تالار گفتمان مانشت
شریف یا امیرکبیر ...؟ مساله این است... - نسخه‌ی قابل چاپ

شریف یا امیرکبیر ...؟ مساله این است... - mosenabdoli - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۵ ب.ظ

می خواستم ببینم هوش شریف و امیرکبیر رو می شه با هم مقایسه کرد یا نه؟
من لیسانسم علوم کامپیوتر بوده و درسای سخت افزاری اصن پاس نکردم ... حتی مدار الکتریکی ... و قصد هم ندارم تو زمینه‌ی روبوتیک کار کنم ... بیشتر علاقم دیتا ماینینگ و پردازش تصویره ...
اگه کمکم کنین ممنون می شم ... چون به دانشجوهای شریف دسترسی ندارم و داخل دانشگاه هم که نمیذارن برم ...

RE: شریف یا امیرکبیر ...؟ مساله این است... - reza_dev - 06 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۶ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۵ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  می خواستم ببینم هوش شریف و امیرکبیر رو می شه با هم مقایسه کرد یا نه؟
من لیسانسم علوم کامپیوتر بوده و درسای سخت افزاری اصن پاس نکردم ... حتی مدار الکتریکی ... و قصد هم ندارم تو زمینه‌ی روبوتیک کار کنم ... بیشتر علاقم دیتا ماینینگ و پردازش تصویره ...
اگه کمکم کنین ممنون می شم ... چون به دانشجوهای شریف دسترسی ندارم و داخل دانشگاه هم که نمیذارن برم ...

اگه رباتیک می خوای میگن امیر کبیر بهتره ولی اگه هوش می خوای شریف بهتره مخصوصا تو speach و پردازش تصویر.
البته منم شنیدم ولی مطمئن نیستم.

شریف یا امیرکبیر ...؟ مساله این است... - Maryam-X - 06 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۲۲ ب.ظ

اگر رباتیک نمی خوای که صد در صد برو شریف!
اذیت کردن اساتید هوش امیر کبیر زبانزد خاص و عام است!!!

شریف یا امیرکبیر ...؟ مساله این است... - arshadism - 06 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۷ ب.ظ

شریف به جز speach و image زیر گرایش دیگه ای نداره ؟
امیرکبیر فقط رباتیکه ؟
دانشگاه تهران چه جوریه( خیلی‌ها تعریف می کنن ازش )؟

RE: شریف یا امیرکبیر ...؟ مساله این است... - mosenabdoli - 06 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۵۷ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۷ ب.ظ)arshadism نوشته شده توسط:  شریف به جز speach و image زیر گرایش دیگه ای نداره ؟
امیرکبیر فقط رباتیکه ؟

دانشگاه تهران که فقط روبوتیک داره

RE: شریف یا امیرکبیر ...؟ مساله این است... - reza_dev - 07 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۴۲ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۷ ب.ظ)arshadism نوشته شده توسط:  شریف به جز speach و image زیر گرایش دیگه ای نداره ؟
امیرکبیر فقط رباتیکه ؟

تو دفترجه انتخاب رشته که برا تهران نوشته گرایش رباتیک ولی برا شریف و امیرکبیر هیچ چی ننوشته.