال پایگاه داده (سوال ۷۶ دفترچه C) - hoomanab - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ

من گزینه ۱ و ۲ رو زدم

اشتباه در سوال پایگاه داده (سوال ۷۶ دفترچه C) - blue70 - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ ب.ظ

سوال SQL چی میشد ؟

اشتباه در سوال پایگاه داده (سوال ۷۶ دفترچه C) - milDereD - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۰ ب.ظ

سوالی که کلید رو خواسته بود کلیداش چی میشد ؟
AC که حتما کلید بود نه ؟
اونیکی کلیدش چی بود ؟

اشتباه در سوال پایگاه داده (سوال ۷۶ دفترچه C) - Mindhunter - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۸ ب.ظ

خاک تو سرشون با این ویرایش من ترسیدم نزدم