تالار گفتمان مانشت
شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶
شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - radrad - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ

سلام دوستان منم دوست دارم یاد بگیرم زبان جاوارو
از امروز ایا شروع میشه؟

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - mohsen@profex.ir - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ)radrad نوشته شده توسط:  سلام دوستان منم دوست دارم یاد بگیرم زبان جاوارو
از امروز ایا شروع میشه؟
سلام
بله از امروز شروع می شود.

شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - tayebe68 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ ب.ظ

من عضو دایمی این تاپیک خواهم بود ، ولی با کمی تاخیر؛ می خوام ۳، ۴ روز استراحت کنم ...
بعدش میام و خودم رو بهتون می رسونم

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - M@A - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ

سلام
کارتون عالیه
منم تا آخرش هستم
اگه میشه تمام فایلا رو تو همون پست اولیه بزارید تا پراکندگی پیش نیاد
موفق باشید

شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - phoenix021 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ

سلام ، مهندس لطفا شروع کنید که بیش از این درنگ جایز نیست

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - marzaman - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ

منم منتظرم از کی شروع میشه؟

خیلی به جاوا علاقه دارم امیدوارم زودتر شروع بشهBig Grin

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - mary~j - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۶ ب.ظ

خیلی خوبه مخصوصا اگر همونطور که گفتین تا قبل از تعطیلات عید به جاهای پیشرفته تر رسیده باشیم.
فکر میکنم برخلاف اکثر گروه های آموزشی برنامه نویسی، اینجا تقریبا همه پایه آکادمیک دارند و این از جنبه هایی باعث یکدستی میشه.
من میخواستم ترم جدید برم دوباره سر کلاسای برنامه نویسی پیشرفته ۲ دانشگاهم. اگر با این آموزشها از دیدار دوباره استاد گرانقدرم Dodgy نجات پیدا کنم ، خیلی عالی میشه!

باتشکر از حرکت جاوا پسندانه تون Big Grin

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - maryam... - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ

الان تو محله ما بعد از ظهرهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
منم ظهری خواب بودم از شوق جاوا خواب شیرین رو رها کردم..Big GrinBig Grin
پس کو......؟؟؟؟؟؟DodgyDodgy

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - mohsen@profex.ir - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ ب.ظ

خب، اولین ویدئوی آموزش جاوا تقدیم به شما Heart

لینک مطلب روی سایت خودم :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و لینک ویدئو روی سایت آپارات :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

روی پیکو فایل هم آپلود کردم :

متاسفانه فیلم درست نمایش نمیدهد ولی امکان دانلود دارد.

از آن لذت ببرید Wink

ضمنا، من برای این آموزش یک تاپیک جداگانه (لینک زیر) ایجاد کردم که دوستان راحتتر باشند

من از همه دوستانی که ویدئو را دیدند خواهش می کنم در نظر سنجی تاپیک جدید شرکت کنند
این لطف شما خیلی به من در ارائه بهتر آموزش ها کمک می کند.

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - mahshid1383 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۱ ب.ظ

آقای عرب از لطفتون ممنونم

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - ka1366 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ب.ظ

ممنوووووووونRolleyes

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - mohsen@profex.ir - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۱ ب.ظ

دوستانی که آموزش ها را می بینند، لطفا، بزرگواری کنند و نقد کنند.
هم دوستانی که جاوا کار نکرده اند، سطح آموزش ها و نحوه توضیحات و ...
و هم دوستانی که بیشتر کار کرده اند هم نظرات ارزشمندشان را درباره محتوی و سطح آموزش بیان کنند.
و همینطور کیفیت صدا و تصویر و ... را هم بفرمایید که چطور هست
پیشاپیش از دوستانی که نقد می کنند کمال امتنان را دارم. Rolleyes

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - shamim_70 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۳ ب.ظ

بااینکه این ترم سرم شلوغه ولی خوبه منم هستمBig Grin

ی پیش زمینه درباره جاوا دارم..کار کردم باهاش...

شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - mohammadali1990 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ ب.ظ)mohsen@profex.ir نوشته شده توسط:  و لینک ویدئو روی سایت آپارات :

خطای ۴۰۴ : فایل مورد نظر یافت نشد.

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - mohsen@profex.ir - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۹ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ ب.ظ)mohsen@profex.ir نوشته شده توسط:  و لینک ویدئو روی سایت آپارات :

خطای ۴۰۴ : فایل مورد نظر یافت نشد.
دوست عزیز من همین الان روی لینک کلیک کردم، درست باز شد.