تالار گفتمان مانشت
آیا آنالیزعددی تمامی مباحث محاسبات عددی رو پوشش میده؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

آیا آنالیزعددی تمامی مباحث محاسبات عددی رو پوشش میده؟ - pooyaa - 02 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ

سلام
یه سوال:

آیا آنالیزعددی تمامی مباحث محاسبات عددی رو پوشش میده؟

RE: آیا آنالیزعددی تمامی مباحث محاسبات عددی رو پوشش میده؟ - The BesT - 02 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ

(۰۲ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  سلام
یه سوال:

سلام
مباحث مربوط به آنالیز عددی چی هستند؟
اگر در موردش توضیحی بدید بهتر میتونم راهنماییتون کنم.

در ضمن نکته ای که قابل ذکر هست این هست دنبال مطالب خیلی گسترده نباشید که بتونه مبحث جزیی تر که برای کنکور لازم هست را پوشش بدهد .چون اینجوری وقتگیر میشه و این برتری نیست که خیلی مطلب گسترده بخونید .اگر همون مطالب مورد نیاز برای کنکور را خوب و کامل بخونید کافی هست.چون کنکور هست و تست زنی همون سوالات مربوطه و در مورد اینکه چه مطالب بیشتری شما بلد هستید بهتون امتیازی داده نمیشه. Smile

RE: آیا آنالیزعددی تمامی مباحث محاسبات عددی رو پوشش میده؟ - pooyaa - 03 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ

(۰۲ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(02 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  سلام
یه سوال:

سلام

در ضمن نکته ای که قابل ذکر هست این هست دنبال مطالب خیلی گسترده نباشید که بتونه مبحث جزیی تر که برای کنکور لازم هست را پوشش بدهد .چون اینجوری وقتگیر میشه و این برتری نیست که خیلی مطلب گسترده بخونید .اگر همون مطالب مورد نیاز برای کنکور را خوب و کامل بخونید کافی هست.چون کنکور هست و تست زنی همون سوالات مربوطه و در مورد اینکه چه مطالب بیشتری شما بلد هستید بهتون امتیازی داده نمیشه. Smile
آخه میترسم روند کنکور ۹۲ باز تکرار بشهSad

RE: آیا آنالیزعددی تمامی مباحث محاسبات عددی رو پوشش میده؟ - The BesT - 04 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ

(۰۳ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(02 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(02 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  سلام
یه سوال:

سلام

آخه میترسم روند کنکور ۹۲ باز تکرار بشهSad

روند مطالعه ای که برای این درس در کنکور ۹۲ انجام دادید چطور بوده؟
شاید ایرادی در مطالعه شما بوده.به هرحال نحوه خوندن این درس را بفرمایید تا اگر نیاز بود راهنماییتون کنیم که چطور مطالعه ای میتونه مفید باشه
موفق باشید Smile

RE: آیا آنالیزعددی تمامی مباحث محاسبات عددی رو پوشش میده؟ - Mehrdad_CS - 04 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ

بله، آنالیز عددی و بخش هایی از جبر خطی عددی (آنالیز عددی ۲) تمام مباحث محاسبات عددی رو پوشش می دهند. اما مطالب اضافه ی زیادی هم دارند که ممکنه براتون کمی مشکل باشه.

RE: آیا آنالیزعددی تمامی مباحث محاسبات عددی رو پوشش میده؟ - pooyaa - 04 آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ ب.ظ

من امسال سال اولم هست که کنکور میدم
ولی طبق نوشته های بچه ها که گفته بودن محاسبات عددی پوران برای سوالهای ۹۲ جوابگو نبود
از این نظر گفتم بجاش بشینم آنالیزعددی پورانو بخونم،نمیدونم چیکار کنمHuh

RE: آیا آنالیزعددی تمامی مباحث محاسبات عددی رو پوشش میده؟ - The BesT - 04 آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  من امسال سال اولم هست که کنکور میدم
ولی طبق نوشته های بچه ها که گفته بودن محاسبات عددی پوران برای سوالهای ۹۲ جوابگو نبود
از این نظر گفتم بجاش بشینم آنالیزعددی پورانو بخونم،نمیدونم چیکار کنمHuh

اگر گفته میشه که محاسبات عددی پوران جوابگوی کنکور ۹۲نبوده ،احتمالا به خاطر نوع تستها و فرمولهایی هست که در کتاب پوران آورده شده که شاید تستها کم هست .و برای اینکه ببینید چطور هست سوالات کنکور محاسبات۹۲را بررسی کنید ببینید آیا مطلبی خارج از سرفصل درس محاسبات عددی اورده شده و واقعا کتاب پوران اون مباحث را نداشته ؟ و اگر اینطور هست کتابهای کنکور دیگر مثل مدرسان شریف یا پارسه را هم بررسی کنید .اگر باز هم این کتابها اون سوالات را پوشش ندادند دنبال راه حل دیگر باشید نه اینکه از همون ابتدا ذهن خودتون را با مطالب اضافه تر که به درد نمیخورند پر کنید
Smile