تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - ایزدی - ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ب.ظ

خداییش قصد ترک تحصیلم داشته باشی ستایش ارزش دیدن نداره

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - eliiinaz - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  هر دانشگاهی یه ضریب داره که بر اساس اون حساب میشه

پس چرا توی شاگرد اولی این ضریب رو حساب نمیکنن!؟ مثلا طرف شاگرد اول یه دانشگاه غیر انتفاعی بوده، تونسته با ۱۰۰۰ شبانه دانشگاه تهران بیاره...

یه سوال اگه پارسال از سهمیه شاگرد اولی استفاده نکرده باشی امسال میشه ازش استفاده کرد؟؟؟

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - iammiti - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ب.ظ

کارنامه پارسه اومد!!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - e.shrm - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ب.ظ

رتبه : ۷

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  رتبه : ۷

ماشالا

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - iammiti - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ

Smile)
من چرا اینطوری ام ؟ :|
نرم افزار شدم ۸۰
هوش شدم ۲۰
خیر سرم گرایش نرم میخونم !

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ب.ظ

یعنی بوق تو این شانس چیزی ما! یه آزمون نشد که تو پاسخنامه اشتباه وارد نکنیم! از ۶ تا سوال ریاضی ۳ تاش رو بایه سوال شیفت به پایین زدم شد ۱۰ درصد وگرنه این آزمون ۱ رقمی مشدم! اینم به دلمون موند Sad
ولی کنکور یه یک رقمی خوشگل واستون توی قسمت کارنامه ها ثبت میکنم که حالشو ببرید وا ماندگار بشه واسه نسلای بعد. ولی با این حال ۱۷ نرم شدم. خدارو هم شکر.

ولی این بحث خیلی جدی هست بچه ها حتما double check کنید.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ

بالاخره ریاضت های علمی و تستی من جواب داد
۲ هوش پارسه Angel

از فردا هم طرح سوم ریاضت علمی را شروع میکنم به مدت ۵ روز
شریف از آنِ ماست Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ب.ظ

ماشالا به همتون Heart
ایشالا موفق باشین
باز شما تو پارسه رتبتون خب میشه میتونید بهش افتخار کنید
اما من هم سری قبل تو نصیر اول شدم اما چون شرکت کننده هاش خیلی کمه هیچ انگیزه ای نمیتونه بده

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - El@he - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  ۲ هوش پارسه

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  رتبه : ۷

میشه درصداتون رو بذارید؟

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - e.shrm - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ

زبان : ۳۷
ریاضی : ۱۶
مشترک : ۴۵
نرم : ۵۰
----------------------
مشترک دو تاسوال
نرم سه تا سوال
غلط بود. که البته اصلاح نشده بود.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  ۲ هوش پارسه
میشه درصداتون رو بذارید؟
عکسشو گذاشتم فیض اکبر ببرید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - soheila2012 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ب.ظ

بچه ها با حذف درس موافقید؟
به این تاپیک هم جواب بدین.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - iammiti - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  عکسشو گذاشتم فیض اکبر ببرید

یه سوال فنی
شما چرا الگوریتم های نرم افزار نمی زنی ؟ وقت نمی کنید ؟

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - tarane1992 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ

دوستان اگر کسی میتونه این سوال هوش ۹۲ کامپیوتر جواب بدید ممنون میشم.

یه سوال از بچه های کامپیوتر پارسال طراحی و ساختمان خیلی بد بود آیا طبق توزیع موضوعی هر فصل برداشته بودن سوالارو مثلا همین صف و الگوریتم سرشکن چندبار ازشون سوال اومده؟یعنی بین این همه موضوع چیزی قشنگتر از سرشکنو صف نبود.