تالار گفتمان مانشت
درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها - sajaddandy - 17 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ب.ظ

با سلام
دوستان اگه کسی ویدئو کلیپ های درس نظریه زبانها دانشگاه های معتبر رو مثل دانشگاه شریف، امیرکبیر و ... رو داره که بچه سر کلاس فیلم گرفتن، یا ویدئو کلیپ هایی که به نظر مفید میاد، لینکشو برای دانلود بزاره.

با تشکر

RE: درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها - AEM4949 - 17 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ب.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط:  با سلام
دوستان اگه کسی ویدئو کلیپ های درس نظریه زبانها دانشگاه های معتبر رو مثل دانشگاه شریف، امیرکبیر و ... رو داره که بچه سر کلاس فیلم گرفتن، یا ویدئو کلیپ هایی که به نظر مفید میاد، لینکشو برای دانلود بزاره.

با تشکر

سلام دوست من

منم قبلا همچین تاپیکی زدم ، ولی ظاهرا کلیپی از این درس موجود نیست(البته به درد بخورش).

RE: درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها - hamidreza71 - 01 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ق.ظ

سلام
دوستان من چندتا کلیپ واسه آموزش نظریه زبان ها دارم ولی حجمشون زیاده نمیتونم آپلود کنم براتون...

ضمنا این لینکی که میذارم آموزش تصویری نظریه دانشگاه امیرکبیر هستش
حدود ۸ گیگ هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها - Innocence - 01 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ب.ظ

(۰۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ق.ظ)hamidreza71 نوشته شده توسط:  سلام
دوستان من چندتا کلیپ واسه آموزش نظریه زبان ها دارم ولی حجمشون زیاده نمیتونم آپلود کنم براتون...

حدود ۸ گیگ هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
استادش کی هست؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

RE: درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها - Innocence - 01 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ب.ظ

(۰۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ب.ظ)mitrahaimi نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ق.ظ)hamidreza71 نوشته شده توسط:  سلام

حدود ۸ گیگ هست

============
خیر این از امیر کبیر نیست و مدیر این سایت دروغگویی بیش نیست

یک استاد لیسانس تدریس میکنه
وای خوب شد گفتین دانلود نکردم

RE: درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها - hamidreza71 - 01 مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۱ ب.ظ

این آموزشی که من دارم آقای طالبی تدریس میکنه.
در ضمن حق با دوست عزیزمون بود چون اون لینکی که گذاشتم نوشته بود دانشگاه امیرکبیر ولی دروغ بود....

RE: درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها - hirsoft - 25 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ ق.ظ

(۰۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ب.ظ)mitrahaimi نوشته شده توسط:  

حدود ۸ گیگ هست

============

اون فیلم ها عالی هستن مال هرجا میخواد باشه. شما دانلود کنید ببینید. فقط حیف که ۵ قسمت اولش بیشتر نیس
خلاصه مفید مثال های متنوع.

RE: درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها - zhalehMSc - 12 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ ق.ظ)hirsoft نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ب.ظ)mitrahaimi نوشته شده توسط:  

حدود ۸ گیگ هست

============

اون فیلم ها عالی هستن مال هرجا میخواد باشه. شما دانلود کنید ببینید. فقط حیف که ۵ قسمت اولش بیشتر نیس
خلاصه مفید مثال های متنوع.
نه انصافا خیلی عالی داره تدریس میکنه واقعا عالیه درسته لیسانس هست ولی مخه به نظر من RolleyesRolleyesRolleyesRolleyes

درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها - mostafaheydar1370 - 13 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ق.ظ

ویدئو های دکتر علیزاده دانشگاه تهران تا جلسه ی ۱۵ رو من دیدم و از روش جزوه نوشتم خوبه

RE: درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها - manhastam - 15 مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ

(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ق.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  ویدئو های دکتر علیزاده دانشگاه تهران تا جلسه ی ۱۵ رو من دیدم و از روش جزوه نوشتم خوبه

سلام
تو این لینک عنوان درس رو زده "مبانی نظریه محاسبه" من قبلا درس نظریه زبانها و ماشینهارو پاس نکردم تو دانشگاه میخوام از این فیلمها استفاده کنم؟برای این درس اوکی هست؟

ممنون از توجهتون

RE: درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها - msedigh - 01 بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۳۵ ب.ظ

(۰۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ق.ظ)hamidreza71 نوشته شده توسط:  سلام

حدود ۸ گیگ هست

سلام اگه دوره کامله میشه لطف کنی و آپلودش کنی؟