تالار گفتمان مانشت
درخواست کارنامه نفر اول آزمون ششم (جامع اول) کامپیوتر هوش مدرسان شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست کارنامه نفر اول آزمون ششم (جامع اول) کامپیوتر هوش مدرسان شریف - masoud67 - 25 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۲۹ ب.ظ

سلام
کسی میتونه کارنامه نفر اول مدرسان تو رشته کامپیوتر واسه آزمون ششم (آزمون دو هفته پیش) گرایش هوش را برام بذاره یا فقط درصدهاشو بگه.
تشکرات فراوان

RE: درخواست کارنامه نفر اول آزمون ششم (جامع اول) کامپیوتر هوش مدرسان شریف - hoomanab - 25 دى ۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ ب.ظ

درصدا رو میخوای چیکار برادر من. سختی آزمونا و همچنین سطح شرکت کننده ها فرق میکنه. نمیشه مقایسه کرد. خودتو پریشان نکن اینا همش پوچه

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

RE: درخواست کارنامه نفر اول آزمون ششم (جامع اول) کامپیوتر هوش مدرسان شریف - masoud67 - 25 دى ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ

(۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  درصدا رو میخوای چیکار برادر من. سختی آزمونا و همچنین سطح شرکت کننده ها فرق میکنه. نمیشه مقایسه کرد. خودتو پریشان نکن اینا همش پوچه
حرف شما متین ولی بالاخره باید بدونم این آزمونی که دادم و درصدهایی که آوردم چیه و کجای کاره. یه ملاکی واسه خودم باید داشته باشم

درخواست کارنامه نفر اول آزمون ششم (جامع اول) کامپیوتر هوش مدرسان شریف - Riemann - 25 دى ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ب.ظ

فکر کنم izadan11 آزمون قبلی ۱ شد از خودش بپرس.
درصداش
زبان ۰
ریاضی ۵۴
مشترک ۶۸
تخصص معماری ۴
تخصصی نرم ۶
تخصصی هوش ۵۶

درخواست کارنامه نفر اول آزمون ششم (جامع اول) کامپیوتر هوش مدرسان شریف - alagh - 25 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ب.ظ

(۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  فکر کنم izadan11 آزمون قبلی ۱ شد از خودش بپرس.
درصداش

ریاضی ۵۴
مشترک ۶۸

افرینSmile

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: درخواست کارنامه نفر اول آزمون ششم (جامع اول) کامپیوتر هوش مدرسان شریف - masoud67 - 26 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ب.ظ

(۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  فکر کنم izadan11 آزمون قبلی ۱ شد از خودش بپرس.
درصداش
زبان ۰
ریاضی ۵۴
مشترک ۶۸
تخصص معماری ۴
تخصصی نرم ۶
تخصصی هوش ۵۶

دست شما درد نکنه و دم این رفیقمون هم گرم.
آزمون وحشتناکی بود. در حدی که بعدش قرص سر درد خوردم.
درصدهای من اینجوری بود
ریاضی ۴۷
مشترک ۵۹
تخصصی هوش ۵۲

برای اولین بار بود که نتونستم حتی یه سوال زبان از ۱۰ تا سوال اول رو جواب بدم Tongue
ریاضیشو هم اگه ریاضی مهندسی بلد نبودم کلا امیدی نداشتم

RE: درخواست کارنامه نفر اول آزمون ششم (جامع اول) کامپیوتر هوش مدرسان شریف - masoud67 - 29 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ

(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  همین درصدایی که دوستم نوشته درسته
این آزمون (به جز آمار و مدارش که فقط یه مار جواب ادم ازشون) دقیقا به شیوه ای داده شده بود که نقاط قوت من بود
عوضش ازمون ۷ هرجا نقطه ضعفی داشتم از اون قسمت سوال داده بود (زبان ۸ یاضی ۸ مشترک ۶۲ هوش ۲۷ و رتبه ام ۹ شد) دلیل اینکه هم مشترک خوب زدم این بود که دو هفته ی گذشته رو مشترک تمرکز کردم
دمت گرم. دیگه زحمت کارنامه آزمون ۷ را هم همینجا کشیدی.
شما که اوضاعت خوبه. منم دارم گازشو میگیرم که به شما برسم بیام شریف حال کنیم

RE: درخواست کارنامه نفر اول آزمون ششم (جامع اول) کامپیوتر هوش مدرسان شریف - hoomanab - 29 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ب.ظ

درصدای کامپیوتر چه نجومیه!

Sent from my SM-T210R using Tapatalk