تالار گفتمان مانشت
تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - miss_mx - 22 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ب.ظ

دست همه درد نکنه
بخصوص maryam.raz , arshad2013
دیگه برم درس بخونم

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - gholamreza jalili - 22 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ب.ظ

دوستانی که هنوز ثبت نام نکردن اموزشگاه مهستان برای علوم کامپیوتر ازمون ثبت نام میکنه و بسته اموزشی گذاشته
۸ مرحله ازمون ۲۴۰ تومن که بنظر منطقی میاد
حالا سوال اینجاست ازمون های مهستان کیفیت داره؟ بچه هایی که رفتن نظر بدن

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - maryam.raz - 22 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ب.ظ

کیفیت دارن ولی جامعه آماریش پایینه

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - b2211k - 22 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ب.ظ)gholamreza jalili نوشته شده توسط:  دوستانی که هنوز ثبت نام نکردن اموزشگاه مهستان برای علوم کامپیوتر ازمون ثبت نام میکنه و بسته اموزشی گذاشته
دوست عزیز بهتر نیست این موضوع رو تو یه تایپیک دیگه بزاری

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - gholamreza jalili - 22 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ب.ظ)b2211k نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ب.ظ)gholamreza jalili نوشته شده توسط:  دوستانی که هنوز ثبت نام نکردن اموزشگاه مهستان برای علوم کامپیوتر ازمون ثبت نام میکنه و بسته اموزشی گذاشته
دوست عزیز بهتر نیست این موضوع رو تو یه تایپیک دیگه بزاری

دوست محترم من برای بچه های علوم که مثل خودم هستن نوشم و ۲ تا موسسه که ازمون میگیره که بیشتر نیست باید برسی کنم ونظر خواهی

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - fazelian - 22 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ

آزمون مدرسان چی شد؟؟خبری ندادید کهکی بریم ثبت نام داره خیلی دیر میشه!!!!ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - maryam.raz - 22 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ

دوستان گرامی بچه هایی که اسمشون جز لیست بود از طریق همون نمایندگی(اهر)واسشون پیامک میاد که ۵۰ درصدتخفیف برای ثبت نام گروهی بهشون تعلق گرفته.شماره تماس هم دادن با خودشون تماس بگیرین میگن چکار کنید. البته تو قسمت لیست نمایندگی ها هم میتونید شمارشون رو بردارید.

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - miss_mx - 22 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ

برای من از نمایندگی اهر پیامک اومد که ۵۰ درصد تخفیف ثبت نام گروهی
الان باید برم نمایندگی شهر خودم و ثبت نام کنم؟

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - fazelian - 22 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ)miss_mx نوشته شده توسط:  برای من از نمایندگی اهر پیامک اومد که ۵۰ درصد تخفیف ثبت نام گروهی
الان باید برم نمایندگی شهر خودم و ثبت نام کنم؟
واسه شما پیامک اومده؟؟؟؟چرا واسه من که اسمم تو لیست بوده هنوز نیومدهHuhHuhHuhHuhHuhHuh

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - arshad2013 - 22 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ

دوستان برای روشن تر شدن قضیه و پیش نیامدن سوالات دیگر .

دوستانی که پیامک بهشون اومده یا نیومده اگر در لیست هستند شماره نمایندگی مدرسان شریف(اهر) را از سایت خود مدرسان شریف به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بردارند و با نمایندگی تماس بگیرند. خودشون شرایط رو بهتون اعلام می کنند .

شرایط این است که اسم شهر و نام و نام خانوادگی و کد ملی و ... خودتون رو میگید تا آزمون شما رو انتقال بدند به شهر خودتون تا در شهر خودتون در آزمون ها شرکت کنید و اینکه هزینه ثبت نام هم به نمایندگی که ۵۰ درصد تخفیف داده یعنی (اهر) واریز شود .

این یک شرایط ویژه است که با یک هفته رایزنی بنده با نمایندگی صورت گرفته است و مطمئن باشید این یک فرصت طلایی و استثنایی هست .

