تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - شبگرد - ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۸ ب.ظ

بچه ها لینک کارت ورود به جلسه بالاخره سنجش گذاشت

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - deadly_s2 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۶ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  قسمت دوم حرفتون سکوت براش بهتره. به اعتقادات هم احترام بزاریم.

بدم میاد انقد بعضیا همه چیو جدی میگیرن و اشتباه ...

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۷ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۴ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  زمان ها:
آی تی : ۵ شنبه ۸ صبح - ۱۸۰ دقیقه ۱ دفترچه
کامپیوتر: جمعه ۸ صبح - ۲۳۰ دقیقه ۲ دفترچه

دمت گرم
برا من باز نمی شه
شادم کردی واقعا
استرس داشتم که چهار شنبه نباشه

بیا داداش داغتو نبینم برو اینجا اگه سنجش اصلی باز نمیشه :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - e.shrm - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۵ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۶ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  قسمت دوم حرفتون سکوت براش بهتره. به اعتقادات هم احترام بزاریم.

بدم میاد انقد بعضیا همه چیو جدی میگیرن و اشتباه ...
من سر این موضوع با یکی حرفم شده اینجا ، برای همین کمی حساس شدم. شما حرف منو جدی نگیرید Smile

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - deadly_s2 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۸ ب.ظ

خوشم میاد همه سایت رو با ASP .NET طراحی کردن اما بخش صدور کارت که ترافیکش بالاس با فریم ورک های PHP هست یعنی اینجام باید ASP .NET بزنه گاراژ Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin زنده باد PHP که همیشه پرچمش بالاس Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - explorer - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۹ ب.ظ

کارتااااااااااااااااااااااا اووووووووووومد بچه ها کارتتتتتتتتتتتتتتااااااااااااااااااا اااااااااوممممممممممممد
چیه خو الان فهمبدم Cool

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  بیا داداش داغتو نبینم برو اینجا اگه سنجش اصلی باز نمیشه :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زنده باشی
ولی همین لینکه مشکل کارمه

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - niloofar_68 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ ب.ظ

بچه های تهران کسی حوزه اش دانشگاههای مادر هست؟ من آزاد افتادم

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۷ ب.ظ

پیش به سوی الگوریتم ۹۰ و ۹۱ و ۹۲ نرم و آی تی و علوم
هوش که قبلا فاتحه اش رو خوندم

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mehrdad7soft - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ

خدائیش امسال بدون مشکل تا زدم رفت تو دمش گرم الان احساس می‌کنم جزو رتبه برترم

فناوری اطلاعات: نوشیروانی بابل

کامپیوتر:علوم فنون مازندران

انشا‌الله که خیره هردوش به ما نزدیک

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - e.shrm - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  خدائیش امسال بدون مشکل تا زدم رفت تو دمش گرم الان احساس می‌کنم جزو رتبه برترم

بابل ، از شاخه های کامپیوتر هم داره؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - asiehmohammadian - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۳ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۹ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  کارتااااااااااااااااااااااا اووووووووووومد بچه ها کارتتتتتتتتتتتتتتااااااااااااااااااا اااااااااوممممممممممممد
چیه خو الان فهمبدم Cool
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خداخیرتون بده کلی خندیدم

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  خدائیش امسال بدون مشکل تا زدم رفت تو دمش گرم الان احساس می‌کنم جزو رتبه برترم

تا جایی که من در جریانم گرایش معماری کامپیوترو نوشیروانی داره...

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۰ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۷ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  دمت گرم
برا من باز نمی شه
شادم کردی واقعا
استرس داشتم که چهار شنبه نباشه
من تا خودم نبینم باور نمیکنکم.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - e.shrm - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  خدائیش امسال بدون مشکل تا زدم رفت تو دمش گرم الان احساس می‌کنم جزو رتبه برترم

تا جایی که من در جریانم گرایش معماری کامپیوترو نوشیروانی داره...

ممنون

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۲ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  خدائیش امسال بدون مشکل تا زدم رفت تو دمش گرم الان احساس می‌کنم جزو رتبه برترم

تو علوم و فنون حالشو ببر ...صندلیاش خیلی راحته ۱۰ ساعتم بشینی خسته نمیشی...