تالار گفتمان مانشت
درآمد سایت های پربازدید مثه softgozar یا asandownload - نسخه‌ی قابل چاپ

درآمد سایت های پربازدید مثه softgozar یا asandownload - saeed_435 - 25 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ب.ظ

سلام دوستان
کسی میدونه درآمد سایت هایی مثه softgozar یا asandownload یا امثال اینا ماهیانه چقده؟
درآمدشون فقط از تبلیغاتشون یا ....؟

ممنون

درآمد سایت های پربازدید مثه softgozar یا asandownload - saeed_435 - 26 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ق.ظ

پاسخ نبود!

درآمد سایت های پربازدید مثه softgozar یا asandownload - unicornux - 26 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ق.ظ

این سایتها رو نمیدونم اما offchi.ir ماهی ۱۶ میلیون تومن!

درآمد سایت های پربازدید مثه softgozar یا asandownload - saeed_435 - 28 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ق.ظ

یکی نیس بگه لازمس

درآمد سایت های پربازدید مثه softgozar یا asandownload - mehdi.m2 - 28 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ق.ظ

تا اونجا که من خبر دارم از طریق تبلیغات و ثبت نام وی ای پی که پول می خواد

درآمد سایت های پربازدید مثه softgozar یا asandownload - unicornux - 28 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ق.ظ

آخه شما فرض کنید من بگم ماهی ۱۰ میلیون تومن! شما رو چی میخواین استناد کنید که حرفم درسته!؟ فکر میکنم از خودشون باید بپرسید که بنظر نمیرسه عضو مانشت باشند. این سایتها انجمن دارن عموما . فکر میکنم تو انجمنشون یک تاپیک جنجالی با همین موضوع بزنید به یک جوابه دست و پا شکسته ولی با درصد خطای کمتر برسید Smile

RE: درآمد سایت های پربازدید مثه softgozar یا asandownload - good-wishes - 28 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ب.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  شما رو چی میخواین استناد کنید که حرفم درسته!؟

رو این که اینجا همه با حسن نیت به همدیگه پاسخ میدن Smile و ما به دوستانمون خوشبینیم و انتظار داریم کسی اطلاعات درستی از جایی نداره ، اطلاعات غلط به بقیه نده
به این استناد Smile

درآمد سایت های پربازدید مثه softgozar یا asandownload - unicornux - 28 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ ب.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  رو این که اینجا همه با حسن نیت به همدیگه پاسخ میدن Smile و ما به دوستانمون خوشبینیم و انتظار داریم کسی اطلاعات درستی از جایی نداره ، اطلاعات غلط به بقیه نده
به این استناد Smile

۱۰۰% همینطوره. در مورده این نوع سایتها فکر میکنم فقط خوده صاحبینه سایت میتونن نظر بدن اونم به صورت تقریبی Smile

RE: درآمد سایت های پربازدید مثه softgozar یا asandownload - good-wishes - 28 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  ۱۰۰% همینطوره. در مورده این نوع سایتها فکر میکنم فقط خوده صاحبینه سایت میتونن نظر بدن اونم به صورت تقریبی Smile

Smile
بله درسته و البته دارندگان سایتهای مشابه