تالار گفتمان مانشت
ساخت انیمیشن - نسخه‌ی قابل چاپ

ساخت انیمیشن - it_2014 - 17 تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ

دوستان نمونه کار های زیر را ببینید و نظرتون بدید و هرکس توانایی همکاری داره اعلام کنه..................
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حتما ببینید.(نمونه کار) - azad_ahmadi - 17 تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ

تصویر اول و دوم کیفیت و طراحی بهتری دارند. تصویر سوم مقداری گنبدها مصنوعی بنظر میرسه. زرد طلایی فکر کنم بهتر میبود.

"میتونستید همون لینک های پست اولتون رو اصلاح کنید، از یک سایت مطمئن تر هم برای آپلود استفاده کنید، که هم سرعتش خوب باشه و هم ماندگاری تصویر ".

ساخت انیمیشن - it_2014 - 17 تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ب.ظ

دوستان این همکاری برای ساخت یک گروه ساخت بازی هست حالا می خواستم ببینم چندتا مهندس می تونن همکاری کنن.

اینم دوتا نمونه کار دیگه

یک نکته دیگه

موتور ساخت بازی unity v4 هست و مدل سازی هم با مایا و مکس (بیشتر مایا)

حالا هرکس علاقمند برای همکاری اعلام کنه

نمونه بازی های ساخته شده با موتور unity می تونید از سایت زیر دریافت کنید.

ساخت انیمیشن - it_2014 - 17 تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ

فعلا داریم شرایط می سنجیم یعنی که چقدر هزینه داره؟

تاپیک مورد نظر هم حذف شد مهندس

ساخت انیمیشن - sir_ams - 18 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ق.ظ

سلام
من پروژه پایانی ام ساخت یه بازی هوشمند هست!
با یونیتی هم کار میکنم.در حد متوسط هستم الان! اما بعد تمام شدن کار پروژه حتما سطحم بالاتر میره!
اگه خواستید در خدمتیم
یا علی