تالار گفتمان مانشت
بحث و همفکری درباره آخرین موضوعات در حوزه داده کاوی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
بحث و همفکری درباره آخرین موضوعات در حوزه داده کاوی - ghaderiyaser - 11 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ ب.ظ

بعضی از استادامون تو این زمینه از وزارت د ف ا ع پروژه گرفتن

بحث و همفکری درباره آخرین موضوعات در حوزه داده کاوی - سمیه ۴۰۷۱ - ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵ ب.ظ

سلام به همه دوستان
من میخوام outlier detection کار کنم ولی نمیدونم case study رو چی انتخاب کنم... ممنون میشم پیشنهاد بدهید.

بحث و همفکری درباره آخرین موضوعات در حوزه داده کاوی - سانازموسی زاده - ۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۱ ب.ظ

سلام .من میخوام موضوع پایان نامه ارشدم در حوزه داده کاوی باشه کسی میتونه بهم کمک کنه؟؟؟

لطفا اگه میتونیدچندتا موضوع بهم پیشنهاد بدین.ممنون میشم

RE: بحث و همفکری درباره آخرین موضوعات در حوزه داده کاوی - Milad_Hosseini - 21 تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ ق.ظ

(۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۱ ب.ظ)سانازموسی زاده نوشته شده توسط:  سلام .من میخوام موضوع پایان نامه ارشدم در حوزه داده کاوی باشه کسی میتونه بهم کمک کنه؟؟؟

داده‌کاوی خیلی گسترده و خیلی علم به روزی هم هست و تعداد مقالاتش روز به روز در حال افزایشه(حداقل تا جایی که من اطلاع دارم اکثر مواقع توی IEEE جزو موضوعات برتر بوده و هست-هم این موضوع و هم موضوع Big Data)...از آماده سازی داده و پیش پردازش داده ها گرفته تا تکنیک‌های مختلف الگوریتم‌های داده کاوی و خیلی چیزای دیگه میشه یه موضوع پایان نامه خوب در آورد...میشه کار عملی هم کرد، داده جمع‌آوری کنید و الگوریتم‌های داده کاوی رو پیاده سازی کنید و یه دانش خوبی از داده ها بدست بیارید...
من خودم در حال حاضری که کارشناسی هستم(تموم کردم البته) موضوع پروژه پایانیم حفظ حریم خصوصی در کاربردهای داده کاوی هست.
(Privacy Preserving in data mining) موضوع جالبیه..یه سرچی بکنید شاید خوشتون اومد...توی IEEE و ACM پر از مقاله راجع به این موضوع هست.
یادمه استادمون یه چیزایی راجع به SVM هم توی بخش طبقه‌بندی گفته بود که واقعا مطلبش سنگین بود ولی میگفت خیلی موضوع نو و بدیعی هست..

RE: بحث و همفکری درباره آخرین موضوعات در حوزه داده کاوی - pink Floyed - 19 مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰ ب.ظ

(۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۱ ب.ظ)سانازموسی زاده نوشته شده توسط:  سلام .من میخوام موضوع پایان نامه ارشدم در حوزه داده کاوی باشه کسی میتونه بهم کمک کنه؟؟؟

من فکر می کنم موضوعات مربوط به بیماری ها و اطلاعات پزشکی می تونه گزینه خوبی باشه برای پایان نامه در زمینه داده کاوی باشه.
برای دیتاست هم می تونید از سایت UCI استفاده کنید و دیگه نگران داده و دردسرهای مربوط به بیمارستان نیستید و با بررسی چند تا مقاله میشه فهمید که کدوم بیماری ها جای کار دارد