تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - AEM4949 - 27 آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ

سلام

میگم اگه ی کتاب بنویسیم در رابطه با اشکلات تایپی و مفهومی آزمون های آزمایشی موسسه بـــــــــــــــــوق ، میدونین چند جلد میشه؟!Big Grin

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - explorer - 27 آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ

حیرونی و پریشونی بد حسیه که این روزا سرک میکشه

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Riemann - 27 آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ

اینم واسه تضعیف روحیه

دعا کنید شریفی ها کار آپلای کردنشون جوربشه و فوق برن خارج و نیان کنکور بدن و فکر ایران موندن به سرشون بزنه.

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - izadan11 - 27 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ ب.ظ

همین الان آزمون اینترنتی مدرسان پیامش اومد حالش رو نداشتم همه رو شانسی زدم زبانش شد ۱۵/۵ بیشتر از تمام آزمون هایی که امتحان دادم Smile
ریاضیش شد ۱۳ درصد ۲ درصد بیشتر از درصد پارسالم

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - explorer - 27 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ ب.ظ

(۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اینم واسه تضعیف روحیه

دعا کنید شریفی ها کار آپلای کردنشون جوربشه و فوق برن خارج و نیان کنکور بدن و فکر ایران موندن به سرشون بزنه.

پس ارق ملیت کجا رفته؟؟
این مملکتو کی میخواد بسازه
واقعا این بود آرمانهای ما؟؟
Big GrinBig Grin

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mohammad.ardeshiri - 27 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ ب.ظ

(۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اینم واسه تضعیف روحیه

بچه های همه دانشگاها در یه سطحن همش یکیه

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - dzzv_13 - 27 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ب.ظ

وقتی بچه های کنکوری آهنگ گوش میدن :

وقت کنکور نباید تنبلی کنی
اینجوری دلم برا قبولیت تنگ نمیشه
میدونم هر جای دنیا که باشم
توی دلم عشق ارشد کم رنگ نمیشه
اگه کم میخونم به دل نگیر
دل تو یه روز ازم خسته میشه
اگه اسمم رو توی قبولی ها نیاری
راه رفتن برام بسته میشه

اگه گفتین کدوم آهنگ بود ؟!! Blush

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hoomanab - 27 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ ب.ظ

همین الان فهمیدم ناخواسته آزمونای اینترنتی مدرسان ثبت نام کردم :|
گفتم چرا انقدر هزینه ثبت نام زیاد شدا!!Big GrinBig GrinBig Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - AEM4949 - 27 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۹ ب.ظ

(۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اینم واسه تضعیف روحیه

دوست خوب شدیدا حرف شما وارد گیت NOT شده و سپس وارد بافر تقویت می شود.Big GrinBig Grin

مثلا دانشجوی دانشگاه غیر انتفاعی تو ی شهره کوچیک ، که ب جای معماری ، مدار منطقی پاس میکنه با دانشجوی شریف یکیه؟
اصلا و هرگز(چون خودم دیدم میگم).

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - AMMehr - 27 آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ

دوستان اعلام وضعیت کنید برای ۲۵% آخر ببینیم اوضاع چه جوریاست؟
ساختمان داده رسوندم
طراحی الگوریتم رو تویه ۲۵ درصد سوم فصل گراف رو کامل خونده بودم
نرم افزار رسوندم
شبکه رسوندم ولی لایه کاربرد رو باید بعدا جدا بخونم
پایگاه رسوندم
هوش فقط فصل ۵ (ارضا محدودیت) رو رسوندم
مدیریت رسوندم ولی کتابم یک فصل دیگه هم داره که تویه آزمون پارسه جزء سرفصلا نیست که اینم هفته آینده میخونم!
و معماری فردا برای معماریه!

اما سیستم عامل رو نتونستم تمرکز کنم و بخونم گذاشتم برای بعد
گسسته هم فقط این فصلش رو یه دور نگاه کردم ولی تست نزدم!

این هفته هر چند ایده آل نبود خوندنم چون هفته پیش اوضاع خیلی داغون بود این هفته یک مقدار شبه امتحانی رسوندم!!! ولی باز برای درسایی که رسوندم راضیم و فکر میکنم با تست زدن بتونم تسلطم رو بیشتر کنم!

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - tarane1992 - 28 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ

دوست عزیز نیازی به اپلای گرفتنوشن نیست که حتما ما بتونیم فوق بشیم !!!

