تالار گفتمان مانشت
بهترین مرکز برگزارکننده دوره های اموزشی شبکه در "تبریز" کجاست؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

بهترین مرکز برگزارکننده دوره های اموزشی شبکه در "تبریز" کجاست؟ - azad_ahmadi - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۱۶ ب.ظ

سلام دوستان.

قصد دارم دوره های آموزشی شبکه (از مبتدی تا پیشرفته) رو در "تبریز" سپری کنم. خواستم بپرسم بهترین موسسه آموزشی فعال در زمینه شبکه در شهر تبریز کجاست. ممنون میشم اگر اطلاعاتی رو در مورد موسسه موردنظرتون بدونم. ملاک و انتظار های من :
اساتید مجرب و با سواد
امکانات آموزشی مناسب
ارائه مدارک معتبر و بین المللی (این گزینه خیلی برام مهمه)

پیشاپیش از جوابهاتون ممنونم و سپاسگزار.

بهترین مرکز برگزارکننده دوره های اموزشی شبکه در "تبریز" کجاست؟ - azad_ahmadi - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ

ممنون میشم اگه دوستان اطلاعاتی در مورد سوالم دارند پاسخ بدند. Smile

بهترین مرکز برگزارکننده دوره های اموزشی شبکه در "تبریز" کجاست؟ - azad_ahmadi - 01 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ

از سکوتتون هم ممنونم.

این تاپیک بزودی پاک خواهد شد.

بهترین مرکز برگزارکننده دوره های اموزشی شبکه در "تبریز" کجاست؟ - Eternal - 01 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۰ ب.ظ

من حتما امروز از دوستان پرس و جو میکنم کسی خبر داشت بهتون میگم .
موفق باشید.

بهترین مرکز برگزارکننده دوره های اموزشی شبکه در "تبریز" کجاست؟ - azad_ahmadi - 01 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۱ ب.ظ

خیلی ممنونم.

بهترین مرکز برگزارکننده دوره های اموزشی شبکه در "تبریز" کجاست؟ - elin123 - 02 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ب.ظ

با سلام
خیلی از دوستای من آموزشگاه البرز رفتن خیابان ۱۷ شهریوره راضی بودن.باز اگه خواستین من yahoo-ID یکی از بچه هارو که حالا خودشونم تدریس میکنن(دوره هاش رو اونجا گذرونده بود)،رو میدم باهاشون مشورت میکنین.مجتمع فنی هم خوبه که مدرک معتبر هم میده.
موفق باشید

RE: بهترین مرکز برگزارکننده دوره های اموزشی شبکه... - amir2014 - 19 فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۰۴ ق.ظ

سلام اخیرا استاد ما آقای خوش لحن با موسسه پگاه نو همکاری می کنند ایشون خیلی خوب مطلب رو انتقال میدن راستی شهریه کلاس ها هم واقعا دانشجویی آدرس سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بهترین مرکز برگزارکننده دوره های اموزشی شبکه در "تبریز" کجاست؟ - sahar2000 - 18 مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۳۹ ب.ظ

سلام
با اینکه تاپیک کهنه است ولی خواستم تجربه خودم رو تو این زمینه بگم برای دوستانی که شاید بعدها دنبال همچین تاپیکی بگردن.
من آموزشگاه دکتر هدایتی رو بهترین آموزشگاه در تبریز میدونم در زمینه شبکه. سال پیش دنبال یه آموزشگاه خوب بودم و رفتم تو یکی از آموزشگاههای معروف ثبت نام کردم ولی نسبت به شهریه بالای اونجا هیچی یاد نگرفتم. بعد با معرفی یکی از دوستان رفتم دکتر هدایتی واقعا استادشون فوق العاده بود.

RE: بهترین مرکز برگزارکننده دوره های اموزشی شبکه در "تبریز" کجاست؟ - edward71 - 18 مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۸ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۳۹ ب.ظ)sahar2000 نوشته شده توسط:  سلام
با اینکه تاپیک کهنه است ولی خواستم تجربه خودم رو تو این زمینه بگم برای دوستانی که شاید بعدها دنبال همچین تاپیکی بگردن.
من آموزشگاه دکتر هدایتی رو بهترین آموزشگاه در تبریز میدونم در زمینه شبکه. سال پیش دنبال یه آموزشگاه خوب بودم و رفتم تو یکی از آموزشگاههای معروف ثبت نام کردم ولی نسبت به شهریه بالای اونجا هیچی یاد نگرفتم. بعد با معرفی یکی از دوستان رفتم دکتر هدایتی واقعا استادشون فوق العاده بود.
چه دوره ای گذروندید ؟ استاد دوره کی بود ؟

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk