تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - friends - 07 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ

اقا ما که گسسته رو بی خیالش شدیم پوران درسنامشو رفتم جلو نمیشه فوقش یه گراف درخت می خونیم تموم سوالاش اگه حلم بشه تو وقت کنکور نمیشه حل کرد فعلا بیخیالش.............

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - El@he - 07 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۰۳ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  شماها که همش اینجایین! پس کی میدرسین؟!!! Big Grin
صبح تا الان!

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - explorer - 07 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ب.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ)friends نوشته شده توسط:  اقا ما که گسسته رو بی خیالش شدیم پوران درسنامشو رفتم جلو نمیشه فوقش یه گراف درخت می خونیم تموم سوالاش اگه حلم بشه تو وقت کنکور نمیشه حل کرد فعلا بیخیالش.............
ینی خداوکیلی بس نا جوانمردانه سخته این گسسته
منم فک کنم باید حذفش کنم Big Grin

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mehdi1902 - 07 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ ب.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  خب برای درس چی میخونی؟ فرق داره با نسخه پیچی! توی اولی بچه ها میگن خودشون چی رو دارند میخونند ولی توی دومی یکی میاد میپرسه میگه ریاضی مهندسی بخونم؟ یکی دیگه میگه نه بابا ریاضی مهندسی رو حذف کن، گسسته فصل گراف رو بخون، محاسبات هم از راهیان فرمول های فلان رو حفظ کن!
امیدوارم منظورم روشن شده باشه، البته من مسؤل این بخش شما نیستم و اگر حرفی میزنم شبیه یه کاربر عادی بهم نگاه کنید ها Wink
آقا منم دقیقــــــــــــا موافقم با شما Big Grin
این کلمه کلیشه‌ای خیلی خوبه : بحثای فرسایشی Smile بچه‌ها از این بحثای به قول معروف فرسایشی نکنین Big Grin
منم منظورم در همون حد اولی بود Wink

آقا این ماه رمضون بسی داغون انرژی میکشــــــــــه. من کلا همش رو low battery و power saving و اینام Smile) Big Grin
نیم فصل معماری خوندم از پایپ لاین توی اتوبوس :| Big Grin
نیم فصل دیگه گسسته از فصل مجموعه‌ها
نیم جلسه ویس جسله ۲ نظریه کارگهی

کلا انرژی به کامل خوندن نمیرسه. مخصوصــــــــــــا با کار آموزی رفتن Big Grin

اما بالاخره باید خوند دیگه Tongue
... To be continued

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mohsen f - 07 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۲۸ ب.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  آقا این ماه رمضون بسی داغون انرژی میکشــــــــــه. من کلا همش رو low battery و power saving و اینام Smile) Big Grin

... To be continued

منم دقیقا تو همین وضعیتم
امروز با نهایت تلاش نیم فصل ساختمان داده خوندمSmile
من رو هایبرنیتم کاملاBig Grin والا با این با این نوناشونWink
نمیدونم چطوری بعضیا صب تا الان درس خوندن!Rolleyes

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - explorer - 07 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ ب.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۲۸ ب.ظ)mohsen f نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  آقا این ماه رمضون بسی داغون انرژی میکشــــــــــه. من کلا همش رو low battery و power saving و اینام Smile) Big Grin

... To be continued

منم دقیقا تو همین وضعیتم
امروز با نهایت تلاش نیم فصل ساختمان داده خوندمSmile
من رو هایبرنیتم کاملاBig Grin والا با این با این نوناشونWink
نمیدونم چطوری بعضیا صب تا الان درس خوندن!Rolleyes
دوپینگ کردن!

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - hamid88 - 07 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ب.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ)friends نوشته شده توسط:  اقا ما که گسسته رو بی خیالش شدیم پوران درسنامشو رفتم جلو نمیشه فوقش یه گراف درخت می خونیم تموم سوالاش اگه حلم بشه تو وقت کنکور نمیشه حل کرد فعلا بیخیالش.............

اتفاقاً منم همینکارو میخوام انجام بدم
فقط گراف
هر چقدر هم گسسته بخونی هم نمیشه تستاشو زد
وحشتناک سخته
اینو میشه از مصاحبه های ارشد متوجه شد

شایدم حذفش کنم

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mohsen_d - 07 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ب.ظ

سلام به همه خسته نباشید.
یاد پارسال خودم افتادم گفتم یه سر به تاپیکتون بزنم.تو نوشته هاتون خوندم که حرف از حذف بعضی دروس میزنید،به هیچ وجه هیچ درسی رو کنار نذارید به جاش محدودش کنید و وقت براش کمتر بذارید.منم پارسال با گسسته خیلی مشکل داشتم ولی کنار نذاشتمش،یه سری فصلا مثه نظریه مجموعه ها،توابع بازگشتی،لاتیس،جبر بول و گراف واقعا قابل فهمن ومیشه خوندشون،من همینارو خوندم ۲تا تست زدم خداروشکر جفتش درست درومد واین یعنی ۳۳٪ گسسته که خیلی میتونه جلو بندازتون.پس هیچ درسی رو به طور کامل حذف نکنید.
موفق باشید.Shy

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - El@he - 08 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ق.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۲۸ ب.ظ)mohsen f نوشته شده توسط:  نمیدونم چطوری بعضیا صب تا الان درس خوندن!

بالاخره فیلم دیدن بدون زیرنویس هم یه جور درس خوندنه دیگه :ی خیلی هم سخته تازه.
(۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  دوپینگ کردن!
نه بابا...
امروز فصل ۳ مدار رو خوندم+ تقریبا فصل ۲ آمار
مدار قسمت خانواده ی مدارهای مجتمعش یه کم سخت بود، چیزی هم راجع بهش نمی دونستم. یه کم از مرجع خوندم گفتم بابا دیگه انقدر سخت که سوال نمیدن :ی خیلی روش وقت نذاشتم. TTL , RTL , DTL ,...

(۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ب.ظ)mohsen_d نوشته شده توسط:  سلام به همه خسته نباشید.
یاد پارسال خودم افتادم گفتم یه سر به تاپیکتون بزنم.تو نوشته هاتون خوندم که حرف از حذف بعضی دروس میزنید،به هیچ وجه هیچ درسی رو کنار نذارید به جاش محدودش کنید و وقت براش کمتر بذارید.منم پارسال با گسسته خیلی مشکل داشتم ولی کنار نذاشتمش،یه سری فصلا مثه نظریه مجموعه ها،توابع بازگشتی،لاتیس،جبر بول و گراف واقعا قابل فهمن ومیشه خوندشون،من همینارو خوندم ۲تا تست زدم خداروشکر جفتش درست درومد واین یعنی ۳۳٪ گسسته که خیلی میتونه جلو بندازتون.پس هیچ درسی رو به طور کامل حذف نکنید.
موفق باشید.

ما یه پست در میون تصمیم میگیریم گسسته بخونیم، گسسته نخونیم، گسسته نصفه بخونیم، گسسته رو آتیش بزنیم.. :ی

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 08 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ق.ظ

منم تقریبا دارم درسایی که فکر میکردم سخته رو میخونم مثل طراحی و ساختمان و شبکه و مهندسی نرم از رو پرسمن
ولی خودمونیم یه زمانی فکر میکردم طراحی سخترین درس هست ولی الان میبینم اصلا انقدرها هم سخت نیست!

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - ibris - 08 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ب.ظ

سلام
من هم از امروز می خوام شروع کنم .میشه کمکم کنید؟؟؟

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mehdi1902 - 08 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ب.ظ

امروز اگه فصل ۶ معماری
با فصل ۴ گسسته
با جلسه‌ ۲ از ویس نظریه
تموم شه خیلی خوبه Big Grin

لازم به ذکره همش تا قبل امروز نصفه بود. همشو امروز نخوندماااا Smile))

نکته مثبت امروز : امید به درس بااااااااااااا
wait for it
.
.
.
فوتبـــــــــــــــــــــــــــــال Smile

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - alagh - 08 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ

(۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ق.ظ)sarehkar نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  تنها درسی که حذف کردم ریاضی مهندسی و آنالیزه... همه از ریاضی مهندسی میترسن! میگن سخته. با اینکه این ترم پاس کردم و تقریبا همه چیش یادمه، تصمیم گرفتم حذف کنم به جاش وقتمو روی مشترکا بذارم.
پیشنهاد می کنم حداقل یک مبحثش رو بخونین مثلا فوریه یا مختلط
من ریاضی مهندسیم صفر بود اما با کتاب کریمی راه افتادم و تصمیم گرفتم دو مبحث فوریه و مختلط رو بخونم الانم آخرای مختلط هستم
من دقیقا از مصاحبه های مانشت شنیدم که ریاضی مهندسی پارسه خوبه.منم خریدم ولی الان همه میگن کریمیSad
به نظرت چیکار کنم ؟اگه کریمی بهتر از پارسه ست برم اونو بگیرم

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mammad_asir - 08 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ ب.ظ

سلام دوستان یادش به شر باد
پارسال این موقع داشتم به خودم تلقین میکردن دیگه سر امتحان و کنکور سوتی نمیدم و رتبم صد درصد یک میشه
ولی بازم ۶ سوتی وحشتناک مخصوصا تو تخصصی کار دستم داد و منو اینطور بدبخت کرد
ولی خدایا شکرت که اینم بدست اوردم

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 08 مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ

(۰۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(06 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ق.ظ)sarehkar نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  تنها درسی که حذف کردم ریاضی مهندسی و آنالیزه... همه از ریاضی مهندسی میترسن! میگن سخته. با اینکه این ترم پاس کردم و تقریبا همه چیش یادمه، تصمیم گرفتم حذف کنم به جاش وقتمو روی مشترکا بذارم.
پیشنهاد می کنم حداقل یک مبحثش رو بخونین مثلا فوریه یا مختلط
من ریاضی مهندسیم صفر بود اما با کتاب کریمی راه افتادم و تصمیم گرفتم دو مبحث فوریه و مختلط رو بخونم الانم آخرای مختلط هستم
من دقیقا از مصاحبه های مانشت شنیدم که ریاضی مهندسی پارسه خوبه.منم خریدم ولی الان همه میگن کریمیSad
به نظرت چیکار کنم ؟اگه کریمی بهتر از پارسه ست برم اونو بگیرم

همه کتابا خوبن بستگی داره چطور استفاده کنی
در گیر انتشاراتشون یا اسامی نویسنده هاشون نشو