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - miss_mx - 22 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ

بله اومده
اینم شمارش که برام فرستاده برای کسانی که شماررو پیدا نکردن و اس ام اس براشون نیومده
۰۴۲۶۲۲۴۰۲۹۹

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - maryam.raz - 22 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ

میاد حالا.
فقط دوستان این ثبت نام یه تفاوتی داره با قبلی ها
با هر نمایندگی که آقای arshad2013 ثبت نام کردن قبول نکردن که ۵۰ درصد تخفیف بدن، فقط این نمایندگی به شرطی پذیرفتن که پول رو به همین نمایندگی واریز کنیم،وبعد همون لحظه اسممون رو به نمایندگی خودمون انتقال میدن. واسه اینکه دوستان هم بتونن اعتماد کنن گفتن خودمون پیامک میدیم بعد میتونن خودشون زنگ بزنن و بپرسن جریان رو البته شماره این نمایندگی تو سایت مدرسان هم هست میتونید بردارید
اینجا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - fazelian - 22 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ)arshad2013 نوشته شده توسط:  دوستان برای روشن تر شدن قضیه و پیش نیامدن سوالات دیگر .

دوستانی که پیامک بهشون اومده یا نیومده اگر در لیست هستند شماره نمایندگی مدرسان شریف(اهر) را از سایت خود مدرسان شریف به نشانی (لینک اسامی نمایندگی ها) بردارند و با نمایندگی تماس بگیرند. خودشون شرایط رو بهتون اعلام می کنند .

شرایط این است که اسم شهر و نام و نام خانوادگی و کد ملی و ... خودتون رو میگید تا آزمون شما رو انتقال بدند به شهر خودتون تا در شهر خودتون در آزمون ها شرکت کنید و اینکه هزینه ثبت نام هم به نمایندگی که ۵۰ درصد تخفیف داده یعنی (اهر) واریز شود .

این یک شرایط ویژه است که با یک هفته رایزنی بنده با نمایندگی صورت گرفته است و الان تخفیفی که خودشون به نفرات انفرادی میدن ۱۰ درصد هست .

فکر میکنی نماینده شهر ما قبول کنه که پولش واسه شهر دیگه باشه و زحمت برگزار کردنش بیفته به گردن خودش؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - arshad2013 - 22 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۳ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ)fazelian نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ)arshad2013 نوشته شده توسط:  دوستان برای روشن تر شدن قضیه و پیش نیامدن سوالات دیگر .

دوستانی که پیامک بهشون اومده یا نیومده اگر در لیست هستند شماره نمایندگی مدرسان شریف(اهر) را از سایت خود مدرسان شریف به نشانی (لینک اسامی نمایندگی ها) بردارند و با نمایندگی تماس بگیرند. خودشون شرایط رو بهتون اعلام می کنند .

این یک شرایط ویژه است که با یک هفته رایزنی بنده با نمایندگی صورت گرفته است و الان تخفیفی که خودشون به نفرات انفرادی میدن ۱۰ درصد هست .

فکر میکنی نماینده شهر ما قبول کنه که پولش واسه شهر دیگه باشه و زحمت برگزار کردنش بیفته به گردن خودش؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh

این قانون مدرسان شریف هست دوست خوبم و همه نمایندگی ها موظف به اجرای آن هستند . آزمون ها بصورت سراسری و کشوری برگزار میشه و نمایندگی ها فقط نظارت می کنند و الا متولی اصلی خود مدرسان شریف است .

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - fazelian - 22 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ب.ظ

این قانون مدرسان شریف هست دوست خوبم و همه نمایندگی ها موظف به اجرای آن هستند . آزمون ها بصورت سراسری و کشوری برگزار میشه و نمایندگی ها فقط نظارت می کنند و الا متولی اصلی خود مدرسان شریف است .
[/quote]

حالا که شما زحمت داری میکشی میتونی زحمت بکشی با تهرانم صحبت کنی که ببینی چنین کاری میکنه یا نه؟