تالار گفتمان مانشت
توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر (۹۲-۸۵)به نقل از پارسه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر - mah5 - 07 مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ

بسیار بسیار متشکرم

توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر - student_92 - 08 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ق.ظ

سپاس فراوان

توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر - tariki - 08 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ق.ظ

واقعا ممنون دوستان

توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر - H-Arshad - 08 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ق.ظ

سلام
tozie Mozooee_Computer.pdf دانلود نمیش و ارور داره

توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر - nazi takpar - 08 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ق.ظ

بینهایت سپاس...

توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر - zaynab - 09 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ

خیلی ممنون مفید بود

RE: توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر - نارین - ۰۵ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ق.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۸ ب.ظ)friends نوشته شده توسط:  بچه ها این جدول توزیع موضوعی درس ها در ۷ سال گذشته هست که پارسه پس از کلی اصرار به من داد و از قدیم گفت زکات فایل به اشتراک گذاشتن آن استBig Grin حالشو ببرین..

یه کتابی هم هست از آقای خلیلی فر و آقای شیبانی انتشارات راهیان ارشد که تو یکی از فصلاش به همین صورت توزیع موضوعی را داده اون خیلی جامع تر و کاملتر تقریبا همه نکات لازمه را گفته دوستان میتونند ازش استفاده کنند به نظر من که خیلی خوبه

توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر - pooyaa - 07 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ق.ظ

دوستان یه تناقض!!
تویه مقدمه آمار پارسه محسن طورانی نوشته که:"در رشته مهندسی کامپیوتر،در۴سال گذشته برخلاف سالهای پیش از آن که سوالات بطور متعادل از تمام فصلها مطرح میشد،از ۵سوال،۴سوال مربوط به مباحث برآورد نقطه ای و آزمون فرض و یک سوال از فصلهای دیگر بوده است"
این مطلب رو در تابستان ۹۱ نوشته(یعنی سوالات کنکور سال ۹۱ رو هم دیده و بعد این نوشته توسط ایشان نوشته شده)

ولی وقتی به توزیع موضوعی این درس نگاه میکنی که خوده پارسه نوشته به چیزه دیگه ای برخورد میکنی!!

آدم میمونه کدومو قبول کنه!
البته کاری نداره سریع میشه باتوجه به سوالات کنکور اینو متوجه شد(برای یک درسی مثه آمار) اما بحث سراینه که آیا تمام دروس توزیع موضوعیهاشون به همین شکله!!؟

RE: توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر - amirhamzeh.azari - 17 آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ق.ظ

سپاسگزارم
خیلی عااالی بود
ممنون :-)

RE: توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر - virtual girl - 30 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ ب.ظ

من که تازه شروع کردم (پیشاپیش خسته نباشید میگم به خودم! ) دیگه برنامه ریزی برای خوندن مطالب رو از روی پراکندگی سوالای سالهای پیش انجام دادم ! حالا دیگه خدا داند که چقدر شانس بیارم از همون مباحث بیاد !

توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر (۹۲-۸۵)به نقل از پارسه - vow - 08 آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۰۸ ب.ظ

خیلی خیلی سپاس عالی بود

RE: توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر (۹۲-۸۵)به نقل از پارسه - س.غ - ۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ

من چرا نمی تونم دانلود کنم؟! Sad

RE: توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر (۹۲-۸۵)به نقل از پارسه - mf.it66 - 10 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ب.ظ

سلام
چطوری دانلود میشه. منکه نتونستم دانلودش کنم. راهنماییم کنید

چرا دانلود نمیشه

توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر (۹۲-۸۵)به نقل از پارسه - mehdi.m2 - 10 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ

رو عکس اون جعبه ابی رنگ کلیک کنید دانلود می شه

توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر (۹۲-۸۵)به نقل از پارسه - س.غ - ۱۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ب.ظ

من با chrome نتونستم دانلود کنم!
با IE امتحان کردم، شد!!