تالار گفتمان مانشت
بحث و برسی و دانلود ۲۵ % اول آزمون نصیر مهندسی فناوری اطلاعات IT - نسخه‌ی قابل چاپ

بحث و برسی و دانلود ۲۵ % اول آزمون نصیر مهندسی فناوری اطلاعات IT - f2000 - 04 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ب.ظ

۲۵ % اول آزمون نصیر مهندسی فناوری اطلاعات IT

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بحث و برسی و دانلود ۲۵ % اول آزمون نصیر مهندسی فناوری اطلاعات IT - f2000 - 04 آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ ب.ظ

بچه های آی تی نصیر کسی نیست !؟!؟

بحث و برسی و دانلود ۲۵ % اول آزمون نصیر مهندسی فناوری اطلاعات IT - hamedit89 - 04 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ب.ظ

می تونی کارنامه های نفرات اول رو هم بذاری؟

RE: بحث و برسی و دانلود ۲۵ % اول آزمون نصیر مهندسی فناوری اطلاعات IT - f2000 - 04 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ب.ظ)hamedit89 نوشته شده توسط:  می تونی کارنامه های نفرات اول رو هم بذاری؟

نفر اولو نشون نمیده اما بالاترین درصدهای موجود اینا هستن :
زبان عمومی و تخصصی ۶۰/۰۰
دروس مشترک ۵۰/۵۷
اصول و مبانی مدیریت ۲۸/۸۹
اصول طراحی پایگاه داده ها ۱۰۰/۰۰
هوش مصنوعی ۵۵/۵۶
سیستم های عامل ۷۷/۷۸
معماری کامپیوتر ۳۰/۵۶

RE: بحث و برسی و دانلود ۲۵ % اول آزمون نصیر مهندسی فناوری اطلاعات IT - marisa - 05 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  ۲۵ % اول آزمون نصیر مهندسی فناوری اطلاعات IT

خیلی ممنون واقعاHeartHeartHeart
ایشالا نفر اول کنکور بشی Tongue
میشه لطفا دفترچه کار در منزل هم بزاری؟

HeartHeartHeart

بحث و برسی و دانلود ۲۵ % اول آزمون نصیر مهندسی فناوری اطلاعات IT - mozafari1369 - 06 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ق.ظ

به نظرت سطح سوالات چه طوری بود؟

RE: بحث و برسی و دانلود ۲۵ % اول آزمون نصیر مهندسی فناوری اطلاعات IT - f2000 - 06 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ ق.ظ

(۰۵ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ب.ظ)marisa نوشته شده توسط:  
(04 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  ۲۵ % اول آزمون نصیر مهندسی فناوری اطلاعات IT

HeartHeartHeart

انشالله Rolleyes
نه اونو ندیدم اگه شما دارین بذارین

(۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ق.ظ)mozafari1369 نوشته شده توسط:  به نظرت سطح سوالات چه طوری بود؟

نمیشه از ۲۵ درصد اول قضاوت کرد
اما سوالاتش خوب بود میشد زد من کم خونده بودم Confused
دفترچه سوال هم گذاشتم دانلود کنین

RE: بحث و برسی و دانلود ۲۵ % اول آزمون نصیر مهندسی فناوری اطلاعات IT - mozafari1369 - 06 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ ق.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ب.ظ)marisa نوشته شده توسط:  
(04 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  ۲۵ % اول آزمون نصیر مهندسی فناوری اطلاعات IT

HeartHeartHeart

انشالله Rolleyes
نه اونو ندیدم اگه شما دارین بذارین

(۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ق.ظ)mozafari1369 نوشته شده توسط:  به نظرت سطح سوالات چه طوری بود؟

نمیشه از ۲۵ درصد اول قضاوت کرد
اما سوالاتش خوب بود میشد زد من کم خونده بودم Confused
دفترچه سوال هم گذاشتم دانلود کنین
من خودم هم نصیر شرکت میکنم . میخواستم سطحش رو از نظر شما بدونم

بحث و برسی و دانلود ۲۵ % اول آزمون نصیر مهندسی فناوری اطلاعات IT - f2000 - 06 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ ب.ظ

ولا من فکر میکردم سوال سادست و بیشتر سولاات رو جواب دادم بعد متوجه شدم غلط زیاد دارم

RE: بحث و برسی و دانلود ۲۵ % اول آزمون نصیر مهندسی فناوری اطلاعات IT - naznaz - 10 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ق.ظ

تشکر فراوان دوست عزیز بابت اپلود آزمونها

بحث و برسی و دانلود ۲۵ % اول آزمون نصیر مهندسی فناوری اطلاعات IT - milad91 - 16 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ ب.ظ

سلام دوستان کسی سوال و جواب ازمون ۲۵ درصد اول کامپیوتر نصیر را داره؟ممنون.