تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mohammad.ardeshiri - 12 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ق.ظ)marisa نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ق.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  یه پیشنهاد برای دوستان که شاید مشکل خودمو داشته باشن میگم
بخاطر تعداد زیاد درسا سعی نکنید حتما همه رو بخونید ببینید تو رشته شما کدوم درسا مهم تره و رو اونا بیشتر سرمایه گذاری کنید من خودمم این مشکلو دارم که ۱۳ درسو چطور بخونم که همه رو خوب تست بزنم به این نتیجه رسیدم نمیشه اگه از خرداد شروع میکردم میشد ولی الان وقت کمه و فشار زیاد واسه همین امیدوارم از این کارم پشیمون نشم کلا ۹ یا ۱۰ درسو میخونم بقیش کنس به کل ...

در ضمن سیستم عامل اگه از رو حقیقت میخونید حتما خلاصه برداری کنید من ۴ فصلو خوندم اومدم مرور کنم همش یادم رفته بود ( چرا انقدر زیاده اخه !!!!!! )

یک تو صیه خواهرانه...
امسال این کار خیلیی خطر ناکه
امسال دولت عوض شده .. کابینه عوض شده ... وزیر علوم عوض شده .. کسی نمیدونه طراخ هایی که دعوت میشن همون قبلیا باشن
با یه حساب سر انگشتی رو سوالهلی ۸۴ تا۹۲ و قبل ان متوجه این مشکل دقیقا در کنکور ارشد ۸۴ هم میشوید
یعنی امسال معلوم نیست چی بشه ممکنه همه چیز تغییر کنه
Huh

سوالات کنکور ربطی به وزیر و ..... نداره ربط به ۲ تا دانشگاه دره یکیشون برای it سوال طرح میکنه یکی برای کامپیوتر و هیچکدومشون تو هیت علمی و .... تعقیری حاصل نکرده

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - helena - 12 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۴ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  من گسسته گریمالدی میخونم بعدش پوران بخونم یا پارسه؟
اونایی که آزمون پارسه شرکت کردن همه درسا پارسه میخونن؟
نه من خیلی از درسارو پوران میخونم . خیلی هم تفاوت نمیکنه . چندتا کتاب خوب برا هر درس هست . به نظرم آدم یکی رو انتخاب کنه رو همون تمرکز کنه خیلی بهتر پیش میره . نهایتا اگه وقت اضافه آورد رو تست های کتاب های دیگه وقت میذاره

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mohammad.ardeshiri - 12 مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۳ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۳ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ق.ظ)*angle* نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان و همکلاسی های ورودی مهر٩٣ دانشگاه تهران
خدا قوّت
امروز بد نبود
یه ٥ ساعتی طراحی + سیستم خوندم
و
نتیجه کشت و کشتار ٣.٣ مساوی شد
شنبه قتل عام میشن

میتونم بپرسم کدوم کتابخونه ها میرید که اونجا خوب میشه درس خوند من قصدم کتابخونه ملی هست ولی یکم دور هست مسیرش بهم

کتاب خونه اندیشه بعد از کتاب خونه ملی کتاب خونه خوبیه

(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۱ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  واااااا گسسته که بخونین میبینین چقدر به نظریه و ساختمان و ...نزدیکه و پیش نیازه
من دوسش دارم ولی نمیدونم این وقتی که میزارم تو کنکور میشه نتیجه بگیرم یانه

گسسته رو باید خوند . بدون گسسته از بعضی بحثای ساختمان و الگوریتم نمیشه سر در آورد ولی نکته اینجاست بعضی از مباحثش رو برای این درسا باید یاد گرفت من خوندم راضیم ازش Tongue

سلام گسسته رو با چی خوندین؟

من فقط جاهای که برای ساختمان و الگوریتم مهم بود رو خوندم و یه جاهایی که احساس کردم تست خیزه
ییشتر پوران از چندتا دیگه هم خوندم

نت هم میگرین موقع مطالعه یا همینطوری میخونین
رفرنس باشه یکم نت میگیرم ولی کتاب کنکوری خودشون خلاصن دیگه تابستون یه مقدار نت گرفتم الان پشیمون وقت گیره کتاب تستی که خلاصست رفرنسم به نظرم با لایت کردن کار تموم میشه

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - atenaa - 12 مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ ب.ظ)Mehrdad_CS نوشته شده توسط:  اتفاقا اگر بدونید من با این درسا چطور رفتار میکنم!!! هم خودشون، هم کتاباشون!
لاى پر قو نگهشون میدارم Smile
اما گاهى باید سرشون داد بزنم و تهدیدشون کنم تا حساب کار دستشون بیاد و یادشون نره رئیس کیه Big Grin

