تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mohammad.ardeshiri - 23 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط:  سلام به همگی دوستانم امیدوارم ایام به کامتون باشه خب صبح که خیلی خوب نبود ۲ساعت سیستم عامل خوندمDodgy ایشاالله بعد ازظهر کشته میشهWink بچه ها یه سوال ما برا شبکه همون تننباوم پاس کردیمCool ولی خیلی زیاده مطالبش یا توجه به این وقت کمی که دارم شما به جز کتاب پارسه واسه شبکه چی پیشنهاد میدین که هم مطالب اصلیو پوشش بده هم تسها لطفا یه راهنمایی بکنید مرسیWinkHeart
فعلا بای تا شب Big Grin

کتاب پارسه مگه چشه؟مدرسانم خوبه ولی خیلی از تستاش اشتباه حل شده درسنامش بد نیست ولی کلا جالبه بعضی تمرینا رو تو درس نامه درس داده بعد تو تست اشتباه حل کرده کلا هر فصل چندتایی اشتباه داره

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - nazanin_sh - 23 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۸ ب.ظ

اعتراااااف میکنم اعتراااااااااااااااااف میکنم که فصل ۵ آمار بسیار بسیار آسون و آبکیه

اصلا هیچی نداشت به جز چندتا فرمول که همونارو یاد بگیری باقیشو اصن نمیخواد بخونی

اعتراااااف میکنم که سوالای آسونی هم داده میشه ازش

خیلی باحال بود خوشم اومد

بچه هااااااا من آمارو تموم کردم هرچند با ۳ روز تاخیر نسبت به زمان پبش بینی شده! ولی خب ۱ هفتش مسافرت بودم دیگه!

دیگه بعد از حدود ۴۵ روز مطالعه ( البته منهای دو هفتش) فکر کنم وقتش رسیده یه استراحتی کنم .

بچه هااااااااااا همگی موفق باشیییییییییییییییدTongue

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - unicornux - 23 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۰ ب.ظ

خیلی رک میتونم بگم یکی از دلایلی که خیلی ها تو کنکور نتیجه لازم رو نمیگیرن خوندن سیستم عامل پارسه است! آخه چقدر حجیمه این کتاب! حجمش اندازه حجمه ریاضی مهندسیه بعد اونو بخاطره حجمش حذف میکنیم اینو ۲ دور میخونیم! Angry

در بسیاری از کتاب های سیستم عامل واژه process ، "پردازش" یا "فرایند" ترجمه شده که باید بگم از بن غلطه این ترجمه!

"پردازه" صحیحه! برادر یا خواهر مترجمه من ، پردازش عملی است که بر پردازه اعمال میگردد.

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - f2000 - 23 مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۰ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  خیلی رک میتونم بگم یکی از دلایلی که خیلی ها تو کنکور نتیجه لازم رو نمیگیرن خوندن سیستم عامل پارسه است! آخه چقدر حجیمه این کتاب! حجمش اندازه حجمه ریاضی مهندسیه بعد اونو بخاطره حجمش حذف میکنیم اینو ۲ دور میخونیم! Angry

در بسیاری از کتاب های سیستم عامل واژه process ، "پردازش" یا "فرایند" ترجمه شده که باید بگم از بن غلطه این ترجمه!

"پردازه" صحیحه! برادر یا خواهر مترجمه من ، پردازش عملی است که بر پردازه اعمال میگردد.

پس جرا همه میگن حقیقت !!
مصاحبه تک رقمی های سال قبل هم ببینید بیشترشون حقیقت خوندن
من خودم به شخصه از این حجم کتاب استقبال نمیکنم پوران یا مقسمی
که اگر اشکالات مقسمی نبود صد در صد فقط مقسمی میخوندم

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 23 مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ ب.ظ

استرس زیاددد Confused

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Mänu - 23 مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ ب.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ)Saoshiyant نوشته شده توسط:  ی لحظه با خودت فکر کردی اگه سوالات امسال مثه کتاب پرسمن تغییر بکنه (حدود ۶۰ تا درصد ۷۰ درصد تغییر) چه بلایی سرت میاد ؟؟

اینه که اذیتم میکنه وگرنه خودمم قبلا ویرایش ۵ رو خوندم .

