تالار گفتمان مانشت
دانشگاه نجف آباد را انتخاب کنم یا قزوین ؟نرم افزار - نسخه‌ی قابل چاپ

دانشگاه نجف آباد را انتخاب کنم یا قزوین ؟نرم افزار - diana.h.net@gmail.com - 26 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ق.ظ

من اصفهان زندگی میکنم و شاغلم واسه همین فک میکنم اصفهان بهتره ولی تعریف قزوین رو خیلی شنیدم.به نظر شما کدوم دانشگاه بهتره ؟
و یه سوال دیگه اینکه من که نرم افزارم میتونم هوش رو هم در تکمیل ظرفیت انتخاب کنم ؟

دانشگاه نجف آباد را انتخاب کنم یا قزوین ؟نرم افزار - *Najmeh* - 26 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ق.ظ

از نظر انتخاب گرایش می تونید از سه گرایش انتخاب کنید ا.نم براساس نمره اون گرایش همون طوری که می دونید نمره سه گرایش با هم متفاوت هستن
براساس شنیده های من الان نجف اباد یکی از دانشگاه های تراز اول توی رشته ما
ع ت اصفهان که از نجف اباد جدیدتر هم دوستای که اونجا رفتن بسیار تعریف می کنند پس نجف اباد خیلی بهتره

RE: دانشگاه نجف آباد را انتخاب کنم یا قزوین ؟نرم افزار - diana.h.net@gmail.com - 26 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ق.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ق.ظ)*Najmeh* نوشته شده توسط:  از نظر انتخاب گرایش می تونید از سه گرایش انتخاب کنید ا.نم براساس نمره اون گرایش همون طوری که می دونید نمره سه گرایش با هم متفاوت هستن
براساس شنیده های من الان نجف اباد یکی از دانشگاه های تراز اول توی رشته ما
ع ت اصفهان که از نجف اباد جدیدتر هم دوستای که اونجا رفتن بسیار تعریف می کنند پس نجف اباد خیلی بهتره

ولی انگار میگن قزوین و تهران بهتر از اصفهان هست :|

دانشگاه نجف آباد را انتخاب کنم یا قزوین ؟نرم افزار - To-67 - 26 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ق.ظ

منم شنیدم نجف اباد ترازش با دانشگاهیای که بالاست برابری میکنه بنظرم نجف اباد بهتره

دانشگاه نجف آباد را انتخاب کنم یا قزوین ؟نرم افزار - The BesT - 26 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ب.ظ

دانشگاه نجف آباد هم سطح علمی بالایی داره
ولی تهران و قزوین در اولویت هستند
اگر مشغله کار و زندگی دارید خب نجف آباد را انتخاب کنید بهتر هست

دانشگاه نجف آباد را انتخاب کنم یا قزوین ؟نرم افزار - eng92 - 26 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ

من در مورد گروه نرم افزار دانشگاه آزاد قزوین خیلی پرس و جو کردم و متوجه شدم که خیلی گروه نرم افزارشون قوی نیست
هرچند اساتیدی مثل دکتر حقیقت اونجا تدریس میکنند که همه میشناسن ایشونو
اما گروه هوش دانشگاه قزوین خیلی خیلی قوی تره حتی میشه گفت سطحش با بعضی از دانشگاه های دولتی خوب تهران برابری میکنه، و اکثزا هم اساتیدش از تهران میرن اونجا
خود دانشگاه هم که نیازی به تعریف نداره اصلا

امیدوارم نظرم مفید بوده باشه