یک سوال، چرا اکثرا همه از گسسته مینالند!؟ گسسته که گلابیه، در واقع یکی از آسون ترین درس هاى ماست! پس اگر بقیه ى درساى ما رو ببینید چى میگید!!؟

گسسته گلابی شیب بامBig Grin
اخه کجاش گلابیه تستای it سخته امروز دکتر اجلالی ی تست حل کرد گفت طراح واسه حل این این سوال واسه بچه ها باید ۲۰ دقیقه وقت میگذاشته

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - فرزانه ۳۴۳ - ۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  طرفای سید خندان یا شریعتی کسی کتاب خونه میره؟
با سلام
پارک شریعتی یه سالن مطالعه کوچولو وداره و البته خلوت.
روزهای زوج آقاپسرا و روزهای فرد دختر خانما.
کتابخانه رسالت (کمی بعد از پل به سمت رسالت) روزها مثل بالا
کتابخانه اندیشه
فقط همه روزه کمی شلوغه
کتابخانه دبستان هم هست.

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - tarane.68 - 12 مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ب.ظ

سلام به همگی
خسته نباشید
بالاخره این فصل تحلیل نحوی کامپایلر امروز تمام شد.Angel
۹ ساعت گرفتار این فصلش بودم. ولی اینقدر تست زدم که LR , LL , LALR , SLR جلوم رژه میرن Big Grin ... فقط کم مونده خوابشون رو ببینم Big Grin
به نوعی این فصلش رو خوردم نه خوندم SmileSmile

موفق باشید

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - f2000 - 12 مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۵ ب.ظ

به نظرم با نت گرفتن مسائل بیشتر و دقیق تر خونده میشن , نت گرفتن در تابستون عالیه ؛ من خوندم ولی بی نت الان چیز زیادی یادم نیست

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Mehrdad_CS - 12 مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  گسسته گلابی شیب بامBig Grin
اخه کجاش گلابیه تستای it سخته امروز دکتر اجلالی ی تست حل کرد گفت طراح واسه حل این این سوال واسه بچه ها باید ۲۰ دقیقه وقت میگذاشته
شما بیایید من یک تست آنالیز عددى میدم حل کنید اونم بدون ماشین حساب! بعد قدر گسسته رو میدونید Big Grin
البته قبول دارم تست هاى گسسته ى آى تى سنگینه.

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Mindhunter - 12 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  زبان
چی میخونید؟
به نظرتون چند درصد میزنیم با خوندنش؟

بستگی به گذشتت در زبان داره!! ولی اگه شروع کنی ۵۰% میزنی حمید Wink

گسسته دوستان پیشنهاد میکنم مباحثی که تا حالا بیش ترین سوالات ازش اومدرو بخونین چون فایده نداره خوندنش وقتتو حروم نکن رو شبکه وقت بزار!! پیشنهادی از یک خدای گسسته که پارسال با شوک سوالات گسسته مواجه شدBig Grin من امسال فقط رو ۳ تا مبحثش وقت میزارم، اگه خیلی حال می کنی ۱۷۰۰ سوال گریمالدیو حل کن!!( خدایی این یعنی الافی) بنظرم باید منطقی فکر کرد تو این زمینهCool

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - SnowBlind - 12 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ب.ظ

۱۲ روز اول مهر رو از دست دادیم! ولی چه میشه کرد ایشاالله روزای آتی جبران کنیم.

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - black_knight - 12 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ب.ظ

امروز فقط ۳ فصل اول منطقی
بی انگیزه شدم رفت
دوست انگیزه پلیز...

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - rahayi - 13 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ

دو روزه هیچی نخوندم Sad
خیلی خسته کننده بود این دو روز انشاالله صبح با انرژی ادامه میدم Exclamation
الهی به امید تو.......

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sara901 - 13 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ

هفته خیلی خوبی نبود طراحی خیلی حالمو گرفت مخصوصا پیچیدگی زمانی Confused حتی روش مز و برنامه پارسه هم کارساز نیست Dodgy باید یه فکر اساسی کردWink یه تلنگر نیاز دارمUndecided

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - SnowBlind - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ق.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  امروز فقط ۳ فصل اول منطقی
بی انگیزه شدم رفت
دوست انگیزه پلیز...

اینم انگیزه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - El@he - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ق.ظ

اصلا از این آدمایی که اسم یه دانشگاه تاپ میبینن انگیزه میگیرن و غش و ضعف میرن نیستم!! پیشنهاد میکنم شما هم نباشید، چون بد میرید توش میبینید اونی که میخواید نیست، بعد خودتون رو سرزنش میکنید.

من که انگیزم فراتر از اسم دانشگاست!

من خودم با بچه های شریف که صحبت میکردم میگفتن بیرونش با توش خیلی فرق میکنه.

انقدر شریف و تهران و ... نگید تو رو خدا...