تالار گفتمان مانشت
راهنمای برای شروع مطالعه در زمینه cloud computing و تجارت الکترونیک - نسخه‌ی قابل چاپ

راهنمای برای شروع مطالعه در زمینه cloud computing و تجارت الکترونیک - shahrzad sara - 27 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ

سلام
دوستان من میخوام واسه سیمنار و پروژه در زمینه cloud computing کار کنم واسه شروع نمیدونم باید چیکار کنم
ممنون میشم کسایی که اشنایی دارند به من راهنمایی کنند

راهنمای برای شروع مطالعه در زمینه cloud computing و تجارت الکترونیک - انرژی مثبت - ۲۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ

احتمالا این تاپیک ها بدردتون بخوره (البته با سرچ بهشون می رسیدید)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: راهنمای برای شروع مطالعه در زمینه cloud computing و تجارت الکترونیک - raaheee - 06 آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۰ ب.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  سلام
دوستان من میخوام واسه سیمنار و پروژه در زمینه cloud computing کار کنم واسه شروع نمیدونم باید چیکار کنم
ممنون میشم کسایی که اشنایی دارند به من راهنمایی کنند

سلام
در موارد دیگه ی هوش مصنوعی و تجارت الکترونیک یا هوش تجاری اگه مطلبی داشتین به بنده هم ارسال بفرمایید ممنون میشم
باتشکر
fhm1390@yahoo.com