تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - *farnaz* - 21 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ب.ظ

خودت فکر میکنی علتش چی باشه؟ یه کاری رو داری انجام میدی که از درس بیشتر دوست داری مثل فوتبال، وب گردی، ... اونو ترک کن

دیروقت که میشه دلم میخواد بیشتر بخونم ولی ذهنم نمیکشه همینجوری وقتم میره

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - saeidkhan - 22 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ق.ظ

بچه ها نظرتون در مورد ازمونای پارسه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - El@he - 22 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ق.ظ

(۲۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  خیلی دارم کم کاری میکنم تو درس
حوصله خوندن ازم پریده
یه راهی یه کمکی یه چیزی یه حرفی....

ماها یه جوری شدیم وقتی که واقعا باید تفریح کنیم، نمی کنیم، چون همش عذاب وجدان درس نخوندنمون رو داریم. دیگه نه تفریح درست حسابی کردیم، نه درس خوندیم...

من نظرم اینه یه تفریحی که واقعا دوست دارید رو بدونه دغدغه ی درس خوندن انجام بدین، یه کم که از فاز درس کلا اومدید بیرین، (یه کما) دوباره یه برنامه ی جدی بریزید و شروع کنید... البته یه برنامه ی سبک و ترجیحا کوتاه مدت به نظرم واسه شروع بهتره.

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - esisonic - 22 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ق.ظ

(۲۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  این b-tree چرا اینقد یجوریه درتلاشم بفهممش :/
اینکه میگی جاهای قشنگه...اشکش مونده!!!

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - Mehrdad7soft - 22 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ق.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط: ولی‌ امیر با کورنومتر که پیشنهاد دادی خیلی‌ حال کردم دنبال یچی بودم که هی‌ از سر درس بلند نشم حالا که این میبینم جرات نمیکنم بلند شم
El@he
واقعا درس خوندن نیاز به این حرفا داره!؟؟ من که درک نمی کنم... کورنومتر آخه؟؟؟

بله دوست عزیز مفید ، وقتی‌ برای خودمون برنامه می‌ریزیم که امروز به طور مثل ۸ ساعت بخونم مثلا تو بازه ۲ ساعت، آخر ساعت درسیتون نگاه می‌کنید که این زمان سنج هم همون ۸ ساعت می‌زنه؟ ماسلن می‌خوای بری آب بخوری سر کوچه تصادف شد از پنجره ببینی‌ این زمانسنج باید به ایسته . اگه مفید استفاده کنید انگیزه می‌شه که حواستو بیشتر جمع کنی‌ مفید درس خوندن از نظر کمیّت به ۸ ساعت واقعی‌ برسه کیفیت بسته به خودت داره که مفهومی بخونی یا گذرا

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - atenaa - 22 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ق.ظ

(۲۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  این b-tree چرا اینقد یجوریه درتلاشم بفهممش :/
اینکه میگی جاهای قشنگه...اشکش مونده!!!
یا خدا !اون قسمت اشک دارش دقیقا میشه کجای ساخنمان داده اونوقت؟ Smile

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - sarehkar - 22 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ ق.ظ

(۲۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  خودت فکر میکنی علتش چی باشه؟ یه کاری رو داری انجام میدی که از درس بیشتر دوست داری مثل فوتبال، وب گردی، ... اونو ترک کن

تایید میشه
همین بلا سر من هم اومد
خدا کمک کنه.... وگرنه ترکشون سخته

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - farhud - 22 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ق.ظ

B-tree که جزو سرفصل نیست ظاهرا. چون یه بار سوال اومده و به همین دلیل حذف شده.ساختمان داده مبحث درختهاش مطلب به دردبخورتر و شیرینتر زیاد داره. البته ممکن هست هم بیادا.کلا اطمینانی نیس. حالا مدیران نیان بگن اینجا جای این بحثا نیس :دی

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - sahar_rostami2 - 22 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ ب.ظ

(۲۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ق.ظ)farhud نوشته شده توسط:  B-tree که جزو سرفصل نیست ظاهرا. چون یه بار سوال اومده و به همین دلیل حذف شده.ساختمان داده مبحث درختهاش مطلب به دردبخورتر و شیرینتر زیاد داره. البته ممکن هست هم بیادا.کلا اطمینانی نیس. حالا مدیران نیان بگن اینجا جای این بحثا نیس :دی
این سرفصلی که میگین سازمان سنجش اعلام میکنه؟برای کنکور ۹۳ این سرفصلا رو کی اعلام میکنه که مثلا btree رو نخونیم؟

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - atenaa - 22 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ

(۲۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ق.ظ)farhud نوشته شده توسط:  B-tree که جزو سرفصل نیست ظاهرا. چون یه بار سوال اومده و به همین دلیل حذف شده.ساختمان داده مبحث درختهاش مطلب به دردبخورتر و شیرینتر زیاد داره. البته ممکن هست هم بیادا.کلا اطمینانی نیس. حالا مدیران نیان بگن اینجا جای این بحثا نیس :دی
اون ی باری ک حذف شده گویا سوال یا گزینه ها غلط بوده انگار منم دقیق مطلع نیستم اگه کسی میدنه اطلاع بده

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - ریحان - ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۰۷ ب.ظ

میگم به نظرتون معماری با استاد یوسفی کلاس برم معماری رو میشه روش حساب کرد واسه درصد بالا زدن یا اونم مثه سیستم عامل حسابی روش نیست!!! حالااین مدیرای بداخلاق میان میگن این جاش اینجا نیس!

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - niloofar.gh - 22 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ

احساس میکنم عقبم تا آخر این ماه احتمالا سیستم منطقی معماری آمار و محاسبات تموم میشه البته فقط با کمی تمرین نه همه تست هاش...
تا پایان شهریور چند تا درسو تموم کنیم خوبه دوستان؟؟؟

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mehdi1902 - 22 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۴ ب.ظ

(۲۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ)niloofar.gh نوشته شده توسط:  احساس میکنم عقبم تا آخر این ماه احتمالا سیستم منطقی معماری آمار و محاسبات تموم میشه البته فقط با کمی تمرین نه همه تست هاش...
تا پایان شهریور چند تا درسو تموم کنیم خوبه دوستان؟؟؟
خدائیش عقبم هستی شما Big Grin
همه درسا که تا آخر این ماه تموم میشه. دیگه چیزیش نمونده که Smile) Big Grin

حالا جدی بگم که خوبه Wink البته به نظر من ! Big Grin

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - niloofar.gh - 22 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ ب.ظ

مرسی ولی تست های اینا خودش ۲-۳ هفته طول میکشه Smile
و من این یه هفته خیلی کم خوندم امیدوارم همگی خوب پیش بریم.

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - ahmad_gh1369 - 22 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۴۳ ب.ظ

با سلام خدمت دوستان
چرا تو انجمن یه صفحه کامل درباره جمع بندی منابع نیستش؟!
من تازه آشنا شدم ولی همه چی پراکندس
میشه کمک کنید من واسه آی تی ارشد میدم .