تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - hiddenman - 30 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ب.ظ

دوستانی که سیستم عامل دکتر حقیقت پارسه رو میخونن من میخوام مطمئن بشم که از کتاب درست میخونم و یه عکس از کتابم میذارم اگه ممکنه ببینید همینه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و در ضمن ۴۹۰ صفحه هست !!!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - javad94 - 30 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ

(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  دوستانی که سیستم عامل دکتر حقیقت پارسه رو میخونن من میخوام مطمئن بشم که از کتاب درست میخونم و یه عکس از کتابم میذارم اگه ممکنه ببینید همینه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و در ضمن ۴۹۰ صفحه هست !!!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درسته ... همینه

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - pooyaa - 30 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۲ ب.ظ

(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  دوستانی که سیستم عامل دکتر حقیقت پارسه رو میخونن من میخوام مطمئن بشم که از کتاب درست میخونم و یه عکس از کتابم میذارم اگه ممکنه ببینید همینه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و در ضمن ۴۹۰ صفحه هست !!!!!

خوده خوده خودشه Big Grin

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - Menrva - 30 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ ب.ظ

چرا که نه؟ فصل به این قشنگی! دکتر این همه وقت گذاشته نوشته، اصلا دلتون میاد؟
نه خب چون دیردارم شروع میکنم برای این...، در کل سیستم عامل درس قشنگیه

-----------------------------------
خیلی چیزا ممکن تو خیلی درسا تو کنکور نیاد ولی پایه یه درسن در واقع اگه نخونی اواسط یا آخر درس متوجه میشی که چرا متوجه نمیشی داری حفظ میکنی
سیتسم و یه چندتا درس دیگه درس مورد علاقم هست و سیستم رو چند بار خوندم از رو چندتا کتاب نظرم اینه باید فصل یکو دو رو بفهمی البته نظره شخصیمه و مطلق نیست

بله درسته، سیستم رو از چندتا کتاب خوندین؟کدوماش بهتربود؟

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - hiddenman - 30 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ ب.ظ

ممنون ...چقد بدقلقه این درس البته من تازه امروز شروع کردم به خوندن و اولین درس سیستم عاملم شرو کردم واسه همینه دارم ممممیممممیرمااااا Big Grin

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - El@he - 30 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ ب.ظ

وضعیت من تا الان
مدار ٥ فصل
معماری ٥ فصل
سیستم عامل حقیقت ٦ فصل
ساختمان داده ٥ فصل
نظریه ٦ فصل بیتر لینز
امار ٤ فصل
تا اخر شهریور میخوام این درسا رو تموم کنم یه دور البته یه ١٥ روزی مسافرتیم....

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mehdi1902 - 30 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ب.ظ

دوستان عزیز OS دوست ماست!!
اصن عالیه.
قشنگتر از این درس داریم اصن ؟؟؟؟ Big Grin
هر چند تستاش خیلی دوست ما نیستن. یعنی طراح تستاش. بنده خدا کلی از تستا رو دکتر حقیقت یا گفته جواب نداره یا ۲ تا گزینه. یا اگه یه گزینه داره با ابهامه Big Grin Smile)

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 30 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ

(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  ممنون ...چقد بدقلقه این درس البته من تازه امروز شروع کردم به خوندن و اولین درس سیستم عاملم شرو کردم واسه همینه دارم ممممیممممیرمااااا Big Grin

نا امیدت نمیکنما ولی شیرین ترین درس کنکور اینه Big Grin حالا راه نیوفتادی هنوز احساسه بد قلقی میکنی یه کم بخونی خوب میشه یعنی چون تازه شروع کردی رو قلتک نیوفتادی بیوفتی خوب میشه

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - sellena - 30 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ

شبکه RoSs و سیستم عامل حقیقت چند روز دیگه تموم میکنم

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - hamid88 - 30 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ب.ظ

(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ)sellena نوشته شده توسط:  شبکه RoSs و سیستم عامل حقیقت چند روز دیگه تموم میکنم

چند روز طول کشید؟
٢تا کتابی که نام بردین رو همشو خوندین یا قسمتایشو؟

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - saeidkhan - 30 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ

بچه ها چطور بفهمیم که داریم درست درس میخونیم یا نه؟
من موندم !!!!!!!!!!!!

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - sellena - 30 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ب.ظ

(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ)sellena نوشته شده توسط:  شبکه RoSs و سیستم عامل حقیقت چند روز دیگه تموم میکنم

چند روز طول کشید؟
٢تا کتابی که نام بردین رو همشو خوندین یا قسمتایشو؟

شبکه ۲ماه ،شبکه خیلی دوست دارم تافصل ۸ خوندم(البته فصل ۷ و ۸ زیاد خوب نخوندمشون)
سیستم ۱ماه،تمام فصل، سیستم عامل هم دوست دارم.
ازخوندنشون لذت میبرم

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - m@hboobe - 30 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ب.ظ

خود جنسه Big Grin

یه زمان دوری (پارسال اذر ماهExclamation) من رفتم پارسه واسه نظریه نورلله بعد پرسیدم کتاب سیستم بالاخره اوردن یا نه.... گفتن ۲۱۰۰۰ دیگه شب کنکور بود زورم اومد بگیرم!
امسال که ۲۹۰۰۰ !!
گفتم همون موسوی طیبی خودمو میخونم یه سیلبرشاتس هم امسال گذاشتم جفتش که تکمیل باشم!

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 30 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ

(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  چرا که نه؟ فصل به این قشنگی! دکتر این همه وقت گذاشته نوشته، اصلا دلتون میاد؟
نه خب چون دیردارم شروع میکنم برای این...، در کل سیستم عامل درس قشنگیه

-----------------------------------
خیلی چیزا ممکن تو خیلی درسا تو کنکور نیاد ولی پایه یه درسن در واقع اگه نخونی اواسط یا آخر درس متوجه میشی که چرا متوجه نمیشی داری حفظ میکنی
سیتسم و یه چندتا درس دیگه درس مورد علاقم هست و سیستم رو چند بار خوندم از رو چندتا کتاب نظرم اینه باید فصل یکو دو رو بفهمی البته نظره شخصیمه و مطلق نیست

بله درسته، سیستم رو از چندتا کتاب خوندین؟کدوماش بهتربود؟

تو دانشگاه یبار مقسمی رو خوندم پارسال از رو حقیقت و استالینگز خوندم امسالم دارم از سیلبر میخونم (تازه شروع کردم) حقیقت خیلی خوبه استالینگز کامل تر از حقیقته وشیرین گفته و سیلبر احساس میکنم مفهومی تر گفته

(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  بچه ها چطور بفهمیم که داریم درست درس میخونیم یا نه؟
من موندم !!!!!!!!!!!!

از رو حل تست , اگه بتونی ۶۰% رو حل کنی یعنی تقریبا درست داری میخونی (البته برای تابستون)

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - alagh - 31 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ

ساختمان هم تموم شدSmileاز فردا طراحی

همه درسا به کنار گسسته هم به کنار!
موندم واقعا چی بخونم...