تالار گفتمان مانشت
شبکه های پتری - نسخه‌ی قابل چاپ

شبکه های پتری - f.mjafari - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۶:۲۰ ب.ظ

بچه ها من دارم روی شبکه های پتری کار میکنم یه آموزش جامع میخوام ازش
تو سایت ها هر چی میگردم یک سری مقدمات و چیز های پیش و پا افتاده است
اگر کسی مطلب و آموزش بدرد بخوری دارم ممنون میشم در اختیارم بذاره

شبکه های پتری - f.mjafari - 10 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ

واقعا هیچکس هیچی نمیدونه؟؟؟؟؟!!!!!!!! Sad

RE: شبکه های پتری - genral - 13 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ق.ظ

سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بهترین منبع واسه یادگیری شبکه های پتری یه
دو تا ebook داره و کلی فیلم تو youtube

موفق باشی

RE: شبکه های پتری - f.mjafari - 13 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ق.ظ

(۱۳ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ق.ظ)genral نوشته شده توسط:  سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بهترین منبع واسه یادگیری شبکه های پتری یه
دو تا ebook داره و کلی فیلم تو youtube

موفق باشی

با تشکر فراوان
اگر شما تو این زمینه کار کردید و مطلب فارسی دارید هم دارید ممنون میشم اونا رو هم بگید

شبکه های پتری - sahar121 - 19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۸ ب.ظ

میدونید برای ارزیابی کیفی نرم افزار پتری زمانی مناسبه یا رنگی؟؟ کدوم قابل استفاده است و بهتره برای این کار؟

شبکه های پتری - esi - 19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ب.ظ

من تز ارشدم کم و بیش مرتبط با پتری بودش البته من رو مدلهای زمان دار بیشتر کار کردم TPN , TA و ...

کافیه سرچ کنی، ۱۰۰۰ تا منبع عالی میاره، کتاب knut هم برای بررسی ریاضی و ارزیابی کارایی این مدل خیلی خوبه.

TPN وقتی زمان براتون مهم مسلما استفاده میشه، باید ببینید که زمان نقش اساسی در ترتیب اجرای گذارهات داره یانه، بستگی به مدلسازی مسالت داره. به این فکر کن که چطوری میخوای ویژگی های مورد نظرتون با CTL یا TCTL بیان کنی ؟ اگه نیاز داشت زمان بین دو حالت متفاوت نقش داشته باشه، مسلما باید مدل زمان دار و منطق زمان دار استفاده کنی.

پتری رنگی هم وقتی ویژگی های خاصی مد نظر است و یا نیاز به ذخیره ویژگی های خاصی از هر حالت در PN نیاز باشه استفاده میشه. یعنی میخواهیم بین توکن ها تمایز قایل بشیم و توکن ها بر اساس رنگشون( یعنی خصوصیاتی که دارن) جابجا کنیم

شبکه های پتری - sahar121 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۱۳ ب.ظ

موضوع من در مورد ارزیابی کیفی نرم افزار تو اداره مالیاتی هست:از گرفتن اظهارنامه ، تشخیص اظهارنامه و رسیدگی آن ، بعد مراحل قطعی کردن مالیات و رسیدگی به اعتراض و یا تمکین مودی تا در انتها که آخرین مرحله است دریافت مالیات ....
حال من از پتری آنقدر که باید بدانم نمیدانم ولی میدونم در کل چیه...

حال نمیدونم رنگی الان خوبه یا زمانی.الان اینها زمانی فکر کنم بهتر باشه؟؟آخه تا طرف اظهارنامه نده مثلا نمیتونه معافیت بگیره،اگر اظهارنامه بده معافیت میگیره،اگر برگه تشخیص مالیات کشیده بشه تا ۳۰ روز زمان داره اعتراض کنه یا تمکین غیر این صورت مالیات قطعی میشه.... ازین مدلا که هر چی به قبلیش مربوطه این جور برای این موضوع زمانی حالا مناسبه؟