تالار گفتمان مانشت
با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - موج - ۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۵ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ ق.ظ)nasi_1987 نوشته شده توسط:  مرسی میدونم میشه تهران قبول شد؟ ولی مثلا میدونین پارسال با رتبه ای شبیه این کدوم دانشگاه تهران قبول شدن؟ بازم مرسی واسه جوابت

سال ۸۸ با ۱۱۲ روزانه امیرکبیر ۱۳۸ روزانه علم و صنعت و
۱۳۷ شبانه تهران آوردن

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - luna - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ

بچه‌ها البته حواستون باشه که شاید نشه خیلی به رتبه های پارسال اعتماد کرد چون نوع امتحان عوض شده و هم پوشانی رتبه‌ها کمی تغییر کرده ولی بازم فکر نمی کنم اختلاف رتبه‌ها خیلی زیاد باشه.
سال پیش با رتبه ۷۸ هوش تهران و امیرکبیر قبول می شد.
با ۴۴۳ نرم فکر کنم شبانه شهرستان بشه قبول شد

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - rascal1364 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ق.ظ)nasi_1987 نوشته شده توسط:  مثل اینکه کسی ما رو نمیبینه!: -(

با رتبه ۱۱۱ هوش کدوم دانشگاه؟!

من یه فایلی دارم همش توش نوشته چطوری
بدم بهتون
ایمیل بدید
ارسال کنم

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - msdn - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ ق.ظ

s_s_log2006@yahoo.com
برای منم بفرست

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - مانشتی - ۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۵۴ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ق.ظ)rascal1364 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ق.ظ)nasi_1987 نوشته شده توسط:  مثل اینکه کسی ما رو نمیبینه!: -(

بدم بهتون
ایمیل بدید
ارسال کنم

سلام،این فایلی که میگید همون آمار قبولی های پارسه ۸۸ هست؟Huh

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - rascal1364 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۱۰ ق.ظ

سلام والا نمیدونم ولی نوشته راهنمای ارشد
الان یه جایی آپلود میکنم همه بتونن ببینن
فقط بگید ۴۴۳ هوش قبول میشه یا نه؟
سلام والا نمیدونم ولی نوشته راهنمای ارشد
الان یه جایی آپلود میکنم همه بتونن ببینن
فقط بگید ۴۴۳ هوش قبول میشه یا نه؟
ببینید چقد خوش قولم
اینم لینک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ببینید چقد خوش قولم
اینم لینک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - nasi_1987 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۲۴ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ق.ظ)rascal1364 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ق.ظ)nasi_1987 نوشته شده توسط:  مثل اینکه کسی ما رو نمیبینه!: -(

بدم بهتون
ایمیل بدید
ارسال کنم

مرسی ایمیلم:
just.nasi@gmail.com
لطف میکنی

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - rascal1364 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۲ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۲۴ ق.ظ)nasi_1987 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ق.ظ)rascal1364 نوشته شده توسط:  

بدم بهتون
ایمیل بدید
ارسال کنم

مرسی ایمیلم:
just.nasi@gmail.com
لطف میکنی

فایلو ایمیل زدم
ماله پارسه ۸۸ نیست
مال ساله ۸۹ هستش

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - tj3938 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۴۹ ق.ظ

بچه‌ها من رتبه‌ام شده ۴۱۵ علوم کامپیوتر کجا می تونم قبول بشم؟

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - zr2358 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۵ ق.ظ

سلام دوستان
من با رتبه ۴۸۶ نرم افزار جایی می تونم قبول بشم
اصفهان تا چند میشه قبول شد؟

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - mehrdel2002 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۱۵ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۴۹ ق.ظ)tj3938 نوشته شده توسط:  بچه‌ها من رتبه‌ام شده ۴۱۵ علوم کامپیوتر کجا می تونم قبول بشم؟
سلام دوست عزیز.
بعید میدونم شما جایی قبول بشین.نهایتش بین المللی قبول میشین.به نظرم واسه سال بعد بخونین بهتره.

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - jabi2a - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۲ ق.ظ

سلام بچه‌ها
من با رتبه ۶۲۳ شبانه جایی قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟
جاش برام فرقی نمیکنه!!!

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - mehrdel2002 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۵ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۲ ق.ظ)jabi2a نوشته شده توسط:  سلام بچه‌ها
من با رتبه ۶۲۳ شبانه جایی قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟
جاش برام فرقی نمیکنه!!!

چه رشته ای؟

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - jabi2a - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۴۴ ق.ظ

اخ ببخشید
حواسم پرته
رشته نرم

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - mehrdel2002 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۰ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۴۴ ق.ظ)jabi2a نوشته شده توسط:  رشته نرم

بعید میدونم حتی شبانه شهرستانم بیارین.فک کنم پیام نور یا مجازی رو فقط بیارین.البته این نظر منه .آقای موج اگه ببینه و نظر بده قطعا نظرش بهتراز منه.