تالار گفتمان مانشت
افزایش سرعت login - نسخه‌ی قابل چاپ

افزایش سرعت login - fatollahi - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ق.ظ

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
یه سوالی برام پیش اومده ممنون میشم اگه دوستان بتونن کمکی بکنن
اینکه چطوری میتونیم سرعت log in کردن user ها رو در domain بالا ببریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh

افزایش سرعت login - Amir V - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ب.ظ

سلام.
چقدر طول میکشه؟

RE: افزایش سرعت login - fatollahi - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ

حدود ۴ یا ۵ دقیقه ای!!!!!!!!!!!!!!!!
ممنون میشم راهنمایی کنید!!!!!!!

افزایش سرعت login - Amir V - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ ب.ظ

DNS Serverت مشکل نداره؟

RE: افزایش سرعت login - fatollahi - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ق.ظ

مشکل خاص منظورتون چیه؟

RE: افزایش سرعت login - virtual girl - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ق.ظ

سلام

خود مایکروسافت پیشنهاد میکنه در صورتی که کاربر به forest ای وارد میشه که بیش از یک دومین داره و کاربرا برای ورود از طریق (UPN) اقدام میکنن (منظور از UPN همون حالت ورود USERNAME@DOMAIN NAME هست ) اگه سرعت ورود کاربرا به کلاینت پایین هست از سروری به اسم Global Catalog یا همون GC استفاده کنید و اون رو توی شبکه راه اندازی کنید .
من خودم تا حالا این سرور رو راه اندازی نکردم نمیدونم چجوری پیاده سازی میشه ولی تو اینترنت سرچ کنید اطلاعات خوبی بهتون میده

ولی معمولن وقتی سرعت ورود کاربر به سیستم پایین باشه روی سیستم عامل این کارها هم جواب میده :

توی run بزنین msconfig توی پنجره ظاهر شده تب Boot.ini بخش timeout رو از ۳۰ ثانیه یه مقدار کمتری مثلن ۱۵ بذارین

توی همین پنجره تب startup یه سری نرم افزار هست که موقع بالا اومدن ویندوز اونا هم همزمان بارگذاری میشن تیک اون نرم افزارهایی که نمیخواین رو بردارین فقط ctfmon رو حواستون باشه که تیکش رو برندارین ! مثلن آنتی ویروسی نرم افزار adobe ای اینجور چیزا رو تیک اش رو بردارین !

آخرین راهی که من بلت هستم و روی سیستم کاربرا خوب جواب میده توی run بزنین regedit و مسیر زیر رو برین :

HEKY_CURRENT_USER ---->Control panel ---> desktop
روی desktop کلیک کنین برین سمت راست روی hungappTimeout کلیک کنین و مقدار ۵۰۰۰ رو مثلن بذارین ۲۰۰۰ و همینطور مقدار MenushoeDelay رو از ۴۰۰ به مقدار کمتری بذارین ...

RE: افزایش سرعت login - fatollahi - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ب.ظ

خیلی ممنون از راهنماییتون دوست عزیز.
حتما این راه ها رو امتحان میکنم و بازم اگه سولوشن دیگه ای به نظرتون رسید ممنون میشم راهنماییم کنید