تالار گفتمان مانشت
[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - Amir V - 07 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ ق.ظ

صفحه بالا میاد. لینک‌های دانلود هم هیچ مشکلی نداره و تست کردم.

لطفا تنظمیات مرورگر و Downloader تون رو چک کنید.

[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - arashmobileboy - 17 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ب.ظ

سلام.ممنون از لطفتون.مثل اینکه سرورهای پرشین گیگ مشکل پیدا کرده و نمیشه اینارو دانلود کرد.

RE: [دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - alagh - 19 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ق.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ب.ظ)arashmobileboy نوشته شده توسط:  سلام.ممنون از لطفتون.مثل اینکه سرورهای پرشین گیگ مشکل پیدا کرده و نمیشه اینارو دانلود کرد.

اری!

[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - alirezad - 19 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ ق.ظ

بچه ها توی وب هست. یه جستجو کنید لینک مستقیم بدست میارید

[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - Amir V - 19 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۴۵ ق.ظ

ظاهرا فایلهام رو پاک کرده! :|

RE: [دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - alagh - 19 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۵۵ ق.ظ

(۱۹ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ ق.ظ)alirezad نوشته شده توسط:  بچه ها توی وب هست. یه جستجو کنید لینک مستقیم بدست میارید
اخه من دانلود کردم ناقصه! بعضی تیکه هاش که اصلا کار نمیکنه فصل ۸ رو هم نداره.

RE: [دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - kingmax - 05 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ق.ظ

بچه ها من از همین لینک ها کامل دانلود کردم هر ۶ پارتو اما اکسترت نمیشه چیکار کنم؟

[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - K@online - 05 خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۲۱ ب.ظ

سلام دوستان
منم ۶ پارتش دانلود کردم اکسترگ نمیشه
لطفا پیگیری کنید .

[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - Amir V - 05 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۶ ب.ظ

ظاهرا سرور به مشکل خورده و فایل ها خراب شده.

در اولین فرصت مجددا آپلود میکنم واستون. دیر نمیشه واسه ویدئو دیدن. Smile

[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - kingmax - 05 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ب.ظ

منتظریم هر چه رودتر بهتر

[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - K@online - 08 خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۳۵ ق.ظ

منتظریم داداش ...........................

RE: [دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - saleh330 - 08 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ب.ظ

بچه ها کلا ویدئو هاش ۸۸ تاست؟ توی ۷ فصل؟ و آخریش فصل ۷ قسمت ۳-۹ هست؟
چون من یه سری دارم که اینجوریه و بعد از اکسترکت حجمش شده ۹۰۵ مگ.
اگه همینه که بگید امشب یه جا پیدا کنم بذارم شب که رایگانه آپلود شه.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Re: RE: [دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - saleh330 - 08 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۰ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  قبلا این جا اپلود شده :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کیفیت اولیه اش نیست ولی مناسبه. حجم کل فایل ها ۱/۳۲ گیگ هست.

مرسی،من الان دیدم لینکا مشکلی هم نداشت.
من خودمم فصل ۸ رو نداشتم، تشکر.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - kingmax - 16 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ق.ظ

تشکر و سپاس فراوان

[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - A V A - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ

من تمامشون رو دانلود کردم. اما موقع اکسترکت بهم اررور میده و فقط چندتا ویدئو اکسترکت میشن. لطفا راهنماییم کنین خیلی لازم دارم Sad