تالار گفتمان مانشت
آیا می توان فقط رشته شناور را انتخاب کرد ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

آیا می توان فقط رشته شناور را انتخاب کرد ؟ - moh3n.cinema - 12 آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۳۴ ب.ظ

دوستان یه سوال پیش اومده برام که دوستانی که مطلعن جواب بدن

ما مدرک کارشناسیمون مهندسی هست ولی ارشد میخوایم فناوری اطلاعات شرکت کنیم اما فناوری اطلاعات جزو شناورهاست.

خوب الان ما مجبوریم مهندسی رم امتحانش رو ثبت نتم کنیم و مهندسی فناوری رو هم جزو شناورها ثبت نام کنیم؟

یا نه می تونیم فقط همون فناوری اطلاعات رو ثبت نام کنیم؟

چون من اگه مهندسی رو ثبت نامم کنم احتمالا سر جلسه نمی رم

RE: آیا می توان فقط رشته شناور را انتخاب کرد ؟ - good-wishes - 12 آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۴۴ ب.ظ

شما می تونید فقط یک رشته شناور رو هم به تنهایی انتخاب کنید
مثلا فقط آی تی شرکت کنید

مشکلی از این نظر وجود ندارد و هیچ الزامی بر این نیست که شما حتما یکی از رشته های غیر ستاره دار را انتخاب کنید

[جداسازی] اطلاع رسانی ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۳ - مورتن - ۱۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ

نه عزیز شناور به این معنی نیست که نمیتونه انتخاب اولت باشه. این رشته شناور یعنی جزو رشته هایی است که میتونید بعنوان رشته دوم انتخاب کنید و بقیه رشته ها که شناور نیستند رو نمیشه بعنوان رشته دوم انتخاب کرد. همین

RE: آیا می توان فقط رشته شناور را انتخاب کرد ؟ - moh3n.cinema - 12 آبان ۱۳۹۲ ۰۵:۰۱ ب.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۴۴ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  شما می تونید فقط یک رشته شناور رو هم به تنهایی انتخاب کنید
مثلا فقط آی تی شرکت کنید

مشکلی از این نظر وجود ندارد و هیچ الزامی بر این نیست که شما حتما یکی از رشته های غیر ستاره دار را انتخاب کنید

ممنون از پاسختون.
و معذرت بابت عدم توجهم به تذکرات.
ببخشید.بیشتر دقت خواهم کرد Smile

آیا می توان فقط رشته شناور را انتخاب کرد ؟ - tarane1992 - 12 آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ

سلام
چرا رشته کامپیوتر تو رشته های شناور نیست؟

من رشته اصلی ای تی میخوام کامپیوترم شرکت کنم باید چیکار کنم؟

یعنی رشته اصلی کامپیوتر بزنم بعدش شناور ای تی؟ مگه میشه؟؟!! یعنی هر کدوم قبول بشم یا هر کدوم که دلم بخواد موقع اعلام نتایج میتونم برم؟

RE: آیا می توان فقط رشته شناور را انتخاب کرد ؟ - good-wishes - 12 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ ب.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  سلام

یعنی رشته اصلی کامپیوتر بزنم بعدش شناور ای تی؟ مگه میشه؟؟!! یعنی هر کدوم قبول بشم یا هر کدوم که دلم بخواد موقع اعلام نتایج میتونم برم؟

بله . مشکلی نداره
شما باید اول مهندسی کامپیوتر رو انتخاب کنید و بعد به عنوان رشته دوم آی تی رو .
زمانی که نتایج اعلام شد هم مشکلی نداره شما هر کدوم یا هردو رو می تونید انتخاب رشته کنید
ضمن اینکه همونطور که موضوع بحث این تاپیک هم از اول بوده شما می تونید فقط آی تی رو انتخاب کنید بدون اینکه نیاز به انتخاب رشته دیگه ای باشه

RE: آیا می توان فقط رشته شناور را انتخاب کرد ؟ - ava89 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۲ ب.ظ

سلام این مسئله درست است که فقط در رشته شناور می شود شرکت کرد؟؟؟؟؟؟

(۱۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۴۴ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  شما می تونید فقط یک رشته شناور رو هم به تنهایی انتخاب کنید
مثلا فقط آی تی شرکت کنید

ممنون از پاسختون.
و معذرت بابت عدم توجهم به تذکرات.
ببخشید.بیشتر دقت خواهم کرد Smile
[/quote]

آیا می توان فقط رشته شناور را انتخاب کرد ؟ - cyprus - 19 آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ

دوستان الان من رشتم اصلا مهندسی نیست و ربطیم نداره نمیتونم بیام مهندسی کامپیوتر چون شناور نیست؟یا فقط شناور میشه رفت ؟<

(۱۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  سلام

بله . مشکلی نداره
شما باید اول مهندسی کامپیوتر رو انتخاب کنید و بعد به عنوان رشته دوم آی تی رو .
زمانی که نتایج اعلام شد هم مشکلی نداره شما هر کدوم یا هردو رو می تونید انتخاب رشته کنید
ضمن اینکه همونطور که موضوع بحث این تاپیک هم از اول بوده شما می تونید فقط آی تی رو انتخاب کنید بدون اینکه نیاز به انتخاب رشته دیگه ای باشه

سلام
یعنی رشتت مرتبط نباشه نمیتونی بیای مهندسی کامپیوتر ؟ فقط شناورا ؟