تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - pooyaa - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ ق.ظ

بچه ها ۱سوال:

تو این سالهای اخیر مبحثی از یه درس بوده که بیشتر از یک تست ازش طرح بشه؟؟
مثلا حافظه مجازی سیستم عامل یا حافظه معماری یا...

و بنظرتون چه مبحثایی از چه درسایی هست که احتمال بیشتر از یک تست طرح کردنو با احتمال بالا طبق کنکورهای سالهای اخیر دارن؟؟

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - ایزدی - ۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ق.ظ

نمی دونم دقیقا کجا اما توزیع موضوعی کنکور هست تو مانشت

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - El@he - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ق.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  شما این درصدا رو زدی؟؟؟؟!!!! ولی تا حالا هیچ سالی نفر اولشم این درصدا رو نداشتا!!!!!!!!!!!!!

نه، اینا بالاترین درصدهایی هست که زده شده و همه رو یه نفر نزده!

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - pooyaa - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ق.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ق.ظ)ایزدی نوشته شده توسط:  نمی دونم دقیقا کجا اما توزیع موضوعی کنکور هست تو مانشت

آخ اصلا حواسم نبودBig Grin
ممنونSmile

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - AMMehr - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۶ ق.ظ

هنوز نتونستم کامل درسا رو جمع کنم که برم سراغ تستای ۱۰ ساله ولی اوضاع اون قدر بد هم نیست!!!!
دیگه زورهای آخرو بزنید :-D که اشکهای بعد کنکور بدرد نمیخوره!

تننها چیزی که باعث شد دوباره انرژی بگیرم نگاهی به درصدای سال پیش بچه ها بود!!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ق.ظ

مرغای عزیزو نگا ... انگار ۱۱به بعد چراغای مانشتو خاموش میکنن؛بااااوو من تا الان درسیدم؛الانم تازه قصد دارم هنوز بدرسم ...
اصن شیر یا خط میندازم؛اگه شیر اومد بازی میکنم اگه خط اومد میخوابم اگرم رو لبه واساد تست ساختمان میزنم

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ق.ظ

دیشب خواب دیدم با یه عده رفتیم یه جایی که جمعیتش از اینجا خیلی بیشتره و چیزی که عجیب بود بدون کپسول اکسیژن می تنستیم زنده بمونیم اگه به خواب اعتقاد داشتم نتیجه می گفتم تهران قبول میشم(فقط یه نکته اش رو نفهمیدم چرای یه عده دنبالمون بودن و اکثرمن رو کشتن)
خیلی عقبم دیگه برنامه ریزی نمی کنم هر کتابی بهم نزدیکتر بود می خونمش

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - explorer - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ ق.ظ

آغا اینا چرا معلوم نمی کنن کنکور صیحه یا بعد از ظهر؟؟؟
حسینی بای از توکلی میپرسه کنکور صبحه یا بعد از ظهر ، توکلی عشوه میاد هیچی نمیگه :| :|
Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ ق.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ)El@he نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۰ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  من فقط عاشق اینم / که برم شریف بمونم / الکی بگم نمیشه / تو به من بگی میتونم

حتما میشه عزیزم / با آن که گفته بودی / ارشد ما چه دشوار / با آنکه تست سختش / از قلب خسته تو / گوید حدیث بسیار
میگم شما چی شد که اومدی کامپیوتر؟ :ی
همینه که میگن هیچکس سر تخصص خودش کار نمیکنه. من الان باید جای مجسمه فردوسی کار میکردم.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - سودابه م - ۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ق.ظ

امروز کنکور It پارسالو زدم از زمین و زمان ناامید شدمSad(((((((((((((( توکنکور کامپیوتر خیلی بهتر میزنم:|

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ق.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  خیلی عقبم دیگه برنامه ریزی نمی کنم هر کتابی بهم نزدیکتر بود می خونمش

اینم میتونه یه روش خوب باشه حالا میتونیم روی جوانب مختلفش بحث کنیم(موسوی ....)

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - سودابه م - ۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ق.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ)El@he نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۰ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  من فقط عاشق اینم / که برم شریف بمونم / الکی بگم نمیشه / تو به من بگی میتونم

حتما میشه عزیزم / با آن که گفته بودی / ارشد ما چه دشوار / با آنکه تست سختش / از قلب خسته تو / گوید حدیث بسیار
میگم شما چی شد که اومدی کامپیوتر؟ :ی
همینه که میگن هیچکس سر تخصص خودش کار نمیکنه. من الان باید جای مجسمه فردوسی کار میکردم.

امروز به معنای واقعی فهمیدم من مهندس کامپیوتر-سخت افزارم نه مهندس IT :| حداقل منکه سرجای خودممWink

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sara_omd - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ق.ظ

بچه ها چند تا سوال دارم!
این جزوه طرح ۹۰ درصد واسه هر گرایشی موجوده؟
من گرایشه آی تی رو دارم می خوام بدونم گرایش نرم هم داره آیا؟
اگه داره مطالب دروس مشترکش با آی تی یکیه یا نه فرق داره؟
و دیگه اینکه من معماری و مدار منطقی مشترک هم ندارم ممنون میشم اگه لینکشو دارید برام بزارید

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - ایزدی - ۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ ق.ظ

دوست عزیز شما ساعت خوابتو تنظیم کنی بهتره ها
Sad
ضرر نکنی بعدا؟

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mänu - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان عزیز،دانشمندان ساختمان و طراحی