اونا حتی اگه نخوان از ایران برن بدون کنکور مقاطع فوقو تا دکتری طی میکنن کاری به کار ما نداره که!!! برای چی پس سد کنکور شکسته شده فوق بهتر میتونن بچه ها وارد دانشگاه های خوب بشن تا نسبت به کارشناسی...
من خودم بارها فکر کردم دیدم چطور بچه ها از هر نقطه ای از کشور شانس قبولیشون بیشتر شده و شریف میرن برای اینکه این موقعیت اون هایی که بعد از بچه های شریف در اولویت قرار میگیرن همین بچه های شهرستانین که تو دانشگاه سطح درسیشون خوب بوده اونوقت این بچه ها وارد دانشگاه های خوب میشنو کمی ضعیفتر میرن طبق قانون صف از ساختمان داده میرن انتهای صف یا پشت بچه زرنگا هر کسی جلوی صف باشه طبق قانون اولین ورودی اولین خروجی بچه های شهرستانی به دانشگاه های خوب بیشتر نزدیکترن اونا میرن و بقیشو خدا میداند....خوشتون اومد الان مسئله جا افتاد دیگه....

(۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  من اگه این سیستم عاملو اگه خوب بلد باشم، رتبه ۱ میشم. اصلا تو دانشگاهم باهاش مشکل داشتم

واقعا مشکلت سیستمه منم مشکل دارم .ولی اگه پایگاهو هوشو فولی تقریبا ۶۶ خورده ای میشه گفت زدی تا اینجا اونوقت فقط ۳۰ درصد عمومی رو هم بزنی با ۲۰ درصد مدیریت که میدونم ۱۰۰ میزنی بعد زبانم مشخصه فولی اونم ۷۰ درصد بزنی یا نه ۵۰ درصد کلن رتبه یک چه حتما میشی دیگه نگران نباش هیچ وقت به پایین نگاه نکن اگه نمیتونی بپرSmile

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - izadan11 - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ

(۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اینم واسه تضعیف روحیه

سر کم نیاوردن گفتی یا واقعا به همچین چیزی اعتقاد داری؟؟؟؟؟؟

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Onix - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ق.ظ

الان از مهمونی خدافظی بهترین دوستم اومدم؛ خیلی سخته رفتن دوستای خوب؛درواقع تنها دوستم بود که مثه یکی از اعضای خانوادم بود و هر شب جمعه پیش هم بودیم و سالهای پرماجرایی رو گذروندیم!رفت اون سر دنیا ، فکر میکردم حداقل تابستونا بیاد ولی شبی گفت دیگه خیلی احتمالش کمه بیاد...
کلی فکر تو سرم میچرخه...
کاش زندگی همه مون جوری باشه که هیچوقت حسرت گذشته رو نخوریم

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Ehsan.Aboli - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ق.ظ

سلام

طراحیم مرور تستش تموم شد.سیستمم مرورش وتست تموم شد مونده تست فصل اخر

فردا هم بریم واسه پایگاه و مهندسی

من ک شادم...شمارو نمیدونم...

فعلا

Re: RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hoomanab - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ ق.ظ

(۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  دوست عزیز نیازی به اپلای گرفتنوشن نیست که حتما ما بتونیم فوق بشیم !!!

اونا حتی اگه نخوان از ایران برن بدون کنکور مقاطع فوقو تا دکتری طی میکنن کاری به کار ما نداره که!!! برای چی پس سد کنکور شکسته شده فوق بهتر میتونن بچه ها وارد دانشگاه های خوب بشن تا نسبت به کارشناسی...
من خودم بارها فکر کردم دیدم چطور بچه ها از هر نقطه ای از کشور شانس قبولیشون بیشتر شده و شریف میرن برای اینکه این موقعیت اون هایی که بعد از بچه های شریف در اولویت قرار میگیرن همین بچه های شهرستانین که تو دانشگاه سطح درسیشون خوب بوده اونوقت این بچه ها وارد دانشگاه های خوب میشنو کمی ضعیفتر میرن طبق قانون صف از ساختمان داده میرن انتهای صف یا پشت بچه زرنگا هر کسی جلوی صف باشه طبق قانون اولین ورودی اولین خروجی بچه های شهرستانی به دانشگاه های خوب بیشتر نزدیکترن اونا میرن و بقیشو خدا میداند....خوشتون اومد الان مسئله جا افتاد دیگه....

(۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  من اگه این سیستم عاملو اگه خوب بلد باشم، رتبه ۱ میشم. اصلا تو دانشگاهم باهاش مشکل داشتم

واقعا مشکلت سیستمه منم مشکل دارم .ولی اگه پایگاهو هوشو فولی تقریبا ۶۶ خورده ای میشه گفت زدی تا اینجا اونوقت فقط ۳۰ درصد عمومی رو هم بزنی با ۲۰ درصد مدیریت که میدونم ۱۰۰ میزنی بعد زبانم مشخصه فولی اونم ۷۰ درصد بزنی یا نه ۵۰ درصد کلن رتبه یک چه حتما میشی دیگه نگران نباش هیچ وقت به پایین نگاه نکن اگه نمیتونی بپرSmile

ما یه ضرب المثلی داریم که میگه شیطم بکن!! Big Grin (دیوانه ام کن)
اینایی که گفتی نشد نداره! ولی خوب... آسونم نیست. یه سال میبینی سخت میدن یه سال آسون میدن. تکلیفشون با خودشون مشخص نیست. مخصوصا سیستم عامل!!