تالار گفتمان مانشت
آموزش نصب شبیه ساز شبکه NS2 - نسخه‌ی قابل چاپ

آموزش نصب شبیه ساز شبکه NS2 - rohollahhit - 09 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۶ ب.ظ

کسی درباره این نرم افزار وروش نصب
آموزش نصب شبیه ساز شبکه NS2
اطلاعاتی داره؟

آموزش نصب شبیه ساز شبکه NS2 - MSZ - 09 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ب.ظ

بهتره تو اوبونتو نصبش کنی و باهاش کار کنی
تو یوتیوب هم ویدئو های آموزشی و پیاده سازی پروژه های مختلف رو میتونی براش ببینی

آموزش نصب شبیه ساز شبکه NS2 - msreg - 23 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ ق.ظ

سلام اگه به سایتی که در پایین می نویسم بری همه چی در باره ns2 هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آموزش نصب شبیه ساز شبکه NS2 - liliyano - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۰ ب.ظ

دوستان جان
مهندسین کامپیوتر ، آی تی ، شبکه
کسی نصب شده ی شبیه ساز NS2 رو روی ویرچوال باکس یا cygwin شو داره؟!
یا در زمینه نصب این لعنتی تجربه ای داره؟!

۲۰ روز تلاش کردم تمام راهنما ها و فروم ها رو خوندم دونه دونه ارور هاشو رفع کردم اما بازم ته ته تهش یه ارور میمونه! :|

RE: آموزش نصب شبیه ساز شبکه NS2 - z.hosseinkhani - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۳ ب.ظ

[attachment=15806]سلام. من با کمک این آموزشی که براتون ضمیمه کردم ns2 رو نصب کردم. امیدوارم بتونه کمکتون کنه.

RE: آموزش نصب شبیه ساز شبکه NS2 - web132 - 27 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ق.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۰ ب.ظ)liliyano نوشته شده توسط:  دوستان جان
مهندسین کامپیوتر ، آی تی ، شبکه
کسی نصب شده ی شبیه ساز NS2 رو روی ویرچوال باکس یا cygwin شو داره؟!
یا در زمینه نصب این لعنتی تجربه ای داره؟!

۲۰ روز تلاش کردم تمام راهنما ها و فروم ها رو خوندم دونه دونه ارور هاشو رفع کردم اما بازم ته ته تهش یه ارور میمونه! :|

سلام از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
میتونید VirtualBox یا VMware Image رو دانلود کنید . Blush

آموزش نصب شبیه ساز شبکه NS2 - majidshobeiry - 10 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ

با سلام خدمت همه دانشجویان و پژوهشگران محترم

برای دانلود فیلم های مربوط به دوره آموزش NS-2 دانشگاه امیرکبیر می توانید به وب سایت "علوم نوین امیرکبیر" مراجعه نمایید.

این وب سایت علاوه بر فیلم های آموزشی فوق، مطالب و فیلم های آموزشی مفیدی در رابطه با شبیه سازهای NS-2، NS-3، OMNeT و OPNET اعم از فیلم ns2، کتاب ns2، جزوه ns2، اسلاید ns2، پروژه ns2، نمونه کد ns2، معرفی لینک های مفید ns2، لینک دانلود ns2 دارد که دانلود کلیه مطالب آموزشی به صورت رایگان است.

فیلم های دوره آموزش NS2 دانشگاه امیرکبیر:

فیلم آموزش تصویری نصب ns2.35 در ویندوز۷ توسط cygwin

نصب NS2.35 در لینوکس UBUNTU

وب سایت علوم نوین امیرکبیر:

وبلاگ های علوم نوین امیرکبیر:

از طریق ایمیل زیر می توانید سوالات و درخواست های خود را با "علوم نوین امیرکبیر" در میان بگذارید:
info@amirkabir-science.com

کانال "علوم نوین امیرکبیر" در آپارات:

موفق باشید ...