تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Mehrdad7soft - 07 آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ)bestgirl نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  عامل منبع خوبی بجز پوران و مقسمی و حقیقت که هم خوب باشه هم خلاصه میشناسین ؟

آخه دانشگاه ما عامل رو خودخوان ارائه کردن و هنوز هم این درسو یادر نگرفتم فقط پاسش کردم همین

و باز هم پیام نور حماسه آفرید سیستم عامل خودخوانHuh

آره
یه استاد بود و چندتا گرایش
استاد گرایش ما رو نپذیرفت بیاد درس بده
ما هم تا آخر ترم بی استاد بودیم Confused
خودم نفهمیدم چطوری پاس کردمConfused

شیطونه میگه حذفش کنم اما فصل دومشو میبینم دلم نمیاد حذف کنم
موندم چیکار کنم
اصلا هم وقت خوندن حقیقت و استالینگز رو ندارم
پوران و مقسمی رو هم دوست ندارم برای این درس
واضح نیستن
اگه منبع خوبی میشناسین که من بتونم بفهمم این درسو و لا اقل ۲ تا تست از این درس بزنم خیلی خوشحالم میکنیدSmile

دوست عزیز ,من ۹۵% واحدامو خودخوان پاس کردم همرو هم شب امتحان ماشالا با این قانون ۱۰/۷ آدم از منت تمامی‌ استاد‌ها پیام نور راحته

سیستم عمل هم فقط فصل همزمانیش سخته الباقی چیزی نداره پیام نورم که ماشالا فقط از خود کتاب سوال میاره

فصل صفحه بندی و قطعه بندی یکی‌ از شکل هارو سوال تشریحی ،زمان بندی دیسک سوال میاد راند روبین و زمان بندی هایکی‌ میاد

یکی‌ از این برنامه نویسی‌های همزمانیو کدش میاره شما برای سوال تشریحیش فقط سوال‌های چند ترم قبل بخونی کافی‌ من تضمین می‌کنم

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - be_sooye_movafaghiat - 07 آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ

سلام

دوستان موضوع این فرمول جدید پارسه چیه؟ یعنی میگه چند تا درس رو حذف کنیم؟!

کلا قضیه اش چیه؟

ممنونم ازتون Smile

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Mehrdad7soft - 07 آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۷ ب.ظ

--------------------------------------------------------------

برای ۲۵% دوم

تا الان فصل مبانی شمارش گسسته

طراحی فصل پویا+حریصانه

شبکه فصل ۵+۶ حقیقت

ساختمان لیست پیوندی

پایگاه جبر رابطه‌ای و کلید ها

هوشم فصل آگاهانه دارم می‌خونم الان که دارم از اینجا میرم

RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - bestgirl - 07 آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ)bestgirl نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  عامل منبع خوبی بجز پوران و مقسمی و حقیقت که هم خوب باشه هم خلاصه میشناسین ؟

آخه دانشگاه ما عامل رو خودخوان ارائه کردن و هنوز هم این درسو یادر نگرفتم فقط پاسش کردم همین

و باز هم پیام نور حماسه آفرید سیستم عامل خودخوانHuh

آره
یه استاد بود و چندتا گرایش
استاد گرایش ما رو نپذیرفت بیاد درس بده
ما هم تا آخر ترم بی استاد بودیم Confused
خودم نفهمیدم چطوری پاس کردمConfused

شیطونه میگه حذفش کنم اما فصل دومشو میبینم دلم نمیاد حذف کنم
موندم چیکار کنم
اصلا هم وقت خوندن حقیقت و استالینگز رو ندارم
پوران و مقسمی رو هم دوست ندارم برای این درس
واضح نیستن
اگه منبع خوبی میشناسین که من بتونم بفهمم این درسو و لا اقل ۲ تا تست از این درس بزنم خیلی خوشحالم میکنیدSmile

دوست عزیز ,من ۹۵% واحدامو خودخوان پاس کردم همرو هم شب امتحان ماشالا با این قانون ۱۰/۷ آدم از منت تمامی‌ استاد‌ها پیام نور راحته

سیستم عمل هم فقط فصل همزمانیش سخته الباقی چیزی نداره پیام نورم که ماشالا فقط از خود کتاب سوال میاره

فصل صفحه بندی و قطعه بندی یکی‌ از شکل هارو سوال تشریحی ،زمان بندی دیسک سوال میاد راند روبین و زمان بندی هایکی‌ میاد

یکی‌ از این برنامه نویسی‌های همزمانیو کدش میاره شما برای سوال تشریحیش فقط سوال‌های چند ترم قبل بخونی کافی‌ من تضمین می‌کنم

کلا پیام نور خر است Big Grin
من ترم ۷هستم ۶ واحد دارم تا خلاص شممممم از پیام گورررر خیلی ذوق دارم Big Grin

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - f2000 - 07 آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷ ب.ظ

من فارغ التحصیلم و بیشتر دروس پیام نور رو با تسلط یا پاس کردم یا افتادم میدونید که سروته نداره کارشون ورودی ما نمره منفی داشت نمره پایانی !!!
فعلا ضعفم رو عامل که به لطف ۱۰/۷ پاس شدم چون اصلا میانترمی درکار نبود!
معماری هم خوب بودم ولی الان چیز زیادی یادم نیست

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - El@he - 07 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  من فارغ التحصیلم و بیشتر دروس پیام نور رو با تسلط یا پاس کردم یا افتادم میدونید که سروته نداره کارشون ورودی ما نمره منفی داشت نمره پایانی !!!

