تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mojhde - 27 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ب.ظ

تشکر میکنم از دوستان snowblid و aaa@egg.com بابت کمکتون
دوستان دیگه هر کی فک می کنه که می تونه کمکم کنه ممنونش میشم

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - nazanin2020 - 27 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ

بچه ها کیا طراحی الگوریتمو خوندن؟ با تستا مشکلی نداشتین؟ همه تستا رو میزنین؟؟
حدودا چقد زمان میبره؟

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - tarane1992 - 27 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ

بچه ها میگم شما تا چند فصل شبکه حقیقت رو قراره بخونید ۵ فصل اول کافیه؟ بقیشو راس باید خوند ه بشه.

کسی اینجا هست خلاصه راسو که کرده باشه برامون بزاره ممنون میشم اصلا فرصت خوندن کتابو ندارم خیلی زیاده.

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Mehrdad_CS - 28 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ

ای خدااااااا!!!!!
وسط آمار خوندن باید بریم تمرین های طراحی و تحلیل سیستم بنویسیم Sad Confused Huh
اونم تمرین هایی که اصلا معلوم نیست چی به چیه Angry Angry Angry

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - afshin18 - 28 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ق.ظ

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  بچه ها اینقدر نقل قول های طولانی نگذارید سرگیجه گرفتم خوب : (
تمرکز رو بالا می بره
(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ)mojhde نوشته شده توسط:  سلام دوستانی که معماریو از پوران پژوهش می خونن یا خوندن کمکم کنن
الان ۲ روزه شروع کردم فصل اولو که بیخیال شدم فصلای ۲ و ۳ بد نبود اما فصلای بعدیو هر چی میخونم متوجه نمیشم انگار خیلی خلاصه کرده به نظرتون اگه از موریس مانو بخونم متوجه میشم؟؟؟
کسی هست که شرایط منو داشته باشه؟؟
اگه کسی هست که می تونه کمکم کنه من منتظرم
ممنون
معماری باید سعی کنی از دید بالا نگاهش کنی و روال ها رو یاد بگیری اگر بخوای ریز بشی گیج میشی مخصوصا اگه اولین بارت باشه
(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  بچه ها کیا طراحی الگوریتمو خوندن؟ با تستا مشکلی نداشتین؟ همه تستا رو میزنین؟؟
حدودا چقد زمان میبره؟

طراحی درسی نیست که با خوندنش بشه به راحتی تستاش رو زد یا باید به شدت تمرین کنی یا اینکه هوش بالایی داشته باشی

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - SnowBlind - 28 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ق.ظ

امروز هم یه سری تست ریاضی مهندسی زدیم، آمار، و گسسته، که تستای گسسته خوب نبود Sad کامپایلر هم LL 1 رو خوندیم، در مجموع یه ۷ ساعتی درس خوندیم که تو نوع خودش یه رکود برای مانشت و همچنین جامعه علمی گشور میباشد وی در تکمیل سخنان خود افزود که ایران امروزه ........

درس دیگه تعتیل

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sheriff - 28 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ق.ظ

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ)mojhde نوشته شده توسط:  سلام دوستانی که معماریو از پوران پژوهش می خونن یا خوندن کمکم کنن
الان ۲ روزه شروع کردم فصل اولو که بیخیال شدم فصلای ۲ و ۳ بد نبود اما فصلای بعدیو هر چی میخونم متوجه نمیشم انگار خیلی خلاصه کرده به نظرتون اگه از موریس مانو بخونم متوجه میشم؟؟؟
ممنون

سلام
بنظرم برای خوندن معماری اگه از قبل پیش زمینه خوبی نداشته باشید باید چند تا جزوه یا کتاب رو با هم پیش ببرید. کتاب پوران خــــیلـــــــــــی خلاصه گفته حتی تست هاشم کامل توضیح نداده | در کنارش حتما فیلم های اقای گودرزی رو دانلود کنید و ببینید | البته جزوه و ویس دکتر اجلالی هم خیلی موثر هست
خودم هم از این ویس ها استفاده میکنم حتما توصیه میکنم با دقت و ارامش تمام گوش بدید مطمئنا میتونه کمک خوبی براتون باشه

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Ehsan.Aboli - 28 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ

سلام

دل همگی شاد و خرم

کسی Pse پارسه امتحان داده یا همه گذاشتن دقیقه ۱۲۵/۵ ؟Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

من ک دوشنبه امتحان میدم.Cool

شما چی؟Huh

فعلاWink

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mojhde - 28 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ق.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ق.ظ)sheriff نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ)mojhde نوشته شده توسط:  سلام دوستانی که معماریو از پوران پژوهش می خونن یا خوندن کمکم کنن
ممنون

سلام
بنظرم برای خوندن معماری اگه از قبل پیش زمینه خوبی نداشته باشید باید چند تا جزوه یا کتاب رو با هم پیش ببرید. کتاب پوران خــــیلـــــــــــی خلاصه گفته حتی تست هاشم کامل توضیح نداده | در کنارش حتما فیلم های اقای گودرزی رو دانلود کنید و ببینید | البته جزوه و ویس دکتر اجلالی هم خیلی موثر هست
خودم هم از این ویس ها استفاده میکنم حتما توصیه میکنم با دقت و ارامش تمام گوش بدید مطمئنا میتونه کمک خوبی براتون باشه
ممنون ویسارو ندارم میشه بگید از کجا می تونم پیداشون کنم؟؟

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hamid88 - 28 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ق.ظ

این فصل آخر هوش عذاب آوره واقعاً
خداروشکر تا الان از برنامم عقب نیوفتادم
اینم مزیت مز دیگه

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ب.ظ)soha1 نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی میدونه همیشه امتحان ارشد کامپیوتر و آی تی تو یه روز برگزار میشه؟؟یعنی صبح آی تی بعد ازظهر کامپیوتر؟
تا حالا اینجوری بوده ،آی تی پنجشنبه صبح وکامپیوتر جمعه صبح
موفق باشید....

مرسی از شما و افشین جان وخانوم رستمی
منم این سوالو داشتم که جواب دادین
ممنون
امسال هم نرم هم آی تی شرکت میکنم ولی تمرکزم واسه آی تی
اسمش کلاً باکلاسه

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - black_knight - 28 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ق.ظ

همه درسا خوب پیش میرن جز ریاضیجات این هفته کومپلت واسه ریاضی ...و بعدش آزمون ۲۵ درصد اول

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sheriff - 28 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ

[/quote]
ممنون ویسارو ندارم میشه بگید از کجا می تونم پیداشون کنم؟؟
[/quote]

لینک دانلود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hamid88 - 28 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  بچه ها اینقدر نقل قول های طولانی نگذارید سرگیجه گرفتم خوب : (

خدایش راست میگین
منم سر درد گرفتم
نقل قول که میکنید لااقل اونجایی که نیاز نیست یا جز جواب سوالتون نیست رو پاک کنید
ثواب داره هم در این دنیا هم در آخرت
قال الحمید٨٨

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - nazanin_sh - 28 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ

۳ صفحه از برنامه امروزم مونده
خب خوابم میادDodgy
ولی بیدار میمونم تا چشش درادAngry

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mehdi.m2 - 28 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ق.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ)Mehrdad_CS نوشته شده توسط:  ای خدااااااا!!!!!
وسط آمار خوندن باید بریم تمرین های طراحی و تحلیل سیستم بنویسیم Sad Confused Huh
اونم تمرین هایی که اصلا معلوم نیست چی به چیه Angry Angry Angry
داداش تنها نیستم من باید تمرین Planning انجام بدم هیچی هم نمی فهمم :|
گفتم این ترم که می خوام بخونم با این استاد درس اختیاری بردارم حضور غیاب نمی کنه از شانس من کلاس رو اجباری کرد هر هفته هم یا تمرین می ده یا امتحان :|