تالار گفتمان مانشت
زیرانجمن شبکه های کامپیوتری - نسخه‌ی قابل چاپ

زیرانجمن شبکه های کامپیوتری - rad.bahar - 12 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ق.ظ

سلام به همگی
مانشت واقعا عالیه و دست تمام دست اندرکاران این سایت و تمام کسانی که در ان به مشکلات و سوالات دوستان جواب می دهند و راهنمایی می کنند درد نکنه ولی خوب، هر مجموعه خوبی عیب هایی هم داره
مشکلی که دارم در رابطه با درس شبکه هست ایا این درس مدیر بخش نداره مثل درس های گسسته و ... اخه تا حالا چند سوال شبکه پرسیدم ولی جوابی نگرفتم به عنوان نمونه این لینک ها را نگاه کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگر این زیر انجمن مدیر نداره ممکنه یک نفر خوب و مسلط به شبکه پیدا بشه
چون فکر می کنم درس شبکه برای خیلی ها مثل خودم سخت باشه و اگر واقعا یک نفر باشه که به سوالات پاسخ بده خیلی کمک بزرگی هست

زیرانجمن شبکه های کامپیوتری - saeidkhan - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ب.ظ

منم موافقم / چون با شبکه زیاد مشکل دارم .
البته چند بار شبکه تننبام رو خوندم ولی کافی نبوده

زیرانجمن شبکه های کامپیوتری - iman_it88 - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ ب.ظ

می گن تو این دو سال آخر سوالات شبکه از لایه های بالایی (لایه کاربرد) هم سوال اومده .... در صورتی که موسسات کنکور (پارسه و مدرسان شریف و ...) اعتقاد دارن از این لایه اصلا سوال نمیاد .... با این حساب کتاب شبکه دکتر حقیقت که لایه های پایینی رو توضیح داده هم زیاد کمک نخواهد کرد

زیرانجمن شبکه های کامپیوتری - انرژی مثبت - ۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷ ب.ظ

دوستان اینجا بخش انتقادات هست. بخش بحث در مورد منابع و توزیع سوالات این درس نیست!!!