والا ما هم استاد داشتیم خیلی فرقی نمیکنه، فکر نکنید چیز زیادی رو از دست دادید! سیستم عامل ما اصلی حرفی از همروندی و این چیزا توش نبود! کلا زمانبدی فقط بهمون یاد دادند و بس! نه قطعه بندی و حافظه و این چیزا خوندیم، نه مدیریت منابع ورودی خروجی و ...

بعدم کسی سر کلاس نمیره که!

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - f2000 - 07 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ

خب ما میبایست سیستم عامل استالینگز رو میخوندیم اونم بدون استاد !!!
دانشگاه های دیگه احتمالا به بچه ها جزوه بگن در خود دانشگاه مشکلی پیش نمیاد همه چی آرومه فقط کسی میخواد کنکور بده باید زحمت مضاعف بکشه

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - El@he - 07 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  فقط کسی میخواد کنکور بده باید زحمت مضاعف بکشه

دقیقا همین دیگه. در هر حال باید خونده بشه. حالا شما قبلا بالاخره یه کم از همه قسمتاش خوندی خیالت راحت تره...

RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - f2000 - 07 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  فقط کسی میخواد کنکور بده باید زحمت مضاعف بکشه

دقیقا همین دیگه. در هر حال باید خونده بشه. حالا شما قبلا بالاخره یه کم از همه قسمتاش خوندی خیالت راحت تره...

دقیقا مشکل من الان این بود که این درسو نمیفهمم و چه مرجعی بخونم که مشکلم حل شه که بحث به دانشگاهمون رسید Smile
سوال اصلی بنده این بود که به نظر شما بجز حقیقت و پوران و مقسمی چه منبعی خوبی میشه یافت که هم خلاصه باشه هم مطالبو بهتر و راحت تر بفهمم
نمیخوام حالا ۱۰۰ درصد این درسو بزنم ولی دیگه ۲ تا دونه تست بتونم ازش بزنمHeart

RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - tarane1992 - 07 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  من فارغ التحصیلم و بیشتر دروس پیام نور رو با تسلط یا پاس کردم یا افتادم میدونید که سروته نداره کارشون ورودی ما نمره منفی داشت نمره پایانی !!!

من تنها درسی که تا لبه مرگ رفتم و دیگه نزدیک بود سقوط کنم سیستم عامل بود

نمیدونم شاید بگم بچه ها یادشون بیاد تنها ترمی که سیستم عامل پیام نور از تستی تشریحی به تستی تبدیل شد ترم ما بود و دوستان همه سوالات تستی به والا از مقسمی بود اومدم آخه سوالات کنکور با پیام نور یکی میشه؟.من مقسمی داشتم ولی نخوندم چون منبع من این نبود. در حالی که استیلانگز منبع اصلی بود. و جالبتر اینه بدونید تنها درسی که من اصلا کتاب نخوندم سیستم عامل بود فقط نمونه سوال خوندم باورتون نمیشه چون استالیگز متنفر بودم اصلا میدیدم حالم بهم میخورد این رسیک بزرگ زندگی من بودهBig Grin الانم یادش میفتم استرس میگیرم نمیدونم چرا؟؟!!

RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - SnowBlind - 07 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  سلام

دوستان موضوع این فرمول جدید پارسه چیه؟ یعنی میگه چند تا درس رو حذف کنیم؟!

کلا قضیه اش چیه؟

ممنونم ازتون Smile

باید به پارسه گفت: خسته نباشی برادر! فرمولش میگه همه مشترکا روبخون، ۲ تا ریاضی، ۲ تا تخصصی، بعد ما تزمین میکنیم که شما رتبه خوب میاری و از این حرفا!

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - explorer - 07 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ

آخه چرا الان باید Battlefield 4 بیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــآآآآد Angry

RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - black_knight - 07 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  آخه چرا الان باید Battlefield 4 بیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــآآآآد Angry
سخته درکت می کنمBig Grin

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - explorer - 07 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ ب.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  سخته ولی طاقت بیار Tongue
گر صبر کنی و این چیزا دیگهBig Grin
(۰۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  سخته درکت می کنم Big Grin

استخونام تیر و بهمن و ... میکشه Big Grin
حالا خوبه ۲۵گیگه حسه داون ندارم حوصله بیرون رفتنم ندارم Big Grin

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - explorer - 07 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  یکی از خصوصیات خوب کامپیوتری ها همینه منم با همین شیوه سیگار رو ترک کردم Big Grin

ینی جمعه ها هم باید تو ترک باشیم؟؟ Big Grin