تالار گفتمان مانشت
کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور(نظرات از سال ۹۰ تا۹۲) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - reyhaneh64 - 16 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ

کسی میدونه چند درصد از اختلاف قیمت کلاسای پارسه و نصیر به استاد میرسه؟
و چقدر به موسسه؟

من با توجه به روزهای هفته و ساعت کلاسا مجبورم که پارسه ثبت نام کنم وگرنه حتما نصیرو انتخاب میکردم.

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - aryaee - 16 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ

دوست عزیز اینجا قیمتها را زده موسسه پژوهش همان اساتید نصیر هستند واین موسسه تازه باز شده هست با همان قیمت نصیر.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - ahmadi_development - 16 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۲ ب.ظ

به نظر من درستش اینه که خود بچه‌ها کاری کنند مثلا برای پیشنهاد پارسه رو تحریم کنند و توی ازمون هاش ثبت نام نکنند یا کلاساش نروند

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - vovin - 16 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۱ ب.ظ

برای ساختمان گسسته و طراحی الگوریتم، سید جوادی یا یوسفی ؟؟

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - kashir - 16 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۱ ب.ظ)vovin نوشته شده توسط:  برای ساختمان گسسته و طراحی الگوریتم، سید جوادی یا یوسفی ؟؟
الگوریتم با سید جوادی
گسسته با یوسفی Shy

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - mehrdad123 - 16 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۴ ب.ظ

نمی دونم شاید حرفم رو قبول نکنین ولی والا نه گسسته کلاس می خواد نه الگوریتم!!!!
الگوریتم سی ال ار اس بخونی کافیه!!!
گسسته هم پایه می خواد و این طور نیست که مثل سیستم عامل یا نظریه توش بلد نباشی و خودت رو هفت و هشت ماه برسونی بهش!!!!
کلاس معماری برین
نظریه برین بجای این کلاس‌ها باز خود دانید از ما گفتن بود

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - aryaee - 16 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ

الگوریتم وگسسته سید جوادی

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - ahmadi_development - 17 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۳ ق.ظ

به نظر من گسسته کلاس نمی خواد همون پوران بخونید کافیه اما طراحی الگوریتم درس واقعا سنگینه وبستگی به طرف داره استاد طراحی الگوریتم ما(دکتر خرسند) خودش می گفت از اون درسهایی که نشون میده دانشجو چقدر حالیشه همین درسه واز طرفی دست طراح سوال خیلی بازه معمولا توی کنکور دانشجو‌ها توی این درس کم میارند با این تفاسیر کلاس رفتن توی این درس میتونه موثر باشه اما فرق سید جوادی با یوسفی، من خودم ساختمان داده با یوسفی داشتم استاد بسیار خوبیه منظمه خوش اخلاقه وتست زیاد حل می کنه ودر کل استاد نسبتا باسوادیه از طرفی حاج سید جوادی بی نظمه سر کلاس بپیچونه کمی مغروره والبته بسار باسواد بطوری که تمام مطالب لازم رو میگه(نقل قول از دوستم) والبته توی این درس تجربه بسیار زیادی داره

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - aryaee - 17 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ب.ظ

کاربرahmadi_development با رفتن کلاس استاد یوسفی چند درصد شما این درس را زدید ؟؟؟؟

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - ahmadi_development - 17 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  کاربرahmadi_development با رفتن کلاس استاد یوسفی چند درصد شما این درس را زدید ؟؟؟؟
اون کلاسی که من با ایشون داشتم مربوط به کنکور کاردانی به کارشناسی بود که سرفصل مطالب با ارشد یکی بود ولی خوب سطح سولات نسبتا اسونتر بود (میشه گفت اگه کسی توی اون کنکور بتونه ۱۰۰ بزنه توی ارشد۵۰ تا ۷۰ میتونه بزنه) من توی اون ازمون ۹۰زدم ولی با این همه برای اینکه بتونم یکسری از درسها رو تابستان تمام کنم این کلاس رو ثبت نام کردم البته این بار با استاد ابراهیمی مقدم

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - reyhaneh64 - 17 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۴۷ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۴ ب.ظ)mehrdad123 نوشته شده توسط:  نمی دونم شاید حرفم رو قبول نکنین ولی والا نه گسسته کلاس می خواد نه الگوریتم!!!!
الگوریتم سی ال ار اس بخونی کافیه!!!
گسسته هم پایه می خواد و این طور نیست که مثل سیستم عامل یا نظریه توش بلد نباشی و خودت رو هفت و هشت ماه برسونی بهش!!!!
کلاس معماری برین
نظریه برین بجای این کلاس‌ها باز خود دانید از ما گفتن بود

به نظرم هم الگوریتم و هم گسسته برای کسی که میخواد با کلاس پیش بره و همزمان خودش مطالبو از کتب مختلف بررسی کنه و رفع اشکالاتشم داشته باشه خیلی موثره.
در مورد گسسته و الگوریتم تعریف سید جوادیو شنیدم خصوصا اینکه تخصص ایشون هم در این دو درس هست.

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - kashir - 20 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۴۳ ب.ظ

کسی مهندس زاهدی سرشت(نصیر) رو میشناسه؟
میخوام محاسبات باهاش بردارم خوبه؟

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - aryaee - 23 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ

ریاضیات مهندسی با کدان استاد داشتین؟ مهندس کریمی یا دکتر معتقدی

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - aryaee - 23 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ

ریاضیات مهندسی با کدام استاد داشتین؟ مهندس کریمی یا دکتر معتقدی

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - kashir - 23 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۲ ق.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  ریاضیات مهندسی با کدام استاد داشتین؟ مهندس کریمی یا دکتر معتقدی
با کی هستین شما؟ Huh