تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mohsen f - 13 مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ ب.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  راهیان رو ندیدم ولی یه چیزی گیر میارم که از راس گفته باشه
در مورد سر فصل هم خبری ندارم

اگه پیدا کردی یه کتاب اینطوری به ما هم خبر بده

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - El@he - 13 مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۲۰ ب.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ب.ظ)salimi1370 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها ، خسته نباشید
من از همین الان تصمیم گرفتم برا ارشد شروع کنم پایه درسیمم خوبه به نظر شما برا شروع دیر نیست؟
زودم هست!

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - sarehkar - 13 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ ب.ظ

این همه وقت دارم که درس بخونم .... اما امان از تشنگی Sad

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - hamid88 - 13 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ ب.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ ب.ظ)mohsen f نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  راهیان رو ندیدم ولی یه چیزی گیر میارم که از راس گفته باشه
در مورد سر فصل هم خبری ندارم

اگه پیدا کردی یه کتاب اینطوری به ما هم خبر بده

شبکه یا هوش؟

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mehdi1902 - 13 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ب.ظ

کل کار امروز :
۵ تا تست ساختمان داده
۳ صفحه معماری
۱/۵ ساعت ویس نظریه

و دیگر هیچ ...

خدائیش از سرگیجه و سردرد و گشنگی و اینا بگذریم، ولی دیگه حس خوندن توی ماه رمضون نیست Big Grin
هم اکنون در لحظات عرفانی ۱۰ دقیقه و ۸ ثانیه و ۲۶ صدم ثانیه تا اذان مغرب !!

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - esisonic - 13 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۱۵ ب.ظ

دقت کردین روزایی که میخوای یکم بیشتر درس بخونی یا عقب افتادی میخوای جبران کنی همه ی خونه پر سر صداست؟؟
حالا اگه برنامه اون روزت کم باشه یا اصلا ً استراحت باشه ... صدا از دیوار در میاد از بقیه در نمیاد...انگار خونه رفته رو سایلنت!
این مورفی هم با اون قانوناش...Sad

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mohsen f - 13 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۹ ب.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  شبکه یا هوش؟

شبکه

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - hamid88 - 13 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ

به نظره من حقیر اول پارسه ، دوم پارسه ، سوم کراس
دکتر حقیقت خیلی روان و شیوا توضیح داده ولی دوستان در مورد کتاب حاج رسولیان بدجور گله دارن از ترجمش.
راستی از کتاب خوب ٣٠٠٠ مسئله شبکه نوشته فتحی هم نباید گذشت.
کتاب های جدید تقریباً ١٠٠٪ و شایدم بیشتر گرونتر شدند.مثلاً کتاب حاج رسولیان ١٠ تومن گرونتر شده در صورتی که فرقی بین ویرایش ٥ و ٦ وجود نداره و ففط جلدش عوض شده.
موفق باشین

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - Mänu - 13 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ ب.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  آقا هاتف متن ترجمه کاملا مشخصه ک هر بخشش توسط یک نفر ترجمه شده یعنی واسه ی بخش شماره بندی شده ی بخش دیگه بولت گذاری شده
تو ی بخش ی کلمه ی چیز معنی شده تو ی بخش ی چیز دیگه
اما بدتر از این همه اینه که ایشون کتاب ویراست ۵ شون رو برداشتن جلد کتابشون و عوض کردند و ۱۰تومن گرونش کردن و ب عنوان ویراست ۶ میفروشند
احه این دیگه چه مدلشه هیچ کدوم از تغییراتش و هم بهش اعمال نکردند
من چون هم دارم انگلیسی ویرایش ۶ و میخونم هم کتاب ایشون و متوجه شدم

اااا یعنی همون ویراسته پنجه؟آخه حل تمرینه ویراسته ششم هم نیس! کاش همون ویراست پنج رو میخریدم

حل تمرین ویراست ۶ هست،اما فقط یه اصلاحیه ویراست ۵ ،یعنی باید حل ویراست ۵ رو داشته باشی،چون ت و حل تمرین ویراست ۶ فقط مسئله هایی که تو ویراست ۵ حل نشده یا مشکلی داشته اومده

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - El@he - 13 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ب.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  راستی از کتاب خوب ٣٠٠٠ مسئله شبکه نوشته فتحی هم نباید گذشت.
ببخشید مگه کنکور نرم افزار شبکه هم توش داره!؟ نکنه من اشتباه می کنم؟ توی درسایی که من دیدم که شبکه نبود :-s

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mehdi1902 - 13 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ ب.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  ببخشید مگه کنکور نرم افزار شبکه هم توش داره!؟ نکنه من اشتباه می کنم؟ توی درسایی که من دیدم که شبکه نبود :-s
نه خب. بچه ها کنکور IT میخوان بدن. Wink

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - explorer - 13 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ب.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  هم اکنون در لحظات عرفانی ۱۰ دقیقه و ۸ ثانیه و ۲۶ صدم ثانیه تا اذان مغرب !!

۲۶ صدم ثانیه Big GrinBig GrinBig Grin
فعلا وسطای راند دوم شبکه

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - aria - 13 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  راستی از کتاب خوب ٣٠٠٠ مسئله شبکه نوشته فتحی هم نباید گذشت.
وقتتون رو با این کتاب هدر ندهید بقول دکتر حقیقت این کتاب رو سرو تهش هم جمع کنید ۲۰۰ تست خوب نداره یعنی ۲۸۰۰ تا تست بیخودی وتعریفی زیاد داره اگه برای هرتست این کتاب ۲ دقیقه وقت بذاری فقط برای تست شبکه نزدیک ۱۰۰ ساعت زمان نیاز داری
از طرفی منبع اصلی این کتاب تتنباوم و دیگه تتنباوم چند ساله دیگه مرجع نیست
بازم دوستان خودشون می دونند

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - Mahtab_m - 13 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ب.ظ

سلام.از این به بعد منم هستم.فقط از دوستای اینجا esisonic رو میشناسم.حالا آشنا میشیم کم کم.از ۱۵ تیر دست و پا شکسته خوندم ولی اونجوری درس خوندن به درد نمیخورد!ماه رمضون هم نتونستم درست بخونم .ولی من سال گذشته نصف کتابارو تقریبا خوب خوندم و مشکلی باهاشون ندارم و تقریبا مرور میشن .فقط با سیستم عامل و شبکه بدجور مشکل دارم، میخونم میفهممشونا ولی از ده تا تست یکیشو درست حل میکنمSad . اما این هفته دیگه استارت جدی زدم واسه درست و حسابی خوندن.تا درسی رو کاملا مسلط نشم دست از سرش بر نمیدارم. خیلی تنبلی کردم این دوسه ماه ولی دیگه بسه Smile . موفق باشیم.

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - hamid88 - 14 مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ق.ظ

اینم مشکل من در شبها
اصلاً خوابم نمیبره
بعد از اونطرف صبح من میشه ساعت ١٢ یا ١ ظهر
نمیدونم این عادت رو چجور بزارم کنار
اَه