در ضمن این سه کتابی که میگی متنهاشون تقریبا مشابه یا لااقل بر عکس هم نیست . اما جون من وردار ویرایش ۷ رو نیگا بنداز ببین به دانسته هات شک میکنی یا نه؟

با این همه نظر من اینه که از اونجا که ، تا حالا ویرایش ۵ پرسمن مرجع کنکور بوده با توجه به ویرایش جدید این کتاب ، اون مورد توجه قرار میگیره باید ۷ رو بخونیم. همونطور که توی دانشگاهها از ترم پیش دارن ۷ رو تدریس میکنند.

من هم گفتم برای آذر به ویرایش هفت نگاه می اندازم
چون به غیرعادی بودن کنکور ایمان دارم و برای قبولی باید حداکثر حالات رو در نظر بگیرم
(یه برنامه برای اذر گذاشتم که توکل برخدا اگر شدنی بشه برای اکثر درسا کتاب مکمل میخونم .. که برای نرم ویرایش ۷ رو انتخاب کردم)

خود کتاب زبان اصلی رو دارم که کاش اول فروردین شروع به خوندن این میکردم که هم زبانم قوی میشد و هم نرم افزارم ولی الان دیگه دیره بخوام به زبان اصلی رجوع کنم (۹۰۰ صفحه هست .. و هیچی وقت نخواد یک ماه کامل تمرکز میخواد)

پس حتما نگاه به ترجمش میکنم ..

شما کدوم ترجمه ویرایش ۷ رو میخونین ؟!! (کلا چندتا ترجمه داره ؟)
ممنون
من دارم ویرایش ۵ رو میخونم ترجمه سالخورده با ش مشکلی ندارم فهمش سخت نیست مقسمی خلاصه این ویرایش ۵
پورانم قبلا خوندم یه نگاه بهش میکنم
حالا ویرایش ۷ مگه فرقی داره خیلی؟؟؟؟

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sara_omd - 23 مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ب.ظ

اما به نظر من کتاب حقیقت بهترین کتاب کنکوری واسه سیستمه
در ضمن مولف کتاب پوران شاگرد دکتر حقیقته وخود دکتر حقیقت روی نوشتن این کتاب نظارت داشته

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - unicornux - 23 مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ ب.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  پس جرا همه میگن حقیقت !!
مصاحبه تک رقمی های سال قبل هم ببینید بیشترشون حقیقت خوندن
من خودم به شخصه از این حجم کتاب استقبال نمیکنم پوران یا مقسمی
که اگر اشکالات مقسمی نبود صد در صد فقط مقسمی میخوندم

این که اون دوستان همچین نظری دارن دلیلش ۲ مورده : (البته این ۲ مورد به ذهنم میرسه) :
۱- این دوستان کتاب حقیقت رو تابستون تموم کردن! دلیله اینکه اکثرا ۲ تا کتاب معرفی کردن این بوده!
۲ - ساله دومی بود که داشتن کنکور میدادن و ساله قبلش این درس و خوب خونده بودن که قاعدتا نیاز به کتابه بهتر (یا بهتر بگم مفصل تر) داشتند.

(۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ب.ظ)sara_omd نوشته شده توسط:  اما به نظر من کتاب حقیقت بهترین کتاب کنکوری واسه سیستمه

نظرتون محترمه Smile

(۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ب.ظ)sara_omd نوشته شده توسط:  در ضمن مولف کتاب پوران شاگرد دکتر حقیقته وخود دکتر حقیقت روی نوشتن این کتاب نظارت داشته

من متوجه نشدم الان از کتابه پوران تعریف کردین یا حقیقت یا از خوده آقای حقیقت یا شاگرداش یا نحوه تدریسشون؟
البته در هر صورت تفاوتی نمیکنه! من قصدم این نبوده که خدای ناکرده اعتماد کسی به کتاب دکتر حقیقت رو خدشه دار کنم و تو این تاپیک بحث منابع رو راه بندازم اونم این موقع از سال!

