تالار گفتمان مانشت
تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - ziba.O - 25 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ ب.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۱ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  منم ز زدم نمایندگی اردبیل گفتن باید ۵۰نفر تو این شهر ثبت نام کنن تا تخفیف شاملتون بشه. حیف
الکی گفتن:دی
اسم منو اشتباهی فرستاده بودن به یه شهر دیگه.. که ز زدم به مدرسان گفتم .. بهم گفتند که هرجا میخوای برو ثبت نام وقتی اسمت تو لیست هست مسئله ای نیست و منم شهر خودمون ثبت نام کردم.
شما ایمیل بزن ۵۰ نفر که شد این گروه .. برید ثبت نام. اصلا برید مثلا کرمانشاه هم بخواید ثبت نام کنید، میتونید :دی مهم نیست از کجای ایرانید.

آره عزیزم مشکل منم حل شد ثبت نام کردم

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - kakoli19 - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ب.ظ

بچه هایی که میخان واسه تخفیف مدرسان بنویسند من با خانم ناصری صحبت کردم گفت واسه تخفیف باید گروه سوم تشکیل بدیم تا ما هم مثل دو تا گروه دیگه ازتخفیف استفاده کنیم پس به ایمیل خانم ناصری مشخصات ورشته وشماره تلفتنتونو ارسال کنید
آدرس sharif_amoozesh@yahoo.com

۲۲۸۹۲۷۸۸- خانم ناصری تلفتن تهران ۰۲۱

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - n a z a n i n - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ ب.ظ

ممنون از اطلاع رسانیتون بچه ها عجله کنید تا پر نشده

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - raha_ce - 08 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ب.ظ

(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  در چند روز گذشته چند تایی از دوستان به من پیغام خصوصی دادند در ارتباط با مبحث تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف. من دوست نداشتم خودم رو داخل این بحث کنم برای این که به من انگ تبلیغ زده نشه . ولی خوب وقتی دیدم مشکل هماهنگی وجود داره بهتر دیدم راهکاری اندیشیده بشه که همه بتونند از بیشترین تخفیف بهره مند بشوند. در کل با صحبت هایی که با نماینده مدرسان کردم قرار شد که هر کی تمایل به شرکت در ازمونهای مدرسان شریف داره به ایمیل
sharif_amoozesh@yahoo.com
ایمیل بزنه و چهار مورد نام، شماره تماس، نمایندگی که قصد ثبت نام در آن دارند (نام شهر یعنی ) + رشته ای که میخواهند ازمون دهند (ایتی ، کامپیوتر، علوم) به این ایمیل اعلام بدارند. من قول گرفتم ازشون که هر کس ایمیل بزنه مشمول تحفیف گروهی بشه. قرار بر این شد تا دو هفته اینده هر کس ایمیل زد در یک لیستی جمع آوری بشه که من اسامی این لیست را در دو هفته اینده در همین تاپیک اعلام میدارم که یه وقت کسی از قلم نیفته. فقط دقت داشته باشین که گفتند حداکثر دو هفته برای این کار زمان دارید. پس با دوستاتون هماهنگ کنید چون هر چه بیشتر بشید به نفعتون هستSmile ترجیخا گروهی ایمیل بزنید ولی اگر فردی هم بزنید مشمول تخفیف گروهی میشوید.

نکته بعدی در مورد کسانی که هنوز کمی تردید دارند من دوست ندارم تبلیغ کنم ولی خوب همان طور که گفتم قراره امسال تغییرات بسیار مثبتی در ساختار و مختوای ازمونها اتفاق بیفته. نمیتونم دقیق بگم قراره چه کارهایی انجام بشه چون ایده لو میره ولی بدونید که شما فقط یه پاسخ نامه ساده دریافت نخواهید کرد و در این پاسخ نامه اطلاعات بسیار تکمیلی در اختیار شما قرار خواهد گرفتSmile اگه خدا بخواهد مسئولیت دفترچه ایتی هم احتمالا بار دیگر با خود من خواهد بودSmile

جناب آقای حهانی سلام
میخواستم ببینم هنوز هم فرصت برای ثبت نام هست یا نه؟؟ طبق گفته های بچه ها تا آخر شهریور مهلت ثبت نام بوده ولی من الان که به سایت مدرسان سر زدم دیدم مهلت ثبت نام رو تا ۱۷ مهر نوشته! اگه ممکنه پیگیری کنید و اطلاع بدید که اگه فرضتی هست بی نصیب نمونیم
ممنون

