تالار گفتمان مانشت
چگونگی محاسبه شار بیشینه در یک گراف جهتدار - نسخه‌ی قابل چاپ

چگونگی محاسبه شار بیشینه در یک گراف جهتدار - bahar1369 - 23 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ ب.ظ

سلام.

شار بیشینه از منبع S به مقصد T چیه؟ و چجوری بدست میاد؟
چندتا الگوریتم داره ، یکیش الگوریتم فورد-فالکرسون هست. من خوندمش اما نفهمیدم چجوری باید روی گراف پیاده بشه تا بیشینه ی شار بدست بیاد!!
اگه کسی میتونه کامل و واضح توضیح بده ممنون میشم راهنماییم کنید.

RE: چگونگی محاسبه شار بیشینه در یک گراف جهتدار - H3NGAM3H - 24 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ق.ظ

شار بیشینه رو من فقط تو ۶۰۰مساله دیدم
فک نکنم جز مباحث کنکور باشه
برای همین روش وقت نذاشتم

RE: چگونگی محاسبه شار بیشینه در یک گراف جهتدار - hoomanab - 24 دى ۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ ب.ظ

توی کتاب مدرسان گفته در موردش. اما یه مقدار پیچیدست. اگرم سوال بیاد بهتره وقتمونو بذاریم روی سوال بهتری

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

RE: چگونگی محاسبه شار بیشینه در یک گراف جهتدار - bahar1369 - 24 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ب.ظ

مرسی از همه تون بچه ها. پس منم بیخیالش میشمUndecided

RE: چگونگی محاسبه شار بیشینه در یک گراف جهتدار - Riemann - 25 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ

کلا این الگوریتم توی مسائل مثل مسائل حمل ونقل و تطابق بشینه به کار میاد که فقط صورتش رو بدونی کافیه Big Grin

RE: چگونگی محاسبه شار بیشینه در یک گراف جهتدار - fanisani - 12 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ب.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ ب.ظ)bahar1369 نوشته شده توسط:  سلام.

شار بیشینه از منبع S به مقصد T چیه؟ و چجوری بدست میاد؟
چندتا الگوریتم داره ، یکیش الگوریتم فورد-فالکرسون هست. من خوندمش اما نفهمیدم چجوری باید روی گراف پیاده بشه تا بیشینه ی شار بدست بیاد!!
اگه کسی میتونه کامل و واضح توضیح بده ممنون میشم راهنماییم کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مطلب خوبیه در این راستا

RE: چگونگی محاسبه شار بیشینه در یک گراف جهتدار - goldoonehkhanoom - 02 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ب.ظ

شاربیشینه گراف ،سوال ۹۱کامپیوتر هست که در کتاب ۶۰۰مساله(سوال۳۳ فصل۶ ) اورده شده.اما من توضیحش رو کامل متوجه نشدمSadکسی هست بتونه توضیح بده؟؟؟؟ممنون میشم