تالار گفتمان مانشت
شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶
شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - omidvari13 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ ب.ظ

java: class myProgram is public, should be declared in a file named myProgram.java

این چه اروری هست و باید چیکارش کرد؟

شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - blackhalo1989 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۳۴ ب.ظ

هر کلاس public باید در یک فایل همنام با اسم همون کلاس تعریف بشه. مثلا کلاس myProgram اگه public باشه باید تو فایل myProgram.java تعریف بشه.

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - mohsen@profex.ir - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ ب.ظ)omidvari13 نوشته شده توسط:  java: class myProgram is public, should be declared in a file named myProgram.java

این چه اروری هست و باید چیکارش کرد؟
نام فایل java. باید با نام کلاسی که درون فایل تعریف شده یکی باشد حتی از لحاظ کوچکی و بزرگی حروف!
و در عرف نامگذاری جاوا نام کلاس با حروف بزرگ شروع می شود.

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - mohsen@profex.ir - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  سلام
ما همچنان منتظر قسمت بعدی آموزش شما هستیم (:
سلام
الان دارم ویرایش می کنم ویدئو ها رو
تا آخر شب انشاالله آپلود می کنم

شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - saeed313 - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ ب.ظ

کارت درسته
فقط سعی کن از java se سریع بگذریم

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - shazde kuchulo - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۲۹ ب.ظ

هنوز قسمت دوم نیومده؟

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - mohsen@profex.ir - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۲ ب.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۲۹ ب.ظ)shazde kuchulo نوشته شده توسط:  هنوز قسمت دوم نیومده؟
سلام دوست عزیز
قسمت دوم دیشب آپلود شد
یک تاپیک جداگانه داره به این آدرس :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته در اولین پست این تاپیک و در تاپیک اولین ویدئو هم لینک دادم اما اینجا هم می گذارم.
امیدوارم ببینید و لذت ببرید. Wink

شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - سحر اکبری - ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ

بسیار عالی ود ،‌اما کاش همه ی ویدئو هارو هم در اپارات هم در پیکوفایل آپ کنید .ممنون میشم اگه این کار رو انجام بدین

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - mohsen@profex.ir - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ ب.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ)سحر اکبری نوشته شده توسط:  بسیار عالی ود ،‌اما کاش همه ی ویدئو هارو هم در اپارات هم در پیکوفایل آپ کنید .ممنون میشم اگه این کار رو انجام بدین
سلام خوشحالم که مفید بوده
واللا دیشب فرصت نشد تو پیکو فایل آپلود کنم اما الان اینجا آپلود کردم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - zahra2012 - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ

سلام من ویدئو رو دیدم و میخواستم جاوا رو به سیستم بشناسونم ولی نمیشه JAVA_HOME و آدرس رو هم میزنم ولی جز متغیرهام قرار نمیگیره مرحله به مرحله چندین بار رفتم دیروز و امروز روش کار کردم ولی متاسفانه نشد نمیفهمم مشکل من از کجاست میشه کمکم کنید Shy

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - mr_asadi - 04 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  سلام من ویدئو رو دیدم و میخواستم جاوا رو به سیستم بشناسونم ولی نمیشه JAVA_HOME و آدرس رو هم میزنم ولی جز متغیرهام قرار نمیگیره مرحله به مرحله چندین بار رفتم دیروز و امروز روش کار کردم ولی متاسفانه نشد نمیفهمم مشکل من از کجاست میشه کمکم کنید Shy

سلام JAVA_HOME رو هم در قسمت user variables وهم به صورت دستی در قسمت system variables ایجاد کنید بعد path رو معرفی کنید به همان شکل که در آموزش ها هستش و بعد سیستم را ریست کنید انشاالله درست میشه

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - zahra2012 - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ب.ظ

(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ)mr_asadi نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  سلام من ویدئو رو دیدم و میخواستم جاوا رو به سیستم بشناسونم ولی نمیشه JAVA_HOME و آدرس رو هم میزنم ولی جز متغیرهام قرار نمیگیره مرحله به مرحله چندین بار رفتم دیروز و امروز روش کار کردم ولی متاسفانه نشد نمیفهمم مشکل من از کجاست میشه کمکم کنید Shy

سلام JAVA_HOME رو هم در قسمت user variables وهم به صورت دستی در قسمت system variables ایجاد کنید بعد path رو معرفی کنید به همان شکل که در آموزش ها هستش و بعد سیستم را ریست کنید انشاالله درست میشه
خیلی ممنونم درست شد Smile

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - mohsen@profex.ir - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ب.ظ

سلام
دوستان من یک نکته ای را ویدئوی اول اشتباه توضیح دادم
الان دوباره نگاه کردم دیدم اشتباه شده و بابت این از همه دوستان عذرخواهی می کنم.
متغییر JAVA_HOME را باید در قسمت system variable تعریف کنید نه در قسمت user variable

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - radrad - 07 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ب.ظ)mohsen@profex.ir نوشته شده توسط:  سلام
متغییر JAVA_HOME را باید در قسمت SYSTEM variable تعریف کنید نه در قسمت user variable
سلام
ممنون از اموزشتون
اقا من از امروز شروع کردم به یادگیری
خخخخخخخخخخخخخ به مخیلم نرسید اینحا سوال کنماااا الان یادم افتادBig Grin
از صبح تا حالا چندبار ازاول نصبش کردم متغییر JAVA_HOME توی user variable تعریف میکردم ولی توی SYSTEM variableنمی اومد دیگه بیخیالش شدم و ادامه کارو رفتم ولی توی CMD که رفتم و کدیو که گفتین زدم سیستم شناخت
ایا نیازه که الان توی SYSTEM variableتعریفش کنمHuh

RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت) - mohsen@profex.ir - 07 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ب.ظ

(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ب.ظ)radrad نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ب.ظ)mohsen@profex.ir نوشته شده توسط:  سلام
متغییر JAVA_HOME را باید در قسمت SYSTEM variable تعریف کنید نه در قسمت user variable
سلام
ممنون از اموزشتون
اقا من از امروز شروع کردم به یادگیری
خخخخخخخخخخخخخ به مخیلم نرسید اینحا سوال کنماااا الان یادم افتادBig Grin
از صبح تا حالا چندبار ازاول نصبش کردم متغییر JAVA_HOME توی user variable تعریف میکردم ولی توی SYSTEM variableنمی اومد دیگه بیخیالش شدم و ادامه کارو رفتم ولی توی CMD که رفتم و کدیو که گفتین زدم سیستم شناخت
ایا نیازه که الان توی SYSTEM variableتعریفش کنمHuh
سلام
خوشحالم که شما هم به جمع ما اضافه شدید.
به نظرم شما متغییر را از user variable پاک کنید و در system variable تعریف کنید
و بعد آدرس فولدر bin را به روش گفته شده در انتهای path اضافه کنید.