تالار گفتمان مانشت
تراز ۵۰۱۷ سهمیه بسیجی تکمیل ظرفیت می شه قبول شد؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

تراز ۵۰۱۷ سهمیه بسیجی تکمیل ظرفیت می شه قبول شد؟ - امیر۲۳ - ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ب.ظ

تراز آخرین نفر قبول شده در واحد آشتیان و پردیس علوم تحقیقات مرکزی ۵۳۲۸ شد.
۹۵ درصد آخرین نفر می شه ۵۰۶۱ ، ترازم ۵۰۱۷ شد می شه در تکمیل قبول شوم.

تراز ۵۰۱۷ سهمیه بسیجی تکمیل ظرفیت می شه قبول شد؟ - arshad2013 - 15 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ب.ظ

کارنامت رو پیوست میکنی؟

RE: تراز ۵۰۱۷ سهمیه بسیجی تکمیل ظرفیت می شه قبول شد؟ - genius - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ب.ظ)امیر۲۳ نوشته شده توسط:  تراز آخرین نفر قبول شده در واحد آشتیان و پردیس علوم تحقیقات مرکزی ۵۳۲۸ شد.
۹۵ درصد آخرین نفر می شه ۵۰۶۱ ، ترازم ۵۰۱۷ شد می شه در تکمیل قبول شوم.

امیدتون به تکمیل ظرفیت دوم (بهمن) باشه و شهرهای بافت-گرمی-کیش-قشم-زاهدان احتمالش هست
اگه عجله نداری سال دیگه با همتی بیشتر تلاش کن

تراز ۵۰۱۷ سهمیه بسیجی تکمیل ظرفیت می شه قبول شد؟ - امیر۲۳ - ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ ب.ظ

اصلا این واحدها را انتخاب نکردم چطوری این هارا انتخاب کنم
تکمیل سال ۹۱ را دیدم عادی و با سهمیه را.
قبولی با سهمیه بسیجی و عادی مثلا بابل راببین .

رتبه ۱۶۷ عادی با رتبه ۳۴۲ بسیجی را مقایسه کنید تقریبا دو برابر رتبه عادی برای بسیجی گرفتن.
آیا برای امسال هم ممکن است رتبه اینقدر را هم برای تکمیل اول در نظر بگیرن.

(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ ب.ظ)امیر۲۳ نوشته شده توسط:  اصلا این واحدها را انتخاب نکردم چطوری این هارا انتخاب کنم
تکمیل سال ۹۱ را دیدم عادی و با سهمیه را.
قبولی با سهمیه بسیجی و عادی مثلا بابل راببین .

رتبه ۱۶۷ عادی با رتبه ۳۴۲ بسیجی را مقایسه کنید تقریبا دو برابر رتبه عادی برای بسیجی گرفتن.
آیا برای امسال هم ممکن است رتبه اینقدر را هم برای تکمیل اول در نظر بگیرن.

تراز ۵۰۱۷ سهمیه بسیجی تکمیل ظرفیت می شه قبول شد؟ - arshad2013 - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۳ ب.ظ

ااین ترازهایی که نوشتید برای واحد علوم و تحقیقات و آشتیان صحیح است ؟ عزیز میشه شما کارنامتون رو پیوست کنید ؟

تراز ۵۰۱۷ سهمیه بسیجی تکمیل ظرفیت می شه قبول شد؟ - امیر۲۳ - ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ

ببخشید تراز ۵۸۳۲ بوده اشتباه است.

تراز ۵۰۱۷ سهمیه بسیجی تکمیل ظرفیت می شه قبول شد؟ - امیر۲۳ - ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ ق.ظ

بله این ترازها صحیح است تراز ۵۳۲۸ آخرین نفر قبولی در دانشگاه های بالا است . سهمیه بسیجی دارد.

RE: تراز ۵۰۱۷ سهمیه بسیجی تکمیل ظرفیت می شه قبول شد؟ - good-wishes - 21 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ب.ظ

دوستان گرامی ! فضا رو برای همدیگه بسته نکنید .
همه اینجا حق دارند سوالاتشون رو بپرسند اگر پاسخ سوال رو می دونید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و اگر بر سر مسائل دیگه بحث دارید در کمال احترام عرض میکنم اینجا جاش نیست.
باز هم بر خلاف میلمون مجبور شدم برخی ارسالها رو رد کنم