تالار گفتمان مانشت
با تراز ۴۹۸۹ یا ۴۶۷۹ آیا تکمیل ظرفیت باراجین قبول میشم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

با تراز ۴۹۸۹ یا ۴۶۷۹ آیا تکمیل ظرفیت باراجین قبول میشم؟ - sara901 - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ب.ظ

سلام به دوستان خوبم می شه من راهنمایی کنید که من تکمیل ظرفیت باراجین در میام یا نه اگه نه که برم پی کارم و برا سراسری بخونم اینم کارنامه امه فقط یه سوال چرا نمره اخرین فرد قبولی بیشتر Huh
[attachment=12828]

آیا تکمیل ظرفیت قبول میشم - navad - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۷ ب.ظ

با سلام من هم همانند شما قبول نشدم
کارنامه ام را با کارنامه شما چک کردم ولی نفرات آخر برای شما با نفرات آخر قبولی در رشته یکسان با هم فرق داره
اگر کسی دلیل این را میدونه میشه بگه چرا؟

RE: آیا تکمیل ظرفیت قبول میشم - *Najmeh* - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۷ ب.ظ)navad نوشته شده توسط:  با سلام من هم همانند شما قبول نشدم
کارنامه ام را با کارنامه شما چک کردم ولی نفرات آخر برای شما با نفرات آخر قبولی در رشته یکسان با هم فرق داره
اگر کسی دلیل این را میدونه میشه بگه چرا؟

احتمالا یکی از شما دوست عزیز سهیمه داشتید که رتبه اخرین فرد قبولیتون با هم فرق میکنهBig GrinBig GrinBig Grin

(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط:  سلام به دوستان خوبم می شه من راهنمایی کنید که من تکمیل ظرفیت باراجین در میام یا نه اگه نه که برم پی کارم و برا سراسری بخونم اینم کارنامه امه فقط یه سوال چرا نمره اخرین فرد قبولی بیشتر Huh

به نظر من اگه شما شروع دوباره رو آغاز کنه نتیجه بهتری بگیری
تکمیل ظرفیتم می تونی شرکت کنی

آیا تکمیل ظرفیت قبول میشم - negar.v - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ

دوست عزیز به نظر من احتمال قبولی شما در باراجین خیلی خیلی بعید است
در تکمیل ظرفیت دوم احتمال قبولی در واحد های کوچک و دور افتاده مثل گرمی هست)

RE: آیا تکمیل ظرفیت قبول میشم - paki64 - 17 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ

عزیز دلم این دوستمونکه آی تی رشته اش
گرمی که اصلا آی تی نداره اصلا به کارنامه اش نگاه کردین؟
عزیزم بنظرم بشین از دوباره درستو شروع کن امیدوارم موفق بشی آی تی رشته خوبیه یکسال موندن براش ارزش داره

RE: با تراز ۴۹۸۹ یا ۴۶۷۹ آیا تکمیل ظرفیت باراجین قبول میشم؟ - publin - 17 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط:  سلام به دوستان خوبم می شه من راهنمایی کنید که من تکمیل ظرفیت باراجین در میام یا نه اگه نه که برم پی کارم و برا سراسری بخونم اینم کارنامه امه فقط یه سوال چرا نمره اخرین فرد قبولی بیشتر Huh

این سوالتون جدی بوددددددددددد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟

با تراز ۴۹۸۹ یا ۴۶۷۹ آیا تکمیل ظرفیت باراجین قبول میشم؟ - arminjahan - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ق.ظ

باراجیننننننننننننننننننن!!!!!!!! با ۴۹۰۰!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تو تکمیل ظرفیت هم هیچ جا قبول نمیشی ، بخون انشالله سال بعد

با تراز ۴۹۸۹ یا ۴۶۷۹ آیا تکمیل ظرفیت باراجین قبول میشم؟ - snowly1 - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۵ ق.ظ

دوستان من با تراز ۵۵۰۰ تکمیل ظرفیت اول یا دوم شبکه قزوین(باراجین) قبول میشم؟
لطفآ پاسخ بدین.

با تراز ۴۹۸۹ یا ۴۶۷۹ آیا تکمیل ظرفیت باراجین قبول میشم؟ - greenness - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۷ ق.ظ

سلام.
با تراز ۴۹۰۰ نمیشه باراجین قبول شد.
شاید تو تکمیل دوم بشه مثلا زنجان قبول شی.
موفق باشی