تالار گفتمان مانشت
آپلود مجدد آزمون مدرسان سال ۹۱ (کنکور ۹۲) - نسخه‌ی قابل چاپ

آپلود مجدد آزمون مدرسان سال ۹۱ (کنکور ۹۲) - masoud67 - 08 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ق.ظ

سلام و خسته نباشید
این مدت وقت زیاد آوردم قصد کردم آزمون سال پیش مدرسان ۵۰ درصد دومش را بدم رفتم به این لینک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینکهایی که اون کاربر گذاشته بود نتونستم ازش دانلود کنم انگار حذف شده، ولی لینک های ادمین که دراپ باکس بود سالم بود ولی از شانس ما تا ۲۵ چهارم را داشت ولی از اونجا به بعد دیگه موجود نبود
کسی لینک سالم یا خود فایلهای ۵۰ دوم و دوتا ۱۰۰ درصد های مدرسان سال پیش رو نداره که بتونیم از آزمون های بیشتری تو این مدت مستفیذ بشیم

آپلود مجدد آزمون مدرسان سال ۹۱ (کنکور ۹۲) - jahani - 08 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۰۷ ب.ظ

پارسال تا ازمون پنجم خود مدرسان pdf سوالهاشو میداد برای همین تاازمون پنجم تمام سوالاش تو مانشت بود اما از ازمون ششم به بعد بود که فکر کنم دیگه سوالاتش رو نداد (البته فکر کنم ششم هم Pdf هش رو داد) برای همین ازمون هفتم و هشتم رو بعیده بتونی pdf اش رو گیر بیاری. مگه اینکه کسی که دفترجه خودازمون رو داره اسکن کنه و اپلود کنه الان.

RE: آپلود مجدد آزمون مدرسان سال ۹۱ (کنکور ۹۲) - masoud67 - 08 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ ب.ظ

(۰۸ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۰۷ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  پارسال تا ازمون پنجم خود مدرسان pdf سوالهاشو میداد برای همین تاازمون پنجم تمام سوالاش تو مانشت بود اما از ازمون ششم به بعد بود که فکر کنم دیگه سوالاتش رو نداد (البته فکر کنم ششم هم Pdf هش رو داد) برای همین ازمون هفتم و هشتم رو بعیده بتونی pdf اش رو گیر بیاری. مگه اینکه کسی که دفترجه خودازمون رو داره اسکن کنه و اپلود کنه الان.
تشکر آقای جهانی
پس بگو چرا ادمین تا اونجا رو گذاشته بود. البته تو همین لینکی که گفتم این دوستمون همه اش رو گذاشته بود ولی لینکهاش عیب داشت. منم گفتم شاید کسی فایلها رو از قبل داشته باشه
من فقط درخواست آپلود دارم نه درخواست اسکن. نمیخوام به کسی زحمت بدم Rolleyes