به هر حال هرچی که دارین میخونین بهش ایمان داشته باشید....
موفق باشید Smile

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sara_omd - 23 مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ

سلام.
مرسی شما هم موفق باشید.من هم کتاب پوران هم کتاب پارسه هر دورو تایید می کنم اما پارسه از نظر من کاملتره
آخه به نظر من اگه شما می خواین اطمینان داشته باشید درس سیستم عامل رو در حد خوب واسه کنکور خوندید کمتر از این حجم نباید بخونید هر چند که حجم بالای این کتاب یه دلیلش اینه که جواب تستاش به معنای واقعی تشریحیه

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - marisa - 23 مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ب.ظ

منم فکر میکنم سیستم عامل به اندازه ی کافی پیچیده هست دیگه نباید اینقدر مفصل خوند ... به نظر من پوران کافیه فقط تست کم داره اونم اگه زیاد بود عیبی نداشت

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - tarane1992 - 23 مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ ب.ظ

بچه ها چقدر شما تو منابع مارو شک میندازین با کلی تحقیق خریدیم حالا یکی میگه خوبه یکی میگه نیست...

من فک میکنم هممون اون قدر توانا هستیم که بتونیم کتابایی که حجیمن مثل سیستم عامل یا شبکه رو مباحث کم اهمیتو یا جزییات رها کنیم بچسبیم اول مباحث مهمتر.

خوب مثلا شاید یکی برسه تا فصل ۶ شبکه بخونه در حالی که ۵ تا سوال حتما از انتقال و شبکه میاد خوب به نظر من بهتره اول مباحث مهمو خوند.

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - SnowBlind - 23 مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ ب.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ب.ظ)marisa نوشته شده توسط:  منم فکر میکنم سیستم عامل به اندازه ی کافی پیچیده هست دیگه نباید اینقدر مفصل خوند ... به نظر من پوران کافیه فقط تست کم داره اونم اگه زیاد بود عیبی نداشت
موافقم ، ولی ما که پارسه رو دو دوری خوندیم، حالا سیستم عامل کی زده، کی گرفته Big Grin

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - IT_SUT - 23 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ب.ظ

بازم بحث منابع!!!!!!!!!!
جناب فرداد میاد بنتون میکنه هااااا Big Grin
هرکسی نسبت به زمانش و سرعت خوندنش کتاباش رو انتخاب میکنه.
مهم نیست چه کتابی با چه حجمی . مهم اینه اون کتابی رو که انتخاب کردی رو خوب بخونی.
به نظر من پارسه،پوران، مقسمی و ... همه یکی اند. مهم عمقی خوندنه

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - zeinab - 23 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ

بچه ها این هفته اولین آزمون آزمایشی شروع میشه و چون من نمیخوام انرژی منفی بدم واسه همین وضعیتمو نمیگم که چیکار کردم تا حالا!!
اما ازتون میخوام برام انرژی مثبت بفرستین! بمباران کنین هاااا
خیلیییی انرژی بدین.......
+++++++++++++++++++++++++++

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - elham 68 - 23 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ

از انرزی منفی نگید که من آخرشم !!!!!!! خیلی استرس دارم اگه از اوضاعم بگم به خودتون امیدوار میشید Smileمن دو ماه بکوب خوندم الان که به آزمون رسیدم خسته ام Sad
نیاز شدید به انرژی مثبت دارم !!!!!!.....هیچ کس هست حس منو داشته باشه ..دلم شور درسارو میزنه ولی نمیتونم برم سراغشون !!!!!!