تالار گفتمان مانشت
قرض یه سری کتاب مهندسی کامپیوتر تا بهمن ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

قرض یه سری کتاب مهندسی کامپیوتر تا بهمن ماه - sahar121 - 08 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ق.ظ

سلام... میخوام یه سری کتاب کنکوری مهندسی کامپیوتر رو قرض بدم تا بهمن!!

چون قصد فروش ندارم اصلا.اما میتونم به کسی تا پایان کنکور قرض بدم و بعد بهم برگدونن( البته سالم برگردونن دیگه :coolSmile.. باشههههه؟؟؟وگرنه باید عین اونو بخرن Wink

اگر دوستانی میخوان قرض بگیرن خبر بدن. بچه هایی که راهشون نزدیکه براشون بهتره،چون پول پست نمیدن و میشه حضوری بگیرن اگه براشون میصرف البته ..من از مازندران هستم.

قرض یه سری کتاب مهندسی کامپیوتر تا بهمن ماه - hgm13681368 - 08 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ ق.ظ

با سلام
ساختمان داده و نظریه و طراحی الگوریتم و زبان و مدار و هوش و حل تشریحی کنکور رو میخواستم
بنده تهران هستم
ایمیلم:javaherimanesh_ma@yahoo.com
مرسی

قرض یه سری کتاب مهندسی کامپیوتر تا بهمن ماه - hosna73 - 10 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ق.ظ

سلام
مرسی از لطف شما

من آمار پارسه رو میخوام و نظریه پارسه
اگر که دارین و براتون مقدور هست که قرض بدین
منم قول میدم که صد در صد سالم بهتون برگردونم

قرض یه سری کتاب مهندسی کامپیوتر تا بهمن ماه - sahar121 - 10 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ب.ظ

به زودی پاسخ میدم.. درگیر یه سری از کار هام

RE: قرض یه سری کتاب مهندسی کامپیوتر تا بهمن ماه - fatima.sr68 - 10 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ب.ظ

سلام، من از مازندران هستم، خیلی هم با سلیقه ام، میشه لطف کنید یه چندتاشو به من قرض بدین؟؟؟
ممنون میشمHeart

قرض یه سری کتاب مهندسی کامپیوتر تا بهمن ماه - pooyaa - 10 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ب.ظ

سلام
اگر میشه به منم کتابای زبان عمومی و تخصصی پارسه رو بدید(منم قول میدم همونجور که بهم دادید بهتون برگردونمشون)

راستی سحرخانم کتابای پارستون ماله چه سالی هستن؟

قرض یه سری کتاب مهندسی کامپیوتر تا بهمن ماه - sahar121 - 11 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ ب.ظ

دوستان سلام.. متاسفانه بعضی از کتابهام رو چون با دوستم با هم خریدیم..قصد فروش داره و بقیه رو قرض میدم!! اون لیست اولیه رو اصلاح میکنم... چند نفری بهم پیام دادید و منم تا جایی میشد گفتم بین همه تقسیم بشه..
کتاب زبان تخصصی و عمومی و نظریه ارسه رو نه ندارم.. همچنین کتاب هوش و حل کنکور و پایگاه رانکوهی.. کتابام زیاد نیس..

قرض یه سری کتاب مهندسی کامپیوتر تا بهمن ماه - singleboy0123 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ب.ظ

سلام
من از قائمشهرم
خودم همه کتابای مدرسان و دارم اما از چندتا کتابا راضی نیستم
ممنون میشم بهم قرض بدی
امسال کنکور هم دادم ولی خراب کردم ۵۰۰۰ شدم
خواستم بدونم مازندران کسی رو میشناسی طراحی و ساختمان کلاس کنکور بزارن؟متاسفانه استاد خوب گیر نیاوردم
۰۹۳۶۱۶۵۵۳۵۰ لطف میکنی اگه کمکم کنی

قرض یه سری کتاب مهندسی کامپیوتر تا بهمن ماه - sahar121 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۹ ب.ظ

چه کتابایی رو لارم دارید؟
نه کسی رو نمیشناسم

RE: قرض یه سری کتاب مهندسی کامپیوتر تا بهمن ماه - singleboy0123 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۵۵ ق.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۹ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  چه کتابایی رو لارم دارید؟
نه کسی رو نمیشناسم

محاسبات عددی ساختمان گسسته وآمار پارسه
ساختمان داده و سیستم عامل حقیقت

قرض یه سری کتاب مهندسی کامپیوتر تا بهمن ماه - com91 - 20 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ب.ظ

سلام

من امسال شرکت میکنم میخواستم کتاب پارسه بخرم توی نت زده بود ۹۰ تومن
ولی ترسیدم کلاهبردار باشن
میتونین کتاب پارسه بهم بدین؟