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - ziba.O - 08 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ب.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ب.ظ)raha_ce نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  در چند روز گذشته چند تایی از دوستان به من پیغام خصوصی دادند در ارتباط با مبحث تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف. من دوست نداشتم خودم رو داخل این بحث کنم برای این که به من انگ تبلیغ زده نشه . ولی خوب وقتی دیدم مشکل هماهنگی وجود داره بهتر دیدم راهکاری اندیشیده بشه که همه بتونند از بیشترین تخفیف بهره مند بشوند. در کل با صحبت هایی که با نماینده مدرسان کردم قرار شد که هر کی تمایل به شرکت در ازمونهای مدرسان شریف داره به ایمیل
sharif_amoozesh@yahoo.com
ایمیل بزنه و چهار مورد نام، شماره تماس، نمایندگی که قصد ثبت نام در آن دارند (نام شهر یعنی ) + رشته ای که میخواهند ازمون دهند (ایتی ، کامپیوتر، علوم) به این ایمیل اعلام بدارند. من قول گرفتم ازشون که هر کس ایمیل بزنه مشمول تحفیف گروهی بشه. قرار بر این شد تا دو هفته اینده هر کس ایمیل زد در یک لیستی جمع آوری بشه که من اسامی این لیست را در دو هفته اینده در همین تاپیک اعلام میدارم که یه وقت کسی از قلم نیفته. فقط دقت داشته باشین که گفتند حداکثر دو هفته برای این کار زمان دارید. پس با دوستاتون هماهنگ کنید چون هر چه بیشتر بشید به نفعتون هستSmile ترجیخا گروهی ایمیل بزنید ولی اگر فردی هم بزنید مشمول تخفیف گروهی میشوید.

نکته بعدی در مورد کسانی که هنوز کمی تردید دارند من دوست ندارم تبلیغ کنم ولی خوب همان طور که گفتم قراره امسال تغییرات بسیار مثبتی در ساختار و مختوای ازمونها اتفاق بیفته. نمیتونم دقیق بگم قراره چه کارهایی انجام بشه چون ایده لو میره ولی بدونید که شما فقط یه پاسخ نامه ساده دریافت نخواهید کرد و در این پاسخ نامه اطلاعات بسیار تکمیلی در اختیار شما قرار خواهد گرفتSmile اگه خدا بخواهد مسئولیت دفترچه ایتی هم احتمالا بار دیگر با خود من خواهد بودSmile

جناب آقای حهانی سلام
میخواستم ببینم هنوز هم فرصت برای ثبت نام هست یا نه؟؟ طبق گفته های بچه ها تا آخر شهریور مهلت ثبت نام بوده ولی من الان که به سایت مدرسان سر زدم دیدم مهلت ثبت نام رو تا ۱۷ مهر نوشته! اگه ممکنه پیگیری کنید و اطلاع بدید که اگه فرضتی هست بی نصیب نمونیم
ممنون

با خانم ناصری تماس بگیرین ببینین وقت هست یا نه،که فک کنم گروه سوم هنوز تکمیل نشده شما مشخصاتتونو ایمیل کنین.

سید حسین قاضی میرسعید ۰۹۳۵۸۶۸۲۸۶۵ - سید حسین - ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ

رشته من مهندسی صنایع غذایی است میخوام دکتری بیوتکنولوژی در تخفیف گروهی شرکت کنم

سلام منم میخوام در تخفیف گروهی شرکت کنم میشهههههه؟؟؟؟

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - mahdijavid - 05 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۹ ق.ظ

باسلام.امسال هم این تخفیفات هست؟؟چجوریه؟

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - edfghu - 13 آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۴۱ ب.ظ

سلام وقتتون بخیر
دوستانی که میخوان از تخفیف های گروهی برای آزمون سال ۹۵ استفاده کنند مشخصاتشونو به
Mirshafieimohsen@gmail.com
برای بنده بفرستند.[/php]

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - عزیز دادخواه - ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۳۲ ب.ظ

امسال هم مدرسان تخفیف داره برای اعضای مانشت؟

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - edfghu - 03 آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۰۴ ب.ظ

سلام.
برای ثبت نام گروهی مدرسان آزمون ۹۵_۹۶ با این ایمیل مکاتبه کنید.
mirshafieimohsen@gmail.com برای سایر استان ها
mirshafieimohsen2@gmail.com برای مازندران
۳آبان ۹۵

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - abb4s - 16 شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۵۴ ق.ظ

سلام همگی
برای سال ۹۶ ثبت نام گروهی داریم ؟؟
به کی ایمیل بفرستیم ؟؟

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - abb4s - 12 آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۹ ب.ظ

سلام
واسه سال ۹۶ ثبت نام گروهی نداریم ؟