تالار گفتمان مانشت
[دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
[دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی - هاتف - ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۰ ق.ظ

سلام
ویس و جزوه ی زیر یکی از مواردی بود که دیدم خیلی خوش خط و کامل نوشته شده، اصل فایل ها از سایت یادمانه دانلود شده و من اونها رو دوباره توی سرور mediafire آپلود کردم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هرچند مربوط به سال ۸۸ هست ولی با مقایسه ای که با جزوه سال ۹۰ ایشون کردم تغییر خاصی نداشتند، برای همین نگران قدیمی بودن اش نباشید Blush

پ.ن: screenshot از ایمیل کسب اجازه یکی از کاربران از استاد برای استفاده از جزوه در ارسال ۱۲ همین موضوع:
[تصویر:  211075_36562618407841860908.jpg]

[دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی - هاتف - ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ب.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ)yekta_115 نوشته شده توسط:  سلام به نظره خودتون این جزوه و ویس ها خوب هستن ؟ استاد سید جوادی کی هستن ؟ استاد کجان ؟
سلام.
بله.
مدرس کلاسهای کنکور پارسه نصیر و..
علوم تحقیقات.

RE: [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی - yas.sabori - 27 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ق.ظ

تشکر فراوان از اقای هاتف.جلسه ۶ داخلش نبود کلا نیست یا از دستتون در رفته؟!Smile

[دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی - Sunshine Off - 11 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ

به نظرمن استادسیدجوادی دردرس طراحی الگوریتم نظیرنداره جزوه اش به من خیلی کمک کرده بودش.

[دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی - ریحان - ۱۱ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ

نمیشد ویس و جزوه جدا اپلود میشد؟ ممنونم

[دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی - هاتف - ۱۳ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ب.ظ

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ق.ظ)yas.sabori نوشته شده توسط:  تشکر فراوان از اقای هاتف.جلسه ۶ داخلش نبود کلا نیست یا از دستتون در رفته؟!Smile
سلام
از دستم در نرفته، ندارم اش، البته خدا رو شکر جلسه ی ۶ خیلی مهم نیست و اصل مباحثی که همه توش مشکل دارند پیچیدگی الگوریتم هاست که تا آخر جلسه پنجم کامل شده.

(۱۱ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  نمیشد ویس و جزوه جدا اپلود میشد؟ ممنونم
شما درست میفرمائید، اما الان دیگه اینترنت ام یاری نمیکنه، اگر بچه هایی که دانلود کردند و براشون مقدوره ویس و جزوه رو جداگانه دوباره آپلود کنند و اینجا لینک پشتیبان بدند من لینک ها رو به پست اول منتقل خواهم کرد.

[دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی - sabzevar - 26 آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ق.ظ

سلام
ببخشید استفاده از این منابع شرعا اشکالی نداره ؟
یعنی خود آقای جوادی اجازه میدن ؟
(واسه قبولی تو یه ازمون الکی خودمون رو مدیون ایشون نکنیم.)

[دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی - هاتف - ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ

(۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ق.ظ)sabzevar نوشته شده توسط:  سلام
ببخشید استفاده از این منابع شرعا اشکالی نداره ؟
یعنی خود آقای جوادی اجازه میدن ؟
(واسه قبولی تو یه ازمون الکی خودمون رو مدیون ایشون نکنیم.)
البته من چندین بار از افراد مختلف شنیدم که از استاد سیدجوادی نقل کردند که ایشون اجازه دادند ولی خودم شخصا از ایشون نشنیدم، در هر حال اگر نگران این مسئله هستید باید عرض کنم قبلا دربارش بحث های مفصلی شده، لازمه اینجا:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رو مشاهده بفرمائید.

[دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی - friends - 26 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ب.ظ

تو همین ویسا تو یه قسمتش با خنده میگه به بقیه می خواید بدین بدین فقط نفروشید Big Grin

[دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی - sabzevar - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ

من به دکتر سید جوادی ایمیل زدم با کمال میل اجازه دادن.

[دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی - هاتف - ۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ

(۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ)sabzevar نوشته شده توسط:  من به دکتر سید جوادی ایمیل زدم با کمال میل اجازه دادن.
زحمت بکشید یه screenshot ازش بزارید اینجا سایرین ببینند.

[دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی - sabzevar - 29 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ب.ظ

حتماً

[دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی - M0TRIX - 30 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ

سلام.

ببخشید فایل تصویری هم دارین از کلاساش ؟ صوتی حوصله ادمو سر میبره

دوستان میشه فقط جزوره رو جدا اپلود کنید/

[دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی - sabzevar - 04 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۳۶ ق.ظ

سلام
فایل جزوه رو برات جداگانه آپلود کردم. ولی بعید می دونم جزوه تنها به دردت بخوره.

[دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی - shahryar711 - 04 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ق.ظ

اقا کیفیتش بده یک کیفیت خوب نداری