تالار گفتمان مانشت
فیلم فارسی ریاضی گسسته - شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
فیلم فارسی ریاضی گسسته - شریف - sybarite - 04 تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ

سلام دوستان عزیز
چند مدتی بود که از سایت مکتب خونه مجموعه ای از فیلم های آموزشی آکادمیک به زبان فارسی و انگلیسی رو استفاده میکردم . مدتی هم هست برخی سایت ها بدون رعایت حق کپی رایت اونها که مشتمل بر رایگان بودن و عدم مجوز فروش هست اونها رو می فروشند . من خواستم با معرفی این مجموعه ها به شما هم به شما لینک های آموزشی مفیدی که خودم حقیقتا ازشون استفاده بردم رو معرفی کنم و هم تشکری بابت عوامل تهیه اونها و اساتید محترم کرده باشم .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فیلم فارسی ریاضی گسسته - شریف - jigarak - 15 تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ق.ظ

سلام
من این فیلم ها رو دارم ولی نمیدونم ارزش داره وقت براش بذاری یا نه؟!
چون کلا گسسته رو دارن خیلی سخت میگیرن،و فیلم ها هم وقت گیرن و نمیدونم چه مقدار به درد کنکوری با این سوالات میخوره.
کسی هست کمک کنه؟!

فیلم فارسی ریاضی گسسته - شریف - mehrdad372 - 28 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۰ ق.ظ

۲۷ جلسه هستش
به نظرتون ارزش داره روش وقت بزاریم؟
آخه داونلودش هم هزینه بر و وقت زیاد میبره

RE: فیلم فارسی ریاضی گسسته - شریف - mohammad641 - 22 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ ب.ظ

من تمام فیلم هاشو بررسی کردم وبا کتاب گسسته اقای یوسفی مقایسه کردم ،اضافی نیست.مطالب واقعا عالی گفته شده.اگه نبینید واقعا ضررکردید به نظرمن.

فیلم فارسی ریاضی گسسته - شریف - zoya70 - 08 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ق.ظ

سلام
من لینکی نمیبینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیییییییییییییییییدم.

فیلم فارسی ریاضی گسسته - شریف - sybarite - 08 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ب.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ق.ظ)zoya70 نوشته شده توسط:  من لینکی نمیبینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پست ۱ . خط آخر . این لینک نیست ؟

RE: فیلم فارسی ریاضی گسسته - شریف - alagh - 11 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ب.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ ب.ظ)mohammad641 نوشته شده توسط:  من تمام فیلم هاشو بررسی کردم وبا کتاب گسسته اقای یوسفی مقایسه کردم ،اضافی نیست.مطالب واقعا عالی گفته شده.اگه نبینید واقعا ضررکردید به نظرمن.

سلام من ۷ جلسه نگاه کردم اما خیییلی این اوایلش راحت گفته! ادامش هم به همین صورته؟
ببخشید به نظرتون ما که ساختمان گسسته خوندیم با این ریاضایات گسسته همپوشانی داره؟؟

RE: فیلم فارسی ریاضی گسسته - شریف - sybarite - 11 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ ب.ظ)mohammad641 نوشته شده توسط:  من تمام فیلم هاشو بررسی کردم وبا کتاب گسسته اقای یوسفی مقایسه کردم ،اضافی نیست.مطالب واقعا عالی گفته شده.اگه نبینید واقعا ضررکردید به نظرمن.

سلام من ۷ جلسه نگاه کردم اما خیییلی این اوایلش راحت گفته! ادامش هم به همین صورته؟
ببخشید به نظرتون ما که ساختمان گسسته خوندیم با این ریاضایات گسسته همپوشانی داره؟؟

ریاضیات گسسته و ساختمان گسسته در اکثر موارد یکی فرض میشن چرا که تمام سرفصل هاشون یکی هست . بیشتر تفاوتشون در تاکید بر روی مطالب هست . بعبارتی زیر فصلها ممکنه کمی تغییر داشته باشن . سرفصل های مصوب هر دو رو در زیر براتون قرار دادم .
[attachment=13260]
[attachment=13261]

فیلم فارسی ریاضی گسسته - شریف - arshad2013 - 11 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ب.ظ

عالی بود ممنون .

فیلم فارسی ریاضی گسسته - شریف - hamid88 - 11 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ب.ظ

سلام
دانلود کرده بودم ولی منم موندم که ارزش داره وقت بزارم یا نه؟
چند سال اخیر تستاش بیش از حد سخت بوده

فیلم فارسی ریاضی گسسته - شریف - One Minute - 12 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ق.ظ

سایت خیلی جالبیه این سایت مکتب خونه ، ممنونم که معرفی کردید

فیلم فارسی ریاضی گسسته - شریف - alagh - 12 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ)sybarite نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ ب.ظ)mohammad641 نوشته شده توسط:  من تمام فیلم هاشو بررسی کردم وبا کتاب گسسته اقای یوسفی مقایسه کردم ،اضافی نیست.مطالب واقعا عالی گفته شده.اگه نبینید واقعا ضررکردید به نظرمن.

ریاضیات گسسته و ساختمان گسسته در اکثر موارد یکی فرض میشن چرا که تمام سرفصل هاشون یکی هست . بیشتر تفاوتشون در تاکید بر روی مطالب هست . بعبارتی زیر فصلها ممکنه کمی تغییر داشته باشن . سرفصل های مصوب هر دو رو در زیر براتون قرار دادم .

خیلی ممنون لطف کردید

فیلم فارسی ریاضی گسسته - شریف - sybarite - 12 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۹ ب.ظ

خواهش می کنم . البته خیلی بهتره بجای زدن پست برای تشکر ، از دکمه سپاس زیر پست ها استفاده کنید .

RE: فیلم فارسی ریاضی گسسته - شریف - One Minute - 12 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۳ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۹ ب.ظ)sybarite نوشته شده توسط:  خواهش می کنم . البته خیلی بهتره بجای زدن پست برای تشکر ، از دکمه سپاس زیر پست ها استفاده کنید .

گاهی دکمه سپاس به اندازه ی کافی بیانگر احساسات خواننده نیست ،
به همین دلیل پست زدم Heart

RE: فیلم فارسی ریاضی گسسته - شریف - mahdiace - 03 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ ب.ظ

(۰۴ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ)sybarite نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز
چند مدتی بود که از سایت مکتب خونه مجموعه ای از فیلم های آموزشی آکادمیک به زبان فارسی و انگلیسی رو استفاده میکردم . مدتی هم هست برخی سایت ها بدون رعایت حق کپی رایت اونها که مشتمل بر رایگان بودن و عدم مجوز فروش هست اونها رو می فروشند . من خواستم با معرفی این مجموعه ها به شما هم به شما لینک های آموزشی مفیدی که خودم حقیقتا ازشون استفاده بردم رو معرفی کنم و هم تشکری بابت عوامل تهیه اونها و اساتید محترم کرده باشم .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

امکان دانلود فیلم ها هست؟