تالار گفتمان مانشت
[فروش] کتاب های کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
[فروش] کتاب های کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات - mr.saeed.h - 18 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ق.ظ

سلام
من یه مجموعه کتاب برای کنکور ارشد IT خریدم اما از کنکور IT منصرف شدم و میخوام کنکور نرم افزار بدم واسه همین این کتابها به کارم نمیاد، تعداد ۲۷ کتاب پارسه و پوران پژوهش و جزوه که همه ی کتاب ها سالم و در حد نو می باشند جزوه ها هم واقعا عالی و خوانا هستن.اکثر کتاب ها واسه سال ۹۰ هستن و بعضا ۸۸-۸۹ هم هستن...
فروش هم یکجا هست.
برای قیمت هم اگه الان نو این کتاب ها رو بخواید بخرید باید حدود ۴۰۰ تومن خرج کنید من فکر میکنم ۱۲۰تومن برای این کتاب ها منصفانه باشه.(بیشتر از اینا برا خودم آب خورده...)
لیست کتاب ها ضمیمه شد.
برای دیدن عکس ها هم به این لینک برید(اینجا نشد ضمیمه کنم):

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سوالی بود در خدمتم.

RE: [فروش] کتاب های کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات - mr.saeed.h - 19 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ب.ظ

هیچکی نمیخواد کنکور ای تی بده؟!!

RE: [فروش] کتاب های کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات - mr.saeed.h - 23 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ق.ظ

موجوده ها!

[فروش] کتاب های کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات - H.Mohammadi - 23 تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ق.ظ

سلام
فقط کتاب شبکه های کامپیوتری مال پارسه و پوران
فقط کتاب مهندسی نرم افزار پارسه.
من این سه کتاب رو میخام اگه تمایل دارید پ.خ بدین.
ممنون

[فروش] کتاب های کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات - mr.saeed.h - 24 تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ق.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ق.ظ)H.Mohammadi نوشته شده توسط:  سلام
فقط کتاب شبکه های کامپیوتری مال پارسه و پوران
فقط کتاب مهندسی نرم افزار پارسه.
من این سه کتاب رو میخام اگه تمایل دارید پ.خ بدین.
ممنون
سلام
دوست عزیز ترجیح میدم یکجا فروش بره که منم بتونم یه سری کتاب بخرم.

[فروش] کتاب های کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات - ma2ta.a.h - 25 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ

سلام منم سیستم عامل پارسه رو می خوام (هرچی از سیستم عامل داری )
اگه تکی بفروشید زودتر می تونید بفروشید.

[فروش] کتاب های کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات - mr.saeed.h - 25 تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ

(۲۵ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط:  سلام منم سیستم عامل پارسه رو می خوام (هرچی از سیستم عامل داری )
اگه تکی بفروشید زودتر می تونید بفروشید.
اخه داداش صرف نمیکنه برا هرکدومش یه پول پست بدم...
بعد تکی هم اینجور تخفیف نمیتونم بدم...

[فروش] کتاب های کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات - mr.saeed.h - 02 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ق.ظ

موجوده، برا پشت کنکوری ها مورد خوبیه ها! کتابها واقعا تمیز هستن...

[فروش] کتاب های کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات - mr.saeed.h - 12 مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ ب.ظ

up...........

[فروش] کتاب های کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات - haniabadani - 15 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ق.ظ

سلام دوست عزیز
برا ۳ کتاب شبکه پارسه ،مدیریت پارسه، نرم افزار پارسه
۲۵ تومن میدم
ایمیل: hanihayali_69@yahoo.com

[فروش] کتاب های کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات - mr.saeed.h - 15 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ق.ظ

سلام
دوست عزیز اگه اصفهان هستید که قبول در غیر این صورت هزینه ی پست هم با شما...

[فروش] کتاب های کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات - haniabadani - 15 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ب.ظ

من قم هستم
هزینه ی پست رو میدم
شبکه ۹۰% پارسه رو هم اضافه کنید

[فروش] کتاب های کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات - mr.saeed.h - 15 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ

(۱۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ب.ظ)haniabadani نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
پیام خصوصی دادم بهتون...
پیام خصوصیتون غیر فعال بود براتون ایمیل کردم!

[فروش] کتاب های کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات - mr.saeed.h - 20 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ب.ظ

سه کتاب شبکه پارسه ،مدیریت پارسه، نرم افزار پارسه + ۹۰% شیکه و نرم افزار پارسه به دوست خوبم haniabadani فروخته شد.
بقیه کتاب ها موجود هست.

[فروش] کتاب های کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات - enigma - 28 مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ

سلام من لیست رو نتونستم ببینم ولی اگه
سیستم عامل دکتر حقیقت
شبکه دکتر حقیقت
مدیریت پرسه اگه دارید خریدارم هزینه پست رو هم حاضرم بدم