تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - azarakhsh1986 - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  نچ با شما نبوده منظورم شما داداش من هستید من داداش ندارم از حرفم ناراحت نشید فقط یکم شیطونید همینBig Grin
خب خدا رو شکر Angel
چون اگه قرار باشه کسی پیرمرد مانشت باشه که من به احتمال خیلی زیاد از خیلی هاتون پیرتر هستم. متولد ۶۷ هستم و فکر کنم الان متولدهای ۷۰ و ۷۱ دارن اولین امتحانو میدن.

دل باید جوون باشه این حرفا چیه Wink
میگم اون روحت ببخشید اون یکی بدنت ناراحت شده یعنی ؟!؟....بهش بگو به دل نگیره خوبیت نداره یه هفته قبل کنکور دوستیااا خراب شه...بگو زود بیاد یه پیام بذاره بفهمیم ناراحت نیس ShySmile

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - ka arman - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۹ ب.ظ

کار خدا اصلا بی حکمت نیست... و بد ما رو نمیخواد ...
بشینیم واسه هفته آینده ی برنامه نسبتا سبک بریزیم + باشگاه + خواب + فیلم...Big Grin
راستی من می ترسم استادا حذفم کنن... Angel

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - boy.unique1366 - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۰ ب.ظ

یادمه حدود یه ماه پیش خبری رو اعلام کرده بودم مبنی بر اینکه به علت سردی هوا زمان کنکور به تعویق میوفته.خیلی سروصدا به پا شده بود.
الان کجان اونایی که میگفتن حرفت صحت نداره.من اینده رو پیش بینی میکنم.
در ضمن احتمال داره بازم به تعویق بیوفته البته واسه بعضیا.مدتشم یک سال هستش.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - virtual girl - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط:  خیر سرم برنامه ریزی کرده بودم،خلاصه ها رو مرور کردم و پاره کردم.ای خدا!!!!!!!!Angry

ینی تو این حال و هوای داغونم کلی خندیدم دمت گرررررررم خوبه شوما کتاباتو آتیش نزدی خخخخخخخخخخخخخخ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - AEM4949 - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۳ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۱ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط:  خیر سرم برنامه ریزی کرده بودم،خلاصه ها رو مرور کردم و پاره کردم.ای خدا!!!!!!!!Angry

وای چقدر خندیدم Big Grin
عالی بوده این حرکتتون! Big Grin

راست میگه خداییش
چرا خب پاره کردید دیگه CoolBig Grin

جوابش سادست.Shy
وقتی شما قصد عزیمت به خدمت مقدس را داشته باشید ، ب خلاصه نیازی نداریدTongueBig Grin
حالا من ک کف دستمو بو نکردم ک آزمون عقب می افته.
این ی هفته رو مجبوریم تستای غلط و غلوط موسسات مختلف رو ج بدیمDodgy

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - jparisa - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۳ ب.ظ

وای ما امسال کلا مهمون زیاد داشتیم هفته دیگه هم مهمون داریم!!!!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۴ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۹ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  کار خدا اصلا بی حکمت نیست... و بد ما رو نمیخواد ...
بشینیم واسه هفته آینده ی برنامه نسبتا سبک بریزیم + باشگاه + خواب + فیلم...Big Grin
راستی من می ترسم استادا حذفم کنن... Angel
ایشا... حذف نمی کنن
چند دقیقه پیش یکی از دوستانم زنگ زد گفت کلاسا رو چیکار کنیم منم گفتم بیخیال می شیم
استادا هم دیگه هفته اول رو برای ما چیزی نمی گن

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - explorer - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۴ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۰ ب.ظ)boy.unique1366 نوشته شده توسط:  یادمه حدود یه ماه پیش خبری رو اعلام کرده بودم مبنی بر اینکه به علت سردی هوا زمان کنکور به تعویق میوفته.خیلی سروصدا به پا شده بود.
الان کجان اونایی که میگفتن حرفت صحت نداره.من اینده رو پیش بینی میکنم.
در ضمن احتمال داره بازم به تعویق بیوفته البته واسه بعضیا.مدتشم یک سال هستش.

اتفاقا همین الان داشتم به این حرف فک میکردم با خودم میگفتم یکی بوود گفت به خاطر سردی هوا به تعویق می افته....

من خودم یکی از اونایی بودم که باهات مخالفت کردمTongue

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mänu - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ

عقب افتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ

بچه ها من میترسم این فیک باشه، سایت هک شده باشه، همو صفدر قلی که گفتما! اومده باشه از رو لج اقدس خانوم پست گذاشته باشه که اره کنکوره کنسل شده.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - explorer - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۷ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  عقب افتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آرررررررررررررررررررررههههههههههههBig Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ

یه فکر خبیث!!!Cool
اینها که سوالا رو طرح کردند و حتی چاپ هم شده!!Dodgy
کیا پایه هستن ایم مدت برنامه بریزیم منبع رو سرقت کنیم؟!! یه چیزی تو مایه دزدی که با دکتر حقیقت رفتیم موزه!!! یادتونه که؟!Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - AEM4949 - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  عقب افتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه تاخیری!!!!Big Grin
چه افکتی!!!!!Big Grin
بله ب لطف برف و سرماShy

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - e.shrm - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ

یعنی این دوستانی که الان خوشحالن ، به جون ما شمالی ها برید دعا کنید. ما داریم یخ میزنیم تا شما یه هفته وقت داشته باشید!!
هیییییییییی ........ روزگار!

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - zoltrix_66 - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۹ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ)zoltrix_66 نوشته شده توسط:  ازدوران سلطنتم فقط ۴ روز مونده.....Confused
واسه ظهر ۵شنبه مامانم کلی مهمون دعوت کرده(بعد از اینکه صبح ۵شنبه کنکورمو دادم)
از شاه به--------------->کوزت تغییر وضعیت میدم Tongue

آخ جوووووووووووووون حکم پادشاهیم تمدیدی شدBig GrinBig Grin