تالار گفتمان مانشت
بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰
بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - iammiti - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  نه ، با رتبه یک حال نمیکنم
همون ۲ تا ۱۰ بشیم بهتره
مهم شریفه :دی
۱ و ۱۰ بهونس Smile)

بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - El@he - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ

بچه ها آزمونتون رو نمیذارید؟ من خیلی دوست دارم یه بار جامع پارسه رو بدم ببینم چجوریه سوالاش...

بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - e.shrm - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ب.ظ

باز حرف رنج رتبه ها شد!! :دی
من :
۱۵۰
۲۸
۷۸
۱۰۵
۵
۲۹
۴۱
۷

بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - soheila2012 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ

بچه ها با حذف درس موافقید؟
به این تاپیک هم جواب بدین.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - iammiti - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  بچه ها آزمونتون رو نمیذارید؟ من خیلی دوست دارم یه بار جامع پارسه رو بدم ببینم چجوریه سوالاش...
اگه تا فردا کسی نذاشت من میزارم ..در حال حاضر نه اسکنر موجوده و نه گوشی و نه دوربین

RE: بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - zahra412 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ ب.ظ

منم ۱۸
بچه ها خیلی غصه دارم خیییییییییلی بی دقتی توش بود یا از طرف من یا پارسه ....

بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - soheila2012 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ب.ظ

من که با این وضعیت دوستان رو میبینم احساس میکنم کلا این مدت وقتم هدر رفت! اصلا هم هیچ امیدی ندارم و حوصله هم ندارم دیگه درس بخونم.

RE: بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - pooyaa - 12 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ق.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  بچه ها آزمونتون رو نمیذارید؟ من خیلی دوست دارم یه بار جامع پارسه رو بدم ببینم چجوریه سوالاش...
بجه ها گذاشتن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - b.kiani - 12 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ق.ظ

منم ۲۰ ینی دوباره ۲۰
این رتبه واسه من رزرو شده ایشالا :-)

تبریک به همه دوستان بخاطر رتبهاشون از ته دل آرزو میکنم همینا بشه رتبهای کنکور اصلی.

RE: بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - mj.net - 12 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ق.ظ

زبان : ۳۴/۴۴
رباضی: ۲/۰۸
مشترک: ۲۸/۴۰
معماری: ۶۲/۵۰

تراز : ۷۲۳۶
رتبه : ۲۵

RE: بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - zahra2012 - 12 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  کارنامه ها اومد و جالب اینه که من ریاضی ها رو یک سوال جابجا زدم و درصدم شد ۱۰ ! خیلی ضد حال خوردم ! رتبم هم شد ۱۷/

بنده از این به بعد ۱۰ دقیقه وقتم رو مزارم پاسخنامه رو ۵۰ بار چک میکنم! سه ساعت نشستیم سوال ریاضی حل کردیم انتگرال گرفتیم بعدش اشتباه وارد کردیم! خدایا اگه موقع کنکور اینطور شد یه ساعقه مستقیم واسه فرق سر ما بفرست که تا خونه نرسیم!

Smile بامزه بود آره واقعا خیلی درناک من خیلی این جوری تجربه کردم Smile

بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - sajaddandy - 12 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ق.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  سوالای آزمون خوب بود ولی به نظر من اصلا شبیه کنکور نبود مخصوصا معماری و سیستم عامل و نظریه و ساختمان داده!

دقیقا نظر منم همینه!!!! افتضاح بود "معماری و سیستم عامل"

RE: بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - zahra2012 - 12 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ق.ظ

منم شدم ۳۸ این تخصصی نرم خیلی رتبمو آورده پایین آخه ۵ تا درست ۵ تا غلط ، تا حالا تو تخصصی این جوری نبودم البته من که میدونم همش تقصیر سوالا پارسست Dodgy

بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - e.shrm - 12 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ

اینکه بچه های مانشت همه رتبه هاشون زیر ۵۰ شده ، حس خوبی به آدم میدم.
ان شاء الله همه موفق باشیم.

RE: بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - zahra2012 - 12 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ق.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط:  من که با این وضعیت دوستان رو میبینم احساس میکنم کلا این مدت وقتم هدر رفت! اصلا هم هیچ امیدی ندارم و حوصله هم ندارم دیگه درس بخونم.

اصلن ناامید نباشین دو تا از دوستان من پارسه شرکت کرده بودن و همه آزمونا رتبه هاشون بالای ۱۰۰ میشد ولی یکیشون همون سال امیرکبیر هوش قبول شد و اون یکی هم نرم افزار اصفهان پس نگران